Меблі з метою на довгостроковий результат
За домашніми та офісними м'якими меблями потрібно регулярно доглядати. Інакше не уникнути потертостей та плям, які псують зовнішній вигляд. Щоб упорядкувати меблі, необов'язково вдаватися до послуг професійного клінінгу. В інтернет-магазині MOYO представлено широкий асортимент засобів для чищення меблів.
Різні форми випуску для зручності застосування
Ця продукція призначена для очищення та догляду за різними меблями: дерев'яними, пластиковими, шкіряними та тканинними. До її складу входить віск, силікон, олії, які покращують зовнішній вигляд меблів та захищають від пошкоджень. Випускають їх у різних формах. Рідкі засоби у вигляді поліролі для захисту меблів або шампуні для килимів та оббивки. Останні розбавляють у воді й збовтують, щоб спінити. Наносять на поверхню, потім очищають щіткою або пилотягом.
Аерозолі в основному використовують для догляду за дерев'яними меблями. Вони добре видаляють пил, відбитки пальців та інші плями, підтримують естетичний вигляд деревини. У складі присутні воски, що маскують пошкодження і захищають від тріщин і подряпин. Регулярне використання аерозолів забезпечує дереву здоровий блиск.
Спреї застосовуються для чищення м'яких та твердих меблів, килимів, салону автомобіля. Густа піна проникає у ворсинки та волокна, вбираючи бруд та запахи. Після чищення покриття набувають блиску.
Різновиди засобів для меблів за складом
За складом виділяють засоби для меблів неекологічні та екологічні:
- Неекологічні містять хімічні речовини, розчинники та синтетичні компоненти. Вони ефективні при усуненні застарілих забруднень, однак, можуть завдавати шкоди людям та навколишньому середовищу. Їх купують, коли потрібне відновлення пошкоджених меблів.
- Екологічні виготовляються на основі натуральних компонентів, ефірних олій та екстрактів рослин. Вони ефективні, щоб освіжити чи змити свіжі плями. Це гарний вибір для регулярного використання, щоб підтримувати чистоту меблів.
До категорії екологічних засобів відносять безфосфатні та гіпоалергенні. У перших відсутні фосфати. Другі не містять алергенів.
Вибір засобу залежно від поверхні
Перед покупкою засобу для чищення слід переконатися, що воно ефективно впорається з поставленим завданням. Для цього потрібно враховувати тип поверхні:
- Для дерева підійдуть засоби на основі воску та олій. Вони швидко видаляють плями, не залишають розводів, надають поверхні натурального блиску коштом полірування. До складу такої продукції включені компоненти, які маскують пошкодження, покращують зовнішній вигляд та продовжують термін служби деревини.
- Для пластику використовують будь-які мийні засоби без абразивних частинок.
- Тканину очищають спеціальні засоби, які м'яко підіймають ворс на оббивці. Такі освіжають колір та захищають від забруднень, не пошкоджуючи структуру матеріалу.
- Для шкіри призначені лосьйони, пропитки, кондиціонери, які відштовхують воду та пил. Вони продовжують термін служби шкіри, захищаючи її від пересихання та впливу сонячних променів. Для видалення стійких забруднень застосовують засоби для виведення плям. Або фарбувальні засоби для шкіряних меблів, які відновлюють колір після потемніння та вигорання.
Поради щодо застосування
Якщо правильно використовувати засоби для миття меблів, це продовжить термін служби. Для цього потрібно дотримуватися нехитрих правил:
- Читати інструкцію на спакуванні та дотримуватися рекомендацій виробника.
- Перевіряти сумісність засобу з поверхнею меблів.
- Використовувати необхідну кількість засобу для найкращого результату.
- Наносити рівномірно, щоб не з'являлися плями та розводи.
- Не залишати засіб на поверхні меблів – можуть залишитися сліди.
- Перед використанням провести тест на невеликій ділянці меблів.
- Зберігати у безпечному місці.
Спеціальні засоби допоможуть зберегти дивани, ліжка, столи та інші меблі в хорошому стані, зроблять інтер'єр чистішим та затишним. На ринку побутової хімії їх можна вибрати у великій різноманітності. Купити – у MOYO з доставленням.