Різновиди та особливості застосування дезодорантів та антиперспірантів
Запах поту здатний зіпсувати настрій на цілий день. Навіть якщо його не відчуває оточення, про стовідсоткову впевненість у собі можна забути. Щоб не думати про цю проблему постійно, варто використати дезодоранти та антиперспіранти.
Критерії вибору засобів від поту
Косметичні продукти для зменшення потовиділення та усунення неприємного «амбре» представлені у різних форматах. Від особливостей консистенції та способу нанесення залежить зручність використання, ефективність та економічність.
Щоб не помилитися при виборі дезодорантів, варто враховувати 3 важливі характеристики.
Форма випуску
- Класика, яка незмінно залишається актуальною впродовж багатьох років, — кулькові дезодоранти-антиперспіранти. Вони продаються в місткостях, оснащених роликом, який обертається. При прокручуванні він «черпає» засіб у кількості, достатній для нанесення на тіло. Вистачає таких надовго і ціна у них невисока. Мінус полягає в тому, що потрібно чекати висихання, інакше шар змащується одягом. Як наслідок, на ньому залишаються сліди та сила захисту знижується.
- Другий популярний варіант — спреї, які спрацьовують при натисканні на верхню частину флакона. Вони мають легку текстуру, висихання займає мінімум часу. Можна одягатися практично відразу після розпилення.
- Гелеві та кремові — рідко викликають роздратування та неприємні відчуття при використанні. Ніжно впливають на шкіру, не пересушують та не стягують її. Економічні, оскільки невеликої кількості вистачає, щоб контролювати виділення поту.
- Стіки (олівці) в спакуванні з поворотною основою — з помірно твердою текстурою. Такі рівномірним шаром лягають на тіло. Гарантують потужний захист навіть у спеку.
Призначення
Робота дезодорантів та антиперспірантів націлена на вирішення таких завдань:
- нейтралізація або маскування запаху, який з’являється, коли людина інтенсивно потіє;
- вплив на потові залози з метою блокування потовиділення;
- одночасна боротьба з потом та його ароматом;
- запобігання розмноженню бактерій у сприятливому середовищі з підвищеною вологістю: на шкірі пахв, стоп.
Компоненти у складі та їх функції
Для забезпечення антибактеріальних властивостей формулу включають фарнезол, триклозан і спирт. Вони знищують мікроорганізми, завдяки чому запахи не з’являються. Для людей з чутливою шкірою ці компоненти небажані, оскільки здатні викликати лущення та подразнення. Щоб знизити ризик таких «побічок», виробники додають в антиперспіранти та дезодоранти натуральні олії та екстракти.
Продукти алюмінію та цинку максимально ефективні у боротьбі з потом, оскільки закривають канали потовиділення. До них варто ставитись з обережністю, тому що з часом шкіра може почати негативно реагувати на хімію.
Пудрові інгредієнти, як тальк, необхідні для вбирання надлишків вологи. Мінерали прихильно впливають на шкірний покрив, оскільки мають відновлювальні, лікувальні властивості.
Які засоби проти поту можна замовити в Moyo?
Якщо потовиділення в межах норми й хочеться лише захиститися від запаху, варто купити дезодорант: натуральний чи звичайний. Щоб не відчувати вологу під пахвами та уникнути появи мокрих плям на одязі, краще віддати перевагу антиперспіранту. Для тих видів діяльності, які передбачають фізичну активність і змушують попітніти, варто купити антиперспірант-дезодорант — 2 в 1.
В інтернет-магазині доступні чоловічі та жіночі засоби у різних обсягах. Компактний розмір характерний для роликових та твердих засобів, а великий — для аерозолів.
Діапазон цін широкий, можна підібрати варіант навіть на найскромніший бюджет. Продукція Fa, Rexona, Garnier, Nivea, Melica та інших брендів чудово справляється зі своїми завданнями.