3D-принтер - на межі фантастики
В Україні купити 3D-принтер за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин MOYO.
Високотехнологічні 3D-принтери призначені для створення надточних макетів на основі тривимірних віртуальних об'єктів методом пошарового нарощування. Історія цих пристроїв почалася в кінці 80-х рр. минулого століття з автономного винаходу принципів тривимірної друку американцями Чаком Халлом і Скоттом Крамп. Функціонуючи за допомогою високомолекулярних сполук, що друкує апарат подібного формату здатний створити будь-які об'ємні моделі (від автомобільних запчастин до зразків архітектурних споруд). Завдяки цьому, обладнання широко використовується в:
- дизайні;
- будівництві;
- архітектурі;
- машинобудуванні;
- медицині;
- інженерії.
Ми пропонуємо придбати в Києві 3Д-принтери сучасних виробників, що володіють високими якісними характеристиками і широким функціоналом.
3D-принтери в цікавих фактах
Повсюдно використовується сьогодні термін «тривимірна друк» з'явився лише через кілька років після винаходу відповідного друкувального обладнання - в 1995 р в науковому середовищі Массачусетського університету. Вперше назва «тривимірний принтер» офіційно використовувала для своїх друкуючих апаратів компанія 3D Systems.
Перший 3D-принтер Actua 2100 відрізнявся низькою швидкістю об'ємної друку. Підвищити швидкість роботи тривимірних пристроїв, не втрачаючи в якості, виробникам вдалося лише до 2005 року, а 2008 ознаменувався появою унікального на той момент устаткування Reprap, здатного оперативно і бездоганно точно відтворити половину власних деталей.
До 2008 р єдиним підходящим расходников для тривимірного друкарського обладнання був пластик (АВС), а в даний час 3D-принтер може використовувати в якості сировини понад сто видів матеріалів:
- пластик;
- гіпс;
- віск;
- метал;
- бетон;
- целюлозу;
- шоколад.
За допомогою пристрою можна створювати масштабні і неймовірно деталізовані ефектні презентації.
Основні характеристики
Стандартний 3Д-принтер володіє трьома параметрами: шириною, висотою і глибиною, які визначають формат друку (робочу область) пристрої. Залежно від моделі в обладнанні може змінюватися:
- швидкість друку;
- точність дозволу;
- товщина шарів;
- сумісність з ПО;
- зручність і простота настройок.
Серед сучасних пристроїв зустрічаються друкарські апарати з різними весогабарітнимі показниками.
Як і звичайні принтери, обладнання для тривимірної друку ділиться на струминне і лазерне. Для друку з допомогою лазера використовується технологія нашарування рідкого полімеру, сплавлення контурів порошком або ламінування. Струменеві технології включають охолодження гарячого термопластику, полімеризацію фотополімерного пластика, спікання паперового порошку або нарощування стовбурових клітин. Традиційно ціна 3D-принтера лазерного формату перевищує номінальну вартість струменевих аналогів.
Вибирайте тривимірний принтер в нашому каталозі і стаєте власником техніки з унікальними можливостями.