Навушники перестали бути лише гаджетом для прослуховування музичних композицій. Сьогодні вони новомодний аксесуар, засіб зв’язку та альтернатива незручним вушним затичкам. Бездротові вакуумні гаджети особливо привабливі — у них чистий звук, зручна посадка та ефективна ізоляція від сторонніх шумів. З такими навушниками комфортно хоч у громадському транспорті, хоч на пробіжці.
Вакуумні блютуз навушники: в чому особливості пристроїв?
Перше, що впадає у вічі, — мініатюрний розмір. Відразу очевидно, що бездротові навушники затички підходять навіть для власників невеликих вушних раковин. У них м’які амбушури, які підлаштовуються під будову вуха і не випадають, навіть якщо користувач активно крутить головою.
Завдяки встановленню прямо у вушний канал, навушники не турбують музикою оточення. Ця ж особливість дозволяє користувачеві прослуховувати конфіденційні аудіоповідомлення, не переймаючись тим, що навколишні зможуть розібрати їх зміст.
Використовувати вакуумні навушники Bluetooth можна в парі зі смартфоном, планшетним ПК, лептопом або стаціонарним комп’ютером, плеєром. Вони також підключаються до телевізорів та іншої техніки, забезпеченої Bluetooth-модулем.
Які існують різновиди бездротових внутрішньоканальних навушників
Сфера використання бездротових вакуумних навушників відрізняється залежно від «начиння». За призначенням виділяють такі різновиди:
- Спортивні. Вони не бояться поту та пилу, надійно фіксуються у вусі, довго тримають заряд.
- Комп’ютерні. Якісно відтворюють звукові спецефекти, покращують враження від гри.
- Для телевізора. З головою занурюють у драматургію, тому що чітко передають навіть тихі звуки.
- Для смартфона. Моделі з чистими високими частотами, ефектними басами, звукоізоляцією, що налаштовується. Оптимальні для музики та розмов.
Можна купити вакуумні Блютуз навушники звичайні або повністю бездротові.
- У звичайних короткий провід, який з’єднує два навушники один з одним, забезпечуючи синхронізацію звуку та їхню взаємодію. На дроті зазвичай розташовані кнопки керування, а також блок з Type-C чи іншим роз’ємом для зарядки.
- У TWS пристроїв провід відсутній. У кожному навушнику свій Bluetooth модуль. Така конструкція дозволяє використовувати гаджети з пари окремо. Навіть якщо один навушник загубиться, другий продовжить працювати. Заряджаються TWS моделі через кейс. Зазвичай у ньому стоїть місткий акумулятор, який забезпечує дозарядку, навіть коли поряд немає розетки.
Залежно від наявності мікрофона виділяють навушники та гарнітури. Навушники коштують дешевше та придатні лише для прослуховування аудіо. Гарнітури мають розширений спектр функцій. Вони також заточені під розмови, запис звуку на диктофон.
На чому зосередитись при виборі навушників Блютуз
Навіть в однакових за ціною навушників можуть бути різні технічні характеристики. Зазвичай, оснащеність залежить від виробника. Одні бренди роблять ставку на потужне звучання, інші на гарну батарею, треті на ефектний дизайн, четверті намагаються об’єднати всі перераховані переваги.
Щоб вдало купити бездротові вакуумні навушники, потрібно орієнтуватися на такі особливості:
- Час відтворення аудіо на одному заряді. Що цей показник вищий, то рідше доведеться ставити «вуха» на зарядку.
- Сумісність із пристроями. Універсальні моделі набагато практичніші. Вони не втрачають актуальності при заміні телефону та переході з однієї ОС на іншу.
- Шумопоглинання. Пристрої з активним шумодавом, який налаштовується, оптимальні. У разі потреби їх можна перевести в прозорий режим.
- Чутливість. Якщо вона низька, звук тихий. Мінімальне допустиме значення, при якому зручно користуватися навушниками, — 95 Дб.
Плюси та мінуси вакуумних бездротових навушників
Внутрішньоканальні пристрої приваблюють ергономічністю. Вони легкі, відчуття важкості у вухах їхніх власників не турбує. Кейс із навушниками зручно носити із собою — він спокійно поміщається у кишеню штанів або невелику сумочку. За бажання його можна «упакувати» навіть у гаманець. А якщо використовувати карабін, чохол може стати дармовисом для ключів чи прикрасою для рюкзака.
Строк служби навушників залежить від користувача. За умови правильного зберігання та своєчасної зарядки «вуха» здатні пропрацювати без збоїв кілька років.
Мінуси Блютуз-затичок:
- висока вартість трендових преміальних моделей,
- обмежений час роботи без підзарядки,
- ризик втрати при носінні без кейса.
Для замовлення вакуумних навушників з бездротовим підключенням перейдіть на сайт Moyo.ua. У каталозі представлені пристрої від найпопулярніших виробників з офіційною гарантією та повною комплектацією. Моделі доступні для покупки в кілька кліків. Якщо сподобалися навушники, яких тимчасово немає на складі, можна скористатися опцією «Повідомити про наявність». Як тільки вони повернуться у продаж, на пошту прийде відповідне повідомлення.