Блютуз навушники для телевізора: чіткий звук на будь-якій відстані
Повнорозмірні навушники відмінно підходять для тривалих ігрових сеансів. Масивні амбушури щільно прилягають до вух, ізолюючи від зовнішніх шумів.
Внутрішньоканальні моделі легкі, звучать збалансовано. Накладні гарнітури добре вентилюються завдяки текстильному наголов'ю. Сенсорні кнопки миттєво відгукуються на дотики, зручно налаштовувати гучність і перемикати треки.
Розглянемо технології, які популяризують міні блютуз навушник.
Характеристики бездротових навушників для ТВ
Щоб підібрати надійні бездротові навушники для телевізора, придивляються до моделей з комфортною посадкою. Звертають увагу на дальність дії та час роботи від батареї.
Технології бездротового зв'язку
Bluetooth ефективний на коротких відстанях до 10 метрів. Швидкість передачі даних 2 Мбіт/с. З таким показником аудіодоріжка не відстає від відео, що цінно для шутерів і екшенів, де кожна мить і точність звуків зумовлюють результат історії. Починаючи з версії 5.0 можна легко під'єднати два набори навушників до одного телевізора, щоб дивитися мультфільми разом із друзями. Bluetooth підтримується всіма телевізорами, тому це вже даність для домашнього використання.
Швидкість Wi-Fi варіюється від 150 Мбіт/с до 2 Гбіт/с. Аудіо без затримок. Чується саме таким, яким задумано. Під час перегляду фільмів з об'ємним звуком Dolby Atmos усі деталі аудіодоріжки, а саме глибина басів, чистота високих і чіткість середніх частот, відчуваються як у кінотеатрі. Сигнал Wi-Fi покриває 50-100 метрів у приміщенні. Краще, ніж Bluetooth проникає крізь стіни та перешкоди. Можна дивитися фільм у вітальні й слухати звук на кухні, не побоюючись, що сигнал пропаде.
Акумулятор
Більшість блютуз-навушників працюють на літій-іонних батареях. Автономності гаджета вистачає на 4-10 годин залежно від моделі. Часто в комплекті до них зарядний кейс. У ньому зручно зберігати та багаторазово заряджати девайси, тим самим збільшуючи автономність роботи до 20-30 годин. Серед корисного функціоналу — індикатори на кейсі та навушниках. Вони відображають рівень заряду. Пристрій відключиться в невідповідний момент тільки через недогляд.
Якість звуку: на що звернути увагу
- Частотний діапазон
Стандартний від 20 Гц до 20 000 Гц. Покриває повний спектр чутних звуків — найнижчі, баси, високі ноти. Драйвери, що відтворюють частоти нижче 20 Гц, передають глибокі й резонівні баси. Вони відчуваються як вібрації. Це важливо для тих, хто любить електронну музику, хіп-хоп і рок, де басові партії відіграють ключову роль. Навушники з діапазоном від 20 кГц, відтворюють найчистіші, виразні високі ноти. Це помітно в акустичних записах або перегляді відео симфонічних концертів, де переважають струнні інструменти. - Опір
Навушники з низьким опором (16-32 Ом) легше розгойдуються і добре працюють при підключенні до телевізора. Їм не потрібна додаткова потужність для якісного звучання, на відміну від високих значень опору, понад 50 Ом. Такі часто зустрічаються в професійних моделях. Ця гарнітура потребує підсилювача, щоб повністю розкрити свій потенціал і досягти найкращої точності звуку. - Чутливість
Навушники 100 дБ або вище передають чудову гучність у разі підключення до ТВ зі слабким вихідним сигналом. Якщо «вуха» з низькою чутливістю, їм потрібні посилення для того самого рівня гучності. Але фокус у тому, що якщо слухати дуже голосно, такі навушники зберігають чистоту звуку краще. Йде менше спотворень.
Основні переваги бездротових навушників для ТВ
Розглянемо конструктив пристроїв, що визначають зручність у використанні. Розберемося, завдяки чому поліпшується досвід перегляду.
Комфорт і свобода
Бездротове підключення дає можливість вільно пересуватися кімнатою. Проводів немає, вони не плутаються. Це зручно. М'які амбушури з піни з ефектом пам'яті не тиснуть. Комфортно сидять у вушній раковині протягом кількох годин. Силіконові накладки у внутрішньоканальних гаджетів надійно фіксуються, не ковзають. Гіпоалергенні. Підходять для користувачів із чутливою шкірою. Багато моделей оснащені змінними вкладками, вийде підібрати під свій розмір.
Висока якість звуку
Три функціональних рішення, які покращують звучання.
Аудіокодеки
Стискають аудіо, зменшуючи розмір і зберігаючи деталі. Коли звук доходить до навушників, кодек його розпаковує, робить близьким до оригіналу, чи то музика, чи то діалог у грі. Серед трьох типів кодеків:
- AptX: забезпечує деталізований звук, близький до CD якості, з невеликими втратами порівняно з вихідним аудіофайлом.
- AAC: використовується в пристроях Apple. З низькою затримкою. Звучання синхронізується із зображенням на екрані. Аудіо виходить чистим, з насиченими басами. Це важливо для перегляду записів з виступів музикантів або відео з використанням саунд-дизайну.
- LDAC: розроблений компанією Sony. У нього підвищена швидкість передачі даних на відміну від стандартних Bluetooth кодеків. Передає більше аудіо даних за менший час. Ідеальний для відтворення контенту високої роздільної здатності (Hi-Res).
Приглушення шумів
Вбудовані мікрофони вловлюють зовнішні шуми, а процесор створює зворотну звукову хвилю, яка їх нейтралізує. Це корисно під час перегляду фільму у великій компанії й хочеться повністю зануритися в те, що відбувається на екрані. Пасивне шумозаглушення досягається внаслідок конструкції амбушур. Накладні моделі щільно охоплюють вуха і фізично блокують частину зовнішніх шумів. З'являється можливість чути чистий і об'ємний звук, який підсилює ефект присутності.Драйвери
Варіюються за розміром від 20 до 50 мм. Що більший драйвер (40 мм і вище), то потужніші баси та ширший частотний діапазон. Маленькі драйвери (від 6 до 10 мм) здатні відтворювати високі частоти з великою точністю. Вони добре передають звуки фортепіано і дзвінких тарілок, вокальні інтонації.
Додаткові функції
Мультипоінт — можливість одночасного підключення до кількох пристроїв. Можна під'єднати навушники до телевізора і до смартфона, миттєво перемикатися між переглядом фільму і відповіддю на дзвінок, не знімаючи гаджет. Зручно тим, хто звик до багатозадачності й хоче економити час.
Вбудований мікрофон дає можливість керувати телевізором за допомогою голосу. Також можна використовувати голосові асистенти, Google Assistant або Siri, для пошуку контенту, зміни гучності або перемикання каналів, не відволікаючись від перегляду.
Сенсорне керування робить використання девайса простішим та інтуїтивнішим. Сенсорні кнопки легко відгукуються, щоб налаштувати гучність, перемкнути треки, поставити на паузу. Також можна запросто активувати голосових асистентів, проводячи пальцем по поверхні навушників.
Розглянули навушники для ТВ бездротові. Закриті моделі кращі для тих, хто хоче ізолюватися від зовнішнього шуму. Для тривалих переглядів — легкі внутрішньоканальні навушники.
В інтернет-магазині Moyo можна купити бездротові навушники для ТВ з офіційною гарантією від виробника. Широкий асортимент дає змогу підібрати модель, виходячи з особистих переваг.