Дротові вакуумні навушники — музика завжди та скрізь
У вакуумних навушників вдалий формфактор, силіконові насадки (амбушури) добре прилягають. Повороти голови та активні рухи тіла не порушують їхню фіксацію у вухах.
Різновиди вакуумних навушників дротового типу
Моделі класифікують на різні види за дизайном, способом фіксації у вусі, призначенням. Дитячі — з не надто високою чутливістю, мініатюрні, з яскравим та незвичайним оформленням. У дорослих зовнішній вигляд «серйозніший», динаміки потужніші, а межа гучності — набагато вища.
Залежно від пристрою, під який скореговано характеристики навушників, виділяють різновиди для смартфона та планшета, ноутбука, ПК або плеєра. Для екстремальних умов — захищені.
Відкриті навушники
Кожен вид акустичного оформлення має свої переваги. У відкритих можна чути, що відбувається поряд, вони мають природне звучання. З погляду безпеки такий варіант викликає довіру.
Паралельно з прослуховуванням музики або розмовою телефоном зручно стежити за автомобілями, велосипедами, що проїжджають поблизу. Серед вакуумних «вух» відкриті — рідкість. Їх розпізнають за звукопровідними прорізами або вставками-сітками.
Закриті навушники
Оскільки вакуумні навушники призначені для встановлення у вушний канал, більшість із них закритого типу. Це означає, що користувачеві не чути зовнішні шуми. Оточенню також не заважають звуки із навушників. Відмінна особливість закритих дротових навушників-«затичок» — цілісний корпус. Зазвичай, на його поверхні відсутні отвори.
Чому варто купити навушники вакуумні дротові: секрети привабливості
Цільова аудиторія різношерста — школярі, студенти, офісні працівники, фрилансери, мандрівники, затяті геймери. До купівлі мотивують численні переваги. Універсальність і практичність — тільки початок.
Мініатюрний розмір та мобільність
Вакуумні навушники не займають місця, важать дуже мало. Разом з проводом, штекером і амбушурами всього в межах 50 грамів. Допоміжні аксесуари спрощують зберігання навушників:
- Щоб провід не плутався під час скручування, можна використовувати рибку або інший органайзер;
- для захисту від втрати та пошкоджень — мішечок із затяжками, пластиковий кейс.
Ціновий діапазон
Можна придбати недорогі «вуха» на додаток до преміальних бездротових. Або, навпаки, зупинитися на дорогих. Цікавий середній ціновий сегмент з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Однак, навіть найдорожчі дротові пристрої дешевші за «середнячків» з Bluetooth.
Робота без заряджання
Заряджати не потрібно. Ніколи. І це підкуповує. Будь-якої миті вакуумні «вуха» готові до експлуатації. Достатньо лише розплутати шнур, якщо він заплутався, і вставити конектор у відповідне гніздо на смартфоні або іншому девайсі. Можна не турбуватися, що навушники вимкнуться через розрядку в невдалий момент. Шанси залишитися без музики набагато нижчі, ніж під час використання бездротових навушників з обмеженим зарядом.
Надійне з’єднання
Вони видають чистий та насичений звук без спотворень та перебоїв. Підключення надійне, не залежить від якості сигналу Bluetooth. Радіус дії, тобто відстань, на якій можуть працювати «вуха», визначається довжиною дроту.
- Мінімум 1,1-1,2 м.
- Якщо навушники використовуються в тандемі з комп’ютером, оптимальна довжина близько 2 м.
Для телевізора можна придбати подовжувач або розгалужувач, щоб підключати дві пари навушників одночасно.
Широкий вибір моделей
Хоч би яким був запит, під нього знайдуться відповідні «затички». Спорт, ігри, комунікація, перегляд кіно — популярні виробники випускають рішення на всі випадки життя. Для максимального ефекту занурення — навушники з ізоляцією у вигляді пасивного або активного шумозаглушення.
В асортименті не тільки моделі із класичним міні-Джеком. Для смартфонів, конструкція яких передбачає наявність всього одного порту (і для зарядки, і для аксесуарів) — «вуха» з USB-C.
Можна замовити вакуумні навушники в будь-якому кольорі та дизайні в інтернет-магазині Moyo.ua. У виборі допоможуть фільтри, а оформлення замовлення займе щонайменше часу. Для учасників програми лояльності діє кешбек, на сайті завжди акції та спецпропозиції.