Бездротові зарядки для телефону: повна свобода від проводів
Бездротова зарядка – зручний винахід. І корисний, коли потрібно зарядитись швидко, а відповідного кабелю немає або проблематично знайти розетку. У такому разі раціональні люди вибирають пристрої для бездротової зарядки телефону в MOYO або в будь-якому іншому магазині за доступними цінами.
Як вибрати відповідну бездротову зарядку
Бездротова зарядка для телефонів заряджає пристрої без використання проводів. Енергія передається через магнітне поле між зарядною підставкою та гаджетом. Її перевага очевидна – виключено ризик пошкодити порт зарядки. А це найпоширеніша причина звернення користувачів гаджетів до сервісного центру.
Вибирати бездротову зарядку потрібно правильно. Спочатку звертають увагу на потужність, сумісність та технологію зарядки. І лише потім – на зовнішній вигляд. Більшість моделей представлені у вигляді горизонтальної підставки. Однак є конструкції, що дозволяють встановлювати смартфон під нахилом. Тоді краще видно дисплей у процесі заряджання батареї.
Сумісність із різними ОС
Якщо не перевірити сумісність, зарядка не проявить себе повною мірою.
Для цього:
- Вивчають характеристики телефону, щоб розуміти, чи підтримує він бездротову зарядку. Якщо так, то який стандарт. Найпопулярніший Qi. Але є також інші, наприклад MagSafe в деяких пристроях Apple.
- Варто ознайомитись із характеристиками бездротової станції. У вибраній моделі має бути аналогічний стандарт.
- Переконуються, що марка та модель бездротової зарядки сумісна з телефоном. Якщо iPhone, вибирають пристрої для Apple. Samsung – сумісні із цим брендом. Є також універсальні станції, які підходять до більшості моделей смартфонів.
Якщо закрадаються сумніви, краще проконсультуватися з менеджерами магазину та уточнити інформацію про сумісність із конкретними моделями телефонів. Для переконливості читають відгуки на сайті, щоб дізнатися від тих, хто стикався з цим, наскільки ефективно працює зарядка.
Технології швидкого заряджання
Є два основні стандарти:
- Qi, розроблений Wireless Power Consortium. Найпоширеніший, використовує індукцію для передачі енергії від зарядного майданчика до пристрою. Більшість гаджетів (iPhone, Samsung Galaxy) підтримують цей стандарт.
- MagSafe розроблений компанією Apple. Використовує магнітну систему для центрування та передачі енергії. Використовується в деяких моделях iPhone.
Швидкому підживленню сприяють технології Fast Charge:
- Quick Charge розроблена компанією Qualcomm та доступна на більшості моделей сучасних гаджетів.
- Samsung Fast Charge розроблена Samsung та реалізована в моделях лінійки Galaxy.
Вибір потужності
Важливо підібрати правильну потужність. Нехай краще буде більше, ніж менше. Якщо батарея недостатня, акумулятор зарядиться не повністю. При надто високій потужності смартфоні самостійно налаштує параметри для оптимальної зарядки без наслідків.
Ідеальний варіант, коли потужність зарядки відповідає ватам, які видає телефон. У характеристиках гаджета зазначено, скільки він споживає максимально.
Виробники випускають стандартні моделі бездротових зарядок на 5 та 10 Вт. Але найбільше поширені станції на 15 Вт. З ними є гарантія, що телефон буде заряджатися.
При виборі бездротової зарядки для iPhone 12 і вище варто знати, що смартфони приймають 15 Вт тільки від оригінальних пристроїв. У решті випадків – не більше 7,5 Вт. У такому разі є сенс придбати станцію від Apple та отримати бонус у вигляді швидкої бездротової зарядки.
Якщо у планах заряджати одночасно кілька пристроїв, варто враховувати, що потужність зарядника ділиться між ними.
Переваги та недоліки використання бездротової зарядки
Жирний плюс бездротової зарядки – процес без проводів, які «прив'язують» до розетки будь-де: на роботі, в машині, в громадських місцях.
Серед інших переваг:
- Жодного клубка з проводів та пристроїв на робочому столі, економиться простір у сумці.
- Продовжується термін служби зарядного гнізда телефону, оскільки зводяться до мінімуму підключення та вимкнення дроту.
- Ефективно поповнюється заряд батареї смартфона за підтримки технології швидкого заряджання.
- Деякі моделі оснащені підставками для телефонів та нічними світильниками, що підвищує їхню функціональність.
Недоліки також є:
- Пристрій повинен знаходитися поблизу зарядного майданчика. Це обмежує пересування.
- Ціна вища, ніж на дротові аналоги. Це проблема, коли необхідно купити відразу кілька зарядних пристроїв для використання у різних місцях.
- Частина електромагнітної енергії втрачається у вигляді тепла, що загрожує підвищеними витратами енергії. Цей мінус проявляється у бюджетних безпровідниках.
Асортимент в MOYO
У каталозі інтернет-магазину MOYO можна придбати бездротову зарядку для телефону під будь-який запит. В наявності різні моделі та бренди для будь-яких потреб. Можна підібрати оптимальний варіант за потужністю, дизайном та колірною гамою. У продажу є пристрої для роботи із різними смартфонами.