Заповнювати бічну морозилку їстівними запасами — одне задоволення. Не доводиться ставати навшпиньки або присідати, щоб розподілити їжу між полицями і ящиками. Простір на рівні очей логічно заповнювати продуктами першої необхідності, а місце внизу і вгорі краще залишити для зберігання тих заморожених заготівель, які потрібні значно рідше.
Фішки холодильника з боковою морозильною камерою
Від компонування залежить місткість. Морозилку з бічної сторони розташовують у великих агрегатах, які вміщують щонайменше 320-350 літрів. Через знаходження камер на одному рівні аксесуари називають Side-by-Side. Їхня фішка — окремі дверцята для камер. За кількістю дверей девайси ділять на дводверні та багатодверні. Багато дверей — у пристроїв з великою зоною свіжості для м’яса, риби, молочних продуктів, які швидко псуються.
Висота холодильників з морозилкою збоку становить від 150 до 200 см, а за шириною вони вдвічі ширші, ніж високі пристрої європейського типу.
Плюси та мінуси холодильників з боковою морозилкою
Під час купівлі холодильника з морозильною камерою збоку потрібно бути готовим до того, що він займає багато місця на кухні. Не можна сказати, що це погано, якщо площа кухні дозволяє поставити девайс без шкоди свободі пересування. У просторій кімнаті Side-by-Side виглядає доречно, особливо якщо дизайн підібраний чітко під інтер’єр.
Усередині холодильника можна розмістити безліч продуктів: сирих, готових, заморожених. Для кожного різновиду провізії знайдеться відповідне місце.
«Суха» зона свіжості — для їжі, чутливої до підвищеної вологості.
«Волога» — для продуктів, які можуть пересихати.
Основне холодильне відділення для більшості готових страв, а також молочки, копченостей, консервів, паштетів.
Морозилка — для довгострокового зберігання напівфабрикатів, сезонних заготовлянь, їжі, яка псується в найкоротші строки.
Ще одна перевага — багате і різноманітне оснащення. В холодильниках передбачено резервуар для води, льодогенератор, функцію захисту від дітей. Багато моделей обладнано дисплеєм, на якому видно актуальні налаштування.
Мінус Сайд-бай-Сайд — висока вартість. Також можуть виникнути проблеми з вибором місця для встановлення. Решта особливостей девайсів такого типу нарікань не викликає.
Поради: як підібрати холодильник з морозильником збоку
Перш ніж купити холодильник з морозильною камерою збоку, потрібно з’ясувати, яка саме модель зможе задовольнити вимоги. Зробити це допоможе аналіз таких характеристик:
Корисний об’єм. Орієнтуватися слід на кількість користувачів. Для сім’ї із трьох людей можна придбати найкомпактніший із доступних агрегатів. А для 5-7 осіб краще вибрати девайс об’ємніший — на 400-500 літрів.
Управління. Для контролю температури та вологості холодильник оснащений механічними перемикачами чи електронікою. Перший варіант — простіший і дешевий, другий — дорожчий, але забезпечує доступ до розширених налаштувань.
Різновид та кількість компресорів. Найнадійніший варіант — холодильник із двома інверторними компресорами. Якщо такий не по кишені, варто надати перевагу моделі з одним інвертором або звичайним мотором.
Внутрішнє обладнання відділень. Людям, які багато готують, потрібен холодильник із максимальною кількістю полиць, контейнерів та відсіків. Для магазинної їжі та продуктів з доставленням цілком достатньо 2-3 великих полиць у холодильній зоні.
Система розморожування. Ноу Фрост — поза конкуренцією з огляду на ефективність та зручність.
Енергоефективність. Щоб уникнути зайвих витрат на комуналку, варто розглядати лише пристрої класу А, А+ та вище. Також вітається наявність режиму відпустки. Він потрібен для економії електроенергії під час тривалого простою холодильника.
Вибрати якісний та оригінальний девайс для заморожування та охолодження їжі можна в Moyo.ua. Якщо впоратися із завданням самостійно не вдається, варто звернутися по кваліфіковану допомогу до менеджерів. Вони детально та зрозуміло відповідають на запитання покупців в онлайн-чаті та телефоном.