Інтер’єр не постраждає, якщо поставити на кухні газову плиту з електричною духовкою. По-перше, у неї елегантне оформлення без грубих ґрат та інших помітних елементів. По-друге, немає потреби врізати варильну панель у гарнітур. За якими критеріями підбирати модель — залежить від цілей експлуатації та вимог до конфігурації.
Газова плита з електричною духовкою: можливості та особливості
Пристрій, який використовує два типи ресурсів для нагрівання, підлаштовується під будь-які обставини. У разі перебоїв з електрикою, пальники продовжують функціонувати та дозволяють готувати без дискомфорту.
Особливе компонування вигідне у використанні плити. Пальники витрачають невелику кількість газу та контролюються поворотними перемикачами. Інтенсивність нагрівання можна регулювати, орієнтуючись на потреби. Те саме стосується електронагрівача. Він економічний та підконтрольний вбудованому термостату.
Дизайн варильної поверхні завжди збігається з оформленням духовки. Наприклад, якщо пристрій виконаний у ретро-стилі, його «канонам» відповідають усі видимі елементи конструкції: від ґрат до дверцят шафи.
Варто купити газову плиту з електродуховкою, якщо хочеться практикуватися у різних способах готування:
- смажити та запікати,
- готувати на грилі,
- тушкувати у власному соку або варити на пару.
За якими характеристиками вибирати плиту з духовкою електричного типу
Підібрати модель просто, коли знаєш, які особливості впливають на її подальшу експлуатацію. Головні критерії:
- Ширина корпусу. Якщо мало місця, доцільно взяти модель з корпусом не ширше за 55 см. У кімнаті стандартної площі можна встановити плиту від 60 см.
- Виробник. У виробництві комбінованих моделей процвітають бренди Гореньє, Індезіт, Беко.
- Клас енергоспоживання. Економна експлуатація можлива за класу А і вище.
- Безпека. В ідеалі повинні підтримуватись такі опції, як автовідключення, газ-контроль та електрозапалювання. Це захист від витоків та опіків.
- Решітки. Їх ділять на чавунні та сталеві з емалевим покриттям. Зі сталі — дешеві й легкі, із чавуну — довговічніші та стійкі до високих температур.
- Особливості варильної плити. З емаллю — золота середина. Покриття легко відмивається та зберігає зовнішню естетичність, якщо не застосовувати абразиви.
Чим хороша електродуховка, об'єднана з газовою плитою
Серед переваг:
- Функціональність. Залежні моделі анітрохи не поступаються духовкам «соло» у функціональному плані. Вони обладнані грилем та системою конвекції, підтримують автоматичні програми, підігрів посуду та режим розморожування.
- Ергономічна конструкція. Конфорки розташовані на оптимальній відстані одна від одної, в духовку поміщаються великі місткості, внизу відсік для кухонного начиння.
- Зручне керування. Перемикачі знаходяться в одній площині, тому не відвертають від приготування, коли потрібно змінити інтенсивність нагрівання або робочу температуру.
- Просте обслуговування. Газову варильну поверхню можна вимити губкою та засобом для миття посуду. За чистоту духовки відповідає механізм самоочищення.
- Довговічність. Вузли конструкції комбінованих плит стійкі до зношування.
Мінуси:
- Складність монтажу. Одночасно потрібно забезпечити доступ до газопроводу та електромережі.
- Великі розміри. Маленькі настільні духовки займають менше простору.
Можна купити газову плиту з духовкою в Moyo.ua. У каталозі — топові вироби відомих розробників. Вони мають великі габарити, тому під час транспортування поштовими сервісами можливе замовлення кур'єрського доставлення в межах Києва. Серед доступних додаткових послуг також монтаж та Екстразаміна.