Якщо немає можливості поставити пральну машину автомат будинку з якихось причин, логічно придивитися до Напівавтоматів. Вони також беруть він прання одягу, але можуть функціонувати без приєднання до комунікацій. Вимога, Яку не можна ігнорувати, — наявність стабільного доступу до джерела живлення.
Пральна машина напівавтомат: у чому особливості?
На відміну від автоматизованих пристроїв, пральні напівавтомат підходять для експлуатації в приміщеннях, не приєднаних до центрального водопроводу. Їх вигідно ставити на дачах, у невеликих приватних будинках, гуртожитках. Наповнювати їх водою можна через шланг від крана або вручну, відкривши кришку бака.
Двигуни у напівавтоматичних пральних машин традиційні – колекторні. Корпуси роблять переважно із пластику, звідси – невелика вага та хороша транспортабельність.
На функціонування напівавтоматів впливають особливості конструкції.
- Моделі з барабаном схожі на пристрої автомат. Їх виробництво трудомістке та ресурсозатратне, тому вони мало поширені.
- Активаторні моделі більш поширені, їх випуск обходиться виробникам Дешевше. Усередині Бака (В нижній частині) знаходиться пристосування, яке забезпечує обертання білизни.
Можна купити пральну машину напівавтомат з одним баком або двома. Перша – тільки для прання та полоскання, а друга також виконує віджимання. Видалення надлишкової вологи з текстильних виробів забезпечує вбудована центрифуга.
Поради на вибір
При виборі доцільно орієнтуватися на цілі експлуатації:
- Для дачі підійде компактна пралка, яка вміщує до 5 кг білизни.
- Стандартна місткість для домашнього використання – від 6 кг.
- У гуртожитку, де машинкою користуються кілька сімей, краще встановити модель на 7 і більше кг.
Габарити пральної машини залежать від корисного об'єму та кількості баків. Пристрої, які мають лише один бак, майже в 2 рази вже, ніж моделі з додатковим резервуаром для віджиму.
Для регулярної експлуатації розумно вибирати машини з розширеним арсеналом функцій. Вітається наявність таймера та підтримка відкладеного старту. Також корисні шланги для підведення та зливу рідини, помпа для відкачування води, система очищення барабана. На вартість обслуговування впливає клас енергоефективності. Економічні машини класу А, А +, А ++.
Підтримувані режими повинні відповідати потребам користувачів:
- стандартний підходить для прання виробів із тканин середньої щільності;
- делікатний – для матеріалів, нестійких до пошкоджень;
- полоскання – для слабозабруднених речей і речей, попередньо випрати з порошком або іншими засобами.
Плюси та мінуси прання напівавтомат
У напівавтоматичних пралень багато переваг. Вони компактні та легкі, легко піддаються транспортуванню. У разі потреби їх можна перевозити без використання вантажного транспорту.
Установка напівавтоматів не вимагає професійної підготовки. Особливості їх підключення докладно описані в посібниках користувача. Прають машинки швидко, а тривалість циклу здебільшого можна задавати вручну. Вартість частково автоматизованих моделей є демократичною. Сама низька ціна – у моделей без нагрівання води і віджиму.
Слабкі сторони:
- мало програм;
- залежність від ручних маніпуляцій (набір та злив води, активація таймера);
- ідентичний дизайн у більшості девайсів.
Чому варто купити пральну машинку напівавтомат в Moyo
Разнообразие модельного ряду напівавтоматичних пралень в Moyo.ua тішить око. У каталозі доступні пристрої різного бюджету. Можна дізнатися, чим вони відрізняються один від одного за допомогою функції «Порівняння». Швидкий та безпроблемний вибір гарантований завдяки фільтрам та сортуванню за ціною, новизною, популярністю.