Стабільний мікроклімат важливий для комфорту та здоров'я. Підтримувати його зручно за допомогою кондиціонера Бош. Девайс нормалізує температурний режим в різні пори року і паралельно виконує додаткові функції:
- очищає повітряну масу,
- знижує або підвищує рівень вологості,
- провітрює приміщення.
Різновиди кондиціонерів Bosch
Прилади для кондиціонування бувають мобільними та стаціонарними. Перші розраховані на невелику житлоплощу, другі – універсальні.
В асортименті Bosch представлені стаціонарні пристрої – спліт-системи. Їх особливість – наявність у конструкції двох взаємозалежних блоків (одного зовнішнього та одного внутрішнього). Також є моделі формату" мульти-спліт". Від звичайних" сплітів" їх відрізняє збільшена кількість внутрішніх блоків.
Робота кондиціонерів забезпечують компресори – звичайні та інверторні. Бош робить ставку на інвертори, вони надійніші, тихіші та економічніші.
За якими критеріями вибрати кондиціонер Bosch
Вибір кліматичної техніки — це багатопланове завдання, для вирішення якого необхідно проаналізувати ряд параметрів.
Площа охолодження
Самостійно розраховувати відповідну потужність та холодопродуктивність кондиціонера необов'язково. У технічних характеристиках вже вказано площу, з обслуговуванням якої може впоратись кліматичний прилад. Вона може бути як малою (до 25 квадратних метрів), так і великою (наприклад, 100 м2).
Щоб кондиціонер не піддавався піковому навантаженню постійно, варто враховувати невеликий «запас». Наприклад, для кімнати площею 18 квадратних метрів можна взяти модель, розраховану на 20-25 квадратних метрів.
Функціонал
Чим більше кондиціонера функцій, тим ширше можливості його експлуатації. Серед основних режимів роботи виділяють:
- охолодження та обігрів,
- вентилювання та осушення.
Також є додаткові опції:
- прискорене охолодження «турбо»;
- Follow me – відстеження місцезнаходження користувача по пульту;
- "Ніч" – тихий режим з особливими температурними умовами;
- самоочищення.
Ще одна корисна фішка – детектор, який реагує на витік фреону і дозволяє своєчасно звернутися до сервісу для ТО або ремонту.
Рівень шуму
У спліт-систем блок зовні видає звуки голосніше, а внутрішній – тихіше. Цей фактор варто враховувати, вибираючи місце встановлення. Оптимальний рівень шуму для блоку, розташованого всередині будинку, варіюється в діапазоні від 35 до 60 дб.
У звичайному та нічному режимі пристрою працюють менш шумно, ніж у режимі турбо.
Плюси та мінуси кондиціонерів Bosch
Переваги розробок Бош:
- Німецька якість. Bosch – синонім якості та надійності. Пристрої від виробника мають великий робочий ресурс.
- Економічність. Невелика витрата електричної енергії обумовлена належністю кондиціонерів до високих класів енергоефективності.
- Інформативність маркувань. По маркуванню можна дізнатися про вид кондиціонера, клас енергоефективності, тип фреону.
- Приємний дизайн. Симпатичний зовнішній вигляд робить кондиціонери універсальними. Вони підходять для встановлення у будь-яких приміщеннях.
- Зручна установка. Професіонали здійснюють монтаж настінних моделей швидко і легко.
- Гарантія. На всі брендові кондиціонери поширюється офіційна гарантія виробника, яка дозволяє економити на ремонті та ТО.
Недоліки:
- деякі потужні моделі видають гучний шум,
- в асортименті мало пристроїв із підтримкою іонізації.
Плюсів набагато більше, ніж мінусів, тому покупка кондиціонерів Bosch – вдала інвестиція у комфорт. Варто купити кліматичний девайс в Moyo, щоб влітку не страждати від виснажливої спеки, а в міжсезоння – від холоду та надмірної вологості повітря.
Оформлення замовлення на сайті займає лічені хвилини. Не потрібно навіть відходити від комп'ютера, щоб придбати нову спліт-систему.