Дихати брудним повітрям важко, неприємно та ризиковано. Через пил і бактерії можна заробити алергію або інше захворювання. Під загрозою дихальна система, слизові оболонки та шкіра. Мінімізувати ризики допомагають Ballu очищувачі повітря. Вони нормалізують повітряне середовище з допомогою багатокомпонентного механізму фільтрації.
Можливості очищувачів повітря Ballu
Девайси беруть на себе комплекс різнопланових завдань. Вони призначені:
- Для видалення запахів. Очищувач повітря Баллу можна використовувати як альтернативу витяжці, якщо останню встановити неможливо. Прилад нейтралізує запахи побутової хімії, харчів, цигарок.
- Боротьба зі шкідливими мікроорганізмами. Система іонізації «атакує» бактерії та знищує їх до того, як вони встигають нашкодити мешканцям приміщення.
- Нейтралізація алергенів. Фільтри борються з патогенними компонентами, серед яких пилові кліщі, шерсть тварин.
Пристрої із розширеним функціоналом забезпечують нормалізацію вологості. Вони перешкоджають пересиханню повітря, тому підходять для експлуатації разом із ТЕНовими обігрівачами. Також до додаткових можливостей входить ароматизація. Це приємний бонус для любителів парфумованих дифузорів та пахучих свічок.
Критерії вибору
Балу випускає пристрої базового та преміального рівня. Приналежність до різних цінових сегментів зумовлена відмінностями у конструкції та технічній оснащеності. Щоб підібрати модель для домашнього використання, потрібно проаналізувати специфікації:
- Складність обслуговування. Очищувачі-рециркулятори потрібно обслуговувати один раз на кілька тижнів, мийки повітря потребують практично щоденного контролю.
- Набір функцій. Девайси з простою конфігурацією працюють тільки на очищення, складніші рішення також можна використовувати для провітрювання та підвищення вологості.
- Робоча площа. Кліматичні прилади низької потужності здатні забезпечити чистим повітрям кімнату до 30 квадратних метрів. Моделі із середньою продуктивністю розраховані на 31-50 квадратних метрів. Найефективніші прилади обробляють приміщення до 100 квадратів.
- Різновиди фільтрів. Існують моделі тільки з одним фільтром і з кількома компонентами, що очищають. Комбінація з 2 або 3 фільтрів забезпечує підвищену ефективність.
- Особливості керування. Механічне — простіше та надійніше, електронне чи сенсорне — точніше. Хороший знак, якщо в комплекті є пульт. Він дозволяє керувати девайсом на відстані.
- Доступні режими функціонування. Крім автоматичного має бути нічний режим, особливість якого — відсутність зайвого шуму.
Повітроочисники Ballu: плюси та мінуси
Купити очищувач повітря Ballu мотивують чотири переваги:
- Привабливий зовнішній вигляд. Мінімум зайвих деталей та приємний білий колір — особливості, які відразу ж впадають в око. Пристрої мають добрий вигляд у приміщеннях зі стриманим та яскравим інтер’єром.
- Наявність вбудованих датчиків. Сенсори визначають параметри мікроклімату, вловлюють запахи, реагують на зміни якості повітря.
- Широкі можливості встановлення. Очищувачі можна ставити на стіл, підлогу, підставку чи підвіконня.
- Баланс якості та ціни. Вартість — не завищена, відповідає «начинці» та функціональним можливостям.
Серед недоліків:
- необхідність заміни фільтрів, додаткові витрати;
- гучна робота на високій потужності.
Очищувач повітря стабілізує мікроклімат і знищує всі «перешкоди» для дихання на повні груди. Придбати його можна в інтернет-магазині Moyo.ua. Вибір займе мінімум часу, якщо скористатися системою фільтрів. Також є сортування за різними ознаками: новизною, вартістю, популярністю.