Rowenta: пилосос з інноваціями для ідеального прибирання
Компанія Rowenta розробляє потужні, але тихі пилососи, що глибоко очищають різні поверхні: паркет, м'які меблі, салон авто. HEPA-фільтри утримують 99% алергенів, включно зі спорами цвілі та пилком. Агрегати з мішком гігієнічніші: немає контакту з пилом, наповнений пакет легко змінити. Регулятор потужності дає можливість коригувати електроспоживання під час прибирання делікатних тканин.
Контейнерні моделі продуктивніші: циклонні вихори відокремлюють важкі частинки пилу від повітря, не скидаючи потужності. У апаратів ергономічні ручки, завдяки чому їх комфортно переносити. Колеса з обертанням на 360° забезпечують техніку маневровністю, що особливо цінно у вузькому просторі.
Розглянемо функціональність пилососів Ровента, щоб мати уявлення про моделі під різні завдання.
Типи пилососів Ровента: яку технологію обрати
Враховують рівень шуму. Підбирають пристрій, виходячи з особистих потреб.
Пилотяги з мішком
Вдалий вибір для тих, хто не хоче возитися з очищенням боксу. Сміття збирається в мішок, який легко змінюється на новий. Система потрійної фільтрації дає змогу прибрати великі частки, волосся, шерсть, крихти та інше сміття.
Фільтр на двигуні затримує дрібний пил. Технологічна мембрана HEPA вловлює алергени й частинки, які викликають неприємні запахи. Об'єм на 3 літри ідеальний для прибирання квартири площею до 50 м². Якщо в будинку кішка або собака з довгою шерстю — хаскі, шпіц, мейн-кун — мішок наповниться швидше. У такому разі практичніше взяти пилозбірник на 4-5 літрів.
Вибирають виріб із відповідною потужністю. Якщо доведеться пилотяжити гладкі поверхні — плитку або ламінат — достатньо 500-600 Вт. Килими з довгим ворсом легше очищати апаратом з потужністю всмоктування від 900 Вт.
Порохотяги без мішка (контейнерні)
Працюють за принципом циклону: на вході прилад втягує повітря і закручує його у вихровий потік. Через це тяжкі частинки пилу «розлітаються» по стінках контейнера й осідають на дні. Повітря потрапляє в HEPA — найтонший фільтр, який затримує дрібний пил, бактерії та пилок.
Контейнерні моделі оснащені меншим пилозбірником в об'ємі, вони легші та компактніші. Пристрій на 1,5 літра зручний для прибирання двох або трикімнатного житла. З місткістю на 2 літри беруть, щоб пилотяжити килими та прибирати за домашніми тваринами. Для великих площ практичніший апарат з об'ємом на 2,5 літра.
Для паркетних покриттів відповідна потужність — 750 Вт. Цього достатньо, щоб прибрати пил і крихти. Прилад потужністю 1000-1200 Вт хороший, щоб справлятися з шерстю і брудом, який застряє у ворсі.
Місткість із міцного полікарбонату стійка до зносу, її легко промивати. Прозорі стінки дають змогу бачити кількість сміття. Пилозбірник кріпиться до корпусу за допомогою засувок. Щоб очистити вміст, достатньо натиснути на кнопку і кришка автоматично відкривається.
Ключові характеристики пилотягів Rowenta
Враховують площу приміщення і наявність необхідних насадок для прибирання.
Дизайн і зберігання
Класичні варіанти з плавними гранями. Приглушені графітовий, синій і сірий кольори підкреслюють технологічність. Ручка прогумована, зі зручним хватом, агрегат легко підняти однією рукою. Великі силіконові колеса додають м'якості та не дряпають покриття.
Моделі з контейнером мають цікавіший вигляд. Прозорий корпус із кольоровими блоками дає можливість бачити роботу циклона. Глибокий синій, бордовий, металевий сірий, вугільно-чорний візуально надають відчуття енергії та легкості.
Щоб девайс служив довше, його зберігають у сухому місці, якомога далі від вологи. Після прибирання витрушують або промивають пилозбірник, щоб не знижувалася потужність. За необхідності очищають фільтри, моторний, зокрема. Не перегинають шнур при змотуванні.
Призначення пилососа
Розрізняють пристрої для сухого та вологого прибирання. Для першого завдання призначені апарати з мішком і з циклонною технологією. Мішок герметичний, надійно утримує пил. А модель із циклоном полегшеної конструкції, тому маневровніша, нею комфортно проходитися по ламінату, килимам і м'якій оббивці. Ручні моделі виручають, коли потрібно швидко зібрати крихти, пил з меблів, або дістатися у важкодоступний куточок.
Для вологого очищення краще мийні агрегати. Вони оснащені місткостями для води й мийних засобів, які розпорошуються перед всмоктуванням. Апарати миють поверхню і відразу сушать.
Роботи-пилососи — це гібриди 2:1. Вологі мопи витирають пролиті рідини та бруд, а сухі щітки змітають крихти. Часто використовуються для прибирання в кухні та ванній.
Комплектація і насадки
Класичні девайси комплектуються запасним мішком, а контейнерні оснащені щіточкою, щоб збивати з фільтра пил. Є моделі з відсіками для зберігання насадок і зручними паркувальними кріпленнями.
Серед насадок розрізняють такі:
- Щітка 2-в-1 витягує щетинки на килимі, щоб біля основи забирати пил; на підлозі ховає, щільно присмоктуючись до гладкої поверхні.
- Турбощітка дбайливо очищає м'які меблі від шерсті домашніх улюбленців.
- Щілинна насадка з довгим соплом дотягується до щілин біля плінтусів, кутів і витягує пил з-під холодильника.
- Насадка для паркету з м'якими щетинками. Вони не дряпають делікатні покриття.
- Текстильна щітка з ворсистими вставками чистить матраци та оксамитові покриття на диванах. Підходить для фіранок, оскільки не чіпляє і не тягне матеріал.
Особливості конструкції
- Тип підключення
Апарати, що працюють від мережі, з постійною потужністю всмоктування — це цінно, якщо прибирання триває понад годину. Система автозмотування спритно ховає шнур всередину корпусу. Довжина дроту від 5 метрів дає збільшений радіус дії, щоб комфортно переміщатися по дому.
Акумуляторний варіант легший і мобільніший, не прив'язаний до розетки, частіше застосовується для чищення авто. Батарея розрахована на 30-60 хвилин — чого більш ніж достатньо для неспішної роботи. - Рівень шуму
Варіюється від 65 до 80 дБ і залежить від потужності порохотяга. Якщо в будинку діти або літні люди, комфортнішим для їхнього сприйняття є апарат на 70 дБ. Ті, що потужніші, а отже, гучніші, популярні на будівельних майданчиках або в приватному будинку. - Компактність
Вертикальні варіації з двигуном у ручці можна трансформувати в ручний варіант, від'єднавши телескопічну трубку. Так зручніше пилотяжити полиці, сходинки, стелі. Простіше очищати одяг від шерсті тварин. Моделі з гнучкими трубками залучають для прибирання під диванами, ліжками й шафами. Знімний акумулятор дає можливість легко його замінити або заряджати окремо. - Індикація
Сигналізує про стан пристрою. Цифрова панель на акумуляторі показує час роботи, що залишився. Індикатор пилозбірника блимає або видає звуковий сигнал у разі його заповнення — це корисна фіча, оскільки не доведеться заглядати всередину і зайвий раз дихати пилом.
Купівля пилососів Rowenta в MOYO: чому вигідно
Доцільно купити пилосос Rowenta на майданчику Moyo. У каталозі представлені популярні моделі з офіційною гарантією від виробника. Ціна на пилососи Rowenta від 3400 гривень. Інтернет-магазин в період акцій і розпродажів робить знижки на преміальний сегмент, виходить істотно заощадити.
Фільтрація, що передбачена на сайті, спрощує пошук відповідної моделі, якщо спиратися на характеристики та дизайн. Через особистий кабінет легко замовити й оплатити вподобаний товар. Можливе доставлення від Moyo через пошту або кур'єром до будинку.
Розглянули функціональність порохотягів. Контейнерні моделі вибирають, оцінюючи високу потужність всмоктування і зручність в обслуговуванні. Моделі з мішком популярні завдяки гігієнічності та великому об'єму пилозбірника.