Запас потужності — вирішальна характеристика кухонної техніки. Вона визначає можливості експлуатації та спектр підтримуваних функцій. Для продуктивного блендера приготування фруктових пюре і крем-супів — дрібниця. Прилад з великою потужністю справляється із завданнями будь-якої складності. Він швидко переробляє продукти з твердою, волокнистою, вʼязкою та розсипчастою текстурою.
Головні характеристики блендерів з великою потужністю
На перший погляд здається, що потужні прилади поступаються енергоефективністю моделям з малою потужністю. Насправді спостерігається зворотний ефект. У блендерів великої потужності на приготування страви витрачається мінімальна кількість часу. Звідси — збалансована та економна витрата енергії.
Зовні продуктивні пристрої нічим не відрізняються від менш потужних. Вони бувають стаціонарними та занурювальними (ручними). Корпуси блендерів роблять із матеріалів, стійких до нагрівання. Завдяки цій особливості подрібнювачі можуть працювати із гарячою їжею, а також витримують тривалі безперервні навантаження.
У комплектації різних видів потужних блендерів зустрічаються такі аксесуари, як:
- чаша чи склянка для змішування;
- контейнер із «пропелером» для подрібнення продуктів;
- віничок для збивання;
- насадка для пюрування;
- терка для драників, морквяних котлет, кабачкових оладок.
Де використовуються і для яких завдань підходять потужні блендери
Залежно від призначення виділяють низку різновидів потужних блендерів:
- Побутові. Ними спритно керують кулінари-аматори. Головні фішки полягають у простоті, невеликій вазі, стійкості до забруднень та доступній вартості. Можна купити потужний блендер за ціною від 1500 гривень.
- Професійні. Використовуються на кухнях закладів громадського харчування. Оснащені запобіжниками для додаткового захисту, характеризуються якістю збирання. У конструкції відсутні люфти та люзи, деталі щільно прилягають одна до одної й надійно фіксуються за допомогою витривалих механізмів кріплення.
- Для фітнесу. Портативні смузі-мейкери зі знімною чашею, яка герметично закривається. Вмикаються кнопкою, розташованою на корпусі чи кришці. За один раз готують стандартну порцію протеїнового коктейлю чи вітамінного смузі.
На що звернути увагу при виборі
Правильно підібраний продуктивний блендер замінює арсенал техніки. Страви, приготовлені за його допомогою, сприяють формуванню здорових харчових звичок.
Орієнтирами у виборі можуть стати визначальні критерії:
- Потужність електричного двигуна. Потужними вважаються блендери на 900 Ватт і більше. Максимальний показник побутових моделей коливається в діапазоні від 1200 до 1600 Вт. Серед професійних рішень є моделі на 2000 Вт і більше.
- Швидкість. Блендери з однією швидкістю можна використовувати лише для мʼяких продуктів. Наприклад, для подрібнення ягід без кісточок, бананів, хурми. Пристрої на 3-5 швидкостей оптимальні для приготування супів із варених овочів, кремів, соусів, заливок для десертів. Моделі на 10-20 швидкостей можуть колоти лід, подрібнювати горіхи, молоти спеції та кавові зерна. Завдяки плавному перемиканню режимів можна отримати однорідну консистенцію готової страви або залишити фрагменти продуктів.
- Матеріал та обʼєм чаші. Менш як 500 мл можна не розглядати. Такого обʼєму мало навіть для 2 порцій смузі. Замість такої мініатюрної чаші доведеться використовувати сторонній посуд. 1,5-2 літри — «сімейний» обʼєм, якого вистачає, щоб за один раз приготувати ласощі.
- Захисні механізми. Мінімізувати ризики під час експлуатації блендера покликані функції автоматичного відключення, захисту від дітей, самоочищення.
- Ергономічність. У ергономічних моделей невисокий шум, стійкі ножі, кнопка для встановлення та відʼєднання насадок.
Хто виготовляє блендери високої потужності
Пристрої з підвищеною продуктивністю продаються краще, їх виробляють відомі бренди електричного кухонного обладнання. Моделі з гарною потужністю в асортименті:
- Французького бренду Tefal, із незабутнім слоганом і технологіями.
- Словенської компанії Gorenje з демократичною ціновою політикою та налагодженим виробництвом у всій Європі.
- Німецької фірми Bosch, яка завоювала серця численних покупців якістю продукції.
- Нідерландської марки Philips, популярної серед професійних кухарів та любителів.
- Британської компанії Russell Hobbs, що робить ставку на довговічні комплектуючі та просте керування.
- Шведського бренду Electrolux — виробничого гіганта з цікавою історією.
Потужний блендер: плюси й мінуси
Різноманітні можливості використання — не єдина перевага потужних приладів. Вони також підкуповують довговічністю. Термін служби перевищує 3-4 роки, якщо користуватися акуратно і правильно доглядати комплектуючі.
Оскільки двигун підвищеної потужності створює додаткові вібрації при роботі, у пристроїв прогумовані вставки для утримування в руках і силіконові ніжки для стійкого положення на столі.
Зберігати блендери разом з іншим кухонним начинням у шафці або ящику дозволяє розбірна конструкція. Можна зняти чашу, відʼєднати ніжку, сховати шнур у відсік.
Мінусів у блендерів від 900 Вт небагато: шум та вартість, яка вища, ніж у малопотужних.
Причини для купівлі блендера в Мойо
В інтернет-магазині є блендери для будь-яких інгредієнтів. Можна підібрати варіант для кухні та домашнього бару. Експериментувати з коктейлями, закусками та основними стравами допоможуть аксесуари, які входять до заводської комплектації.
Щоб заощадити на покупці, слід:
- вибрати модель зі знижкою або безплатним доставленням;
- авторизуватися на сайті та використовувати бонуси Moyo Club для часткової оплати;
- активувати промокод, одержаний у рамках програми лояльності.
Для консультацій на сайті Moyo.ua працює онлайн-чат, який однаково коректно відкривається на телефонах, планшетах, компʼютерах.