Без ручного блендера на кухні не поекспериментуєш: майонез не приготуєш, дитяче харчування теж не зробиш. Бош має моделі для вирішення кулінарних завдань будь-якої складності. Вони добре укомплектовані, компактні та зручні в експлуатації. Якщо використовувати аксесуари суворо за інструкцією, отримати травму практично неможливо.
У чому особливості занурювальних блендерів Бош?
Добротна конструкція — те, що відрізняє подрібнювачі Бош від суперницьких брендів. Корпуси пристроїв — без люфтів та проміжків. Ножі — добре заточені та міцні. В комплекті все необхідне для експлуатації відразу після розпакування. Докуповувати додаткові аксесуари не потрібно.
Зовні блендери занурювальні Bosch мінімалістичні, без зайвих деталей. Популярні кольори — білий, чорний та сріблястий. Для тримання пристроїв у руках передбачено ручки. Їхня форма адаптована під середньостатистичну долоню. Будь-який користувач легко може керувати подрібненням або збиванням.
Вартість гаджетів для кухні варіюється в залежності від кількості деталей у комплекті. Монофункціональні моделі дешевші, ніж пристрої формату «2 в 1» з міксером або «3 в 1» з мініподрібнювачем.
Ручний блендер Бош: за якими критеріями вибирати?
Щоб вибрати хороший блендер від виробника, не потрібно бути професійним кухарем чи експертом у галузі кухонної техніки. Алгоритм вибору найпростіший. Достатньо приділити увагу характеристикам, що впливають на продуктивність та комфорт використання. Серед них:
- Потужність. Ручному блендеру ні до чого запас потужності кілька тисяч Ватів. Для подрібнення м’яких продуктів вистачає 300-600 Вт, для твердих чи волокнистих — 500-900 Вт.
- Насадки. Пристрої з однією насадкою дешевші, прилади з декількома аксесуарами — вигідніші та практичніші.
- Інтенсивність подрібнення. Пересічна господиня рідко використовує понад 5 швидкостей. Людині, яка любить експериментувати на кухні, знадобиться гаджет із 10 або навіть 20 швидкостями.
- Матеріали. Металева ніжка набагато надійніша і безпечніша, ніж пластикова.
- Додаткові функції. Якщо серед основних функцій збивання і подрібнення, до додаткових належать розколювання льоду, готування смузі, шатківниця.
Переваги та недоліки занурювальних блендерів Bosch
Плюсів багато і всі вони відчуваються вже в перші дні експлуатації. Серед них:
- Якість. Гаджет здатний прослужити кілька років без зниження продуктивності та погіршення керованості.
- Широка модельна номенклатура. Купити блендер занурювальний Бош можна за 1100 грн та за 4-6 тисяч грн. Доступні рішення на будь-який бюджет.
- Просте складання. Розібратися з компонуванням не складно навіть на інтуїтивному рівні.
- Екологічність. Чаші та ножі пристроїв Bosch без наслідків контактують з харчами.
- Довга гарантія. Виробник гарантує безплатне технічне обслуговування та ремонт протягом 12-24 місяців.
Мінуси:
- Складність використання для приготування їжі у великих обсягах. Для цієї мети підходять стаціонарні моделі та комбайни.
- Робота лише за постійного контролю. Не можна залишати увімкнений ручний блендер без нагляду ні на секунду.
Знайти занурювальний блендер, який відповідає певному набору вимог, можна на сайті Moyo.ua за допомогою набору фільтрів. Усього кілька кліків — і моделі відсіяні. На оформлення замовлення витрачаються лічені хвилини. Для зареєстрованих користувачів процедура ще швидша та комфортніша.