У побутового блендера багато функціональних завдань. Він потрібний для економного приготування дитячих пюре, акуратного подрібнення заготовок для начинок та соусів, змішування продуктів з різною консистенцією до однорідної маси. Як робочу ємність для блендера можна використовувати каструлю, миску, склянку. Ще краще, якщо гаджет укомплектований спеціальною чашею оптимального діаметра та висоти.
Для чого потрібен блендер з чашею?
Заводська чаша вирішує одразу кілька проблем, актуальних для власників блендерів.
- Гарантує порядок на кухні, бо запобігає попаданню бризок на поверхні.
- Виключає пошкодження посуду, не призначеного для збивання, емульгування, змішування їжі.
- Дозволяє приготувати необхідну кількість їжі за один підхід.
Блендер із чашею надає простір для експериментів із кулінарними шедеврами. Він сумісний із твердими, мʼякими, жорсткими продуктами різної температури. Стінеи чаші стійкі до деформування внаслідок нагрівання. У ємності можна колоти лід.
Цільова аудиторія у блендерів із чашею різноманітна. До неї входять такі категорії користувачів:
- Молоді батьки. На стадії прикорму доводиться витрачати великі суми на баночки із харчуванням. Дешевше готувати дитячі каші та пюрешки вдома з доступних та корисних інгредієнтів.
- Спортсмени. Для блендера багато рецептів білкових перекусів.
- Носії брекетів та люди похилого віку. Їжу, яку важко жувати, можна перетерти в ніжний мус чи мʼякий паштет.
- Професійні кухарі. Професіонали цінують порядок і комфорт, тому віддають перевагу моделям з повною комплектацією. До них не потрібно підбирати аксесуари окремо.
- Вегетаріанці та сироїди. Завдяки блендеру з чашею у раціоні зʼявляються смузі, вітамінні коктейлі, сорбети.
Різновиди блендерів з чашею
Чаша або глечик — обовʼязковий елемент комплектації таких різновидів блендерів, як:
- Стаціонарні. У конструкції передбачено елемент кріплення для зʼєднання чаші з корпусом. Встановити сторонню ємність замість заводської неможливо. У багатьох моделей є захисний механізм, який не дає запустити мотор без чаші.
- Портативні. Оскільки вони призначені для експлуатації на ходу, обовʼязковим комплектуючим є висока компактна чаша з кришкою. Її можна зняти і взяти з собою на прогулянку, на роботу чи тренажерний зал.
- Багатофункціональні. У моделей «2 в 1» або «3 в 1» може бути відразу кілька чаш: для основних завдань і з ножем — для міні-подрібнювача.
Занурювальні пристрої комплектуються чашею опціонально. Рідко можна зустріти моделі без ємності та додаткових насадок — у бюджетному ціновому сегменті. В комплект вартісних ручних блендерів крім чаші входить мірна склянка.
На що звернути увагу під час вибору?
Чаша впливає на комфорт експлуатації, а технічне наповнення блендера залежить від її наявності чи відсутності. Щоб не потрапити в халепу, вибирати кухонний девайс слід з урахуванням:
- Потужність. Порцію смузі вранці щодня зможе видавати і малопотужний прилад на 200-500 Вт. Для приготування основних страв з інгредієнтів різної густини знадобиться модель на 500-900 Вт. Подрібнення льоду та сирого мʼяса здатний виконати блендер із двигуном від 1000 Вт.
- Кількості швидкостей. Що більше режимів роботи, то легше отримати необхідну консистенцію. Один і той же продукт може набути різної текстури при зміні інтенсивності подрібнення. Домашньому блендеру вистачає 3-5 швидкостей, професійному потрібно 10-20.
- Насадки у комплектації. Для збивання потрібен віночок. Кавові зерна та горіхи обробляє млинок. Тісто замішує гак, змішує продукти Шейкер. «Пропелер» рубає продукти, а терка — натирає.
- Матеріали виготовлення корпусу. Металевий блендер складно пошкодити, за пластиковим легко доглядати.
- Особливості керування. Механічні перемикачі зносостійкі. Електронна панель — точна. Забезпечує плавне регулювання швидкості та інших робочих параметрів.
Вимоги до чаші
Відповідність обʼєму цілям використання та кількості користувачів. Маленька чаша на 0,5 літра і менша оптимальна для фітнес-блендера або малопотужного подрібнювача. Містка ємність від 1 літра добра для стаціонарного «сімейного» приладу.
Якісний матеріал. Перевага пластикової чаші полягає в тому, що її складно розбити. Фішка скляної ємності — екологічність та простий догляд. Чаша з тритану стійка до нагрівання та механічних впливів.
Висока ергономіка. Найзручнішими вважаються чаші у формі глечика з носиком. На другому місці — вузькі склянки, які прискорюють змішування та збивання за рахунок невеликого діаметру.
Плюси блендера з чашею
Пристрої готові до експлуатації відразу після розпакування. Користувачеві залишається лише зʼєднати основні елементи між собою та натиснути кнопку запуску. Чаші з різних матеріалів легко миються під проточною водою, для видалення слідів жирної їжі підходять кухонні губки та серветки. Деякі різновиди ємностей можна мити в посудомийці.
Енергоспоживання у блендерів із чашею невисоке. Оскільки вони не використовуються щодня, їхня наявність на кухні суттєво не відбивається на платіжках за комуналку. Безпечну експлуатацію забезпечують механізми захисту від перегріву та інших факторів ризику. Гострі деталі розташовані таким чином, щоб до них важко було доторкнутися ненавмисно.
Недоліки пристроїв
Мінуси блендерів практично не відчуваються на тлі суттєвих достоїнств. Невеликі недоліки — це:
- Ціна. Блендери з чашею дорожчі, на їхнє виробництво витрачено більше матеріалів.
- Збільшений розмір. Через чашу девайси займають більше місця під час зберігання.
В цілому кухонні помічники не викликають нарікань. Шумлять середньо, залежно від швидкості. Дискомфорт через гучність відчувається лише за тривалого безперервного використання.
Переваги замовлення в Moyo
Купити блендер з чашею вигідно можна у Мойо. У магазині діє система кешбеку для авторизованих покупців. Також заощадити дозволяють регулярні акції та клубні пропозиції для учасників Moyo Club. Сплатити за блендер, який сподобався, можна різними способами, в тому числі, покривши частину вартості накопиченими бонусами.
Зорієнтуватися в широкому асортименті допоможуть менеджери, які чергують в онлайн-чаті. Також можна використовувати систему фільтрів, сортування або функцію порівняння.