Фритюрниця - смажені блюда підвищеної апетитності
Вигідні умови придбання фритюрниці і багатий вибір найбільш популярних моделей представлений в інтернет-магазині MOYO.
Цей апарат, призначений для смаження у великій кількості жиру, займе своє гідне місце в будь-якій кухні. Приготовлені у фритюрі смачні і ароматні страви з апетитною рум'яною скоринкою традиційно відносяться до улюблених ласощів багатьох дорослих і дітей.
Всупереч існуючим упередженням про шкоду подібної їжі, дослідження показують, що за умови використання якісного рослинного або тваринного жиру і правильного приготування продуктів самі по собі картопля фрі і пончики не уявляють особливої небезпеки для здоров'я людини. Більш того, їжа, приготована у фритюрі, є менш шкідливою і не більше калорійної, ніж страви, обсмажені на звичайній сковорідці. Це пов'язано, перш за все, з високою швидкістю теплової обробки у фритюрі, що дозволяє зберегти багато корисних властивостей продукту.
Ми пропонуємо придбати професійні та побутові фритюрниці в Україні з різними параметрами за привабливою вартістю, забезпечуючи оперативну доставку товару в будь-яке місто. Вся представлена в каталозі сайту техніка забезпечується офіційною гарантією від виробника.
Біля витоків фритюру
Хоча слово «фрі» у більшості людей асоціюється з модним західним фаст-фудом, страви, що готуються у фритюрі, зустрічаються вже в старокитайської і древнеяпонской кулінарної традиції. Використовується на той момент пристосування - це зовсім не та фритюрница, яку ви без проблем можете знайти сьогодні в Києві.
У XVII-XVIII ст. на Русі продукти «пасмо» (обсмажувалися в розпеченому маслі) в добре протопленій печі в глибокій чавунній сковорідці. Але аж до винаходу в кінці XIX в. перших спеціалізованих моделей цей спосіб теплової обробки був трудомістким і вимагав професійних навичок. Перші справжні фритюрниці створили в 1892 р в Європі. Назва прилад отримав від французького слова frit, що в дослівному перекладі означає «смажений».
На вітчизняному ринку техніка для приготування страв у фритюрі з'явилася не так давно, але вже завоювала популярність у любителів страв фрі і чебуреків, завдяки своїй:
- функціональності;
- виключної компактності;
- простоті в експлуатації і догляді.
Сучасні фритюрниці дозволяють швидко готувати овочі, м'ясо, рибу і птицю, при цьому ціни на пристрої доступні більшості споживачів.
Правила вибору фритюрниці
Дивлячись на велику кількість пропозицій виробників, нескладно розгубитися від кількості моделей і варіантів цих приладів. Щоб ви змогли вибрати і купити фритюрницю потрібного формату, зверніть увагу на основні характеристики:
- конфігурацію, матеріал виготовлення і ємність чаші (0,5-4 л) - контейнери з антипригарним покриттям вважаються практичніше емальованих;
- якість фільтраційної системи - максимальною ефективністю відрізняються змінні вугільні касети, хоча вони і вимагають додаткових витрат;
- зручність управління і налаштування температури - на відміну від жорсткої «режимної», плавне регулювання надає більше можливостей.
Швидкість нагріву масла визначає потужність апарату, яка в моделях коливається в діапазоні 1200-2200 Вт.
Корисно, якщо фритюрница забезпечена таймером, за допомогою якого виставляється потрібний час приготування кожної страви (смажена картопля готується швидше м'ясного фондю).
Щоб з комфортом вибрати і замовити кухонну техніку, зателефонуйте консультантам - телефони колл-центру працюють для вас цілодобово. Продаж пристроїв здійснюється онлайн.