Чим хороші хлібопічки Panasonic: критерії вибору та переваги
Домашній хліб корисніший і смачніший, ніж магазинний. Його склад можна контролювати самостійно, відштовхуючись від своїх переваг. Однак готувати багети, батони та «цеглинки» вдома довго і складно. На одне лише приготування та вимішування тіста йде не менше 1-2 годин.
Етап ручного замішування та вистоювання можна пропустити, якщо на кухні є хлібопічка Panasonic. Вона сама готує тісто до випікання. Навіть з урахуванням витрат електрики, хліб, виготовлений у хлібопічці, виходить недорогим. Його собівартість у 1,5-2 рази нижча, ніж ціна хліба з магазину.
Слід уважно вибирати хлібопічку, адже від її технічних характеристик залежать:
- витрати електроенергії,
- смакові якості хліба,
- можливості приготування різних видів випічки.
Потужність
Маломощна хлібопічка – відмінний варіант для користувачів, які не планують готувати хліб часто. Її сміливо можна купувати для використання ОДИН раз на кілька тижнів.
Варто враховувати, що від потужності залежить швидкість приготування випічки. Модель з низькими показниками потужності (менше 500 Вт) випікають буханці набагато довше, ніж пристрої високої продуктивності. Panasonic хлібопічка на 700 Вт підійде людям, які планують виключити із раціону хліб магазинний. Вона придатна для регулярної (навіть щоденної) експлуатації.
Максимальна вага випічки
Деякі моделі хлібопічок підходять для приготування тільки невеликих буханців. Готова випічка із них важить до 500 грамів. Такі хлібопічки – підходящий варіант для індивідуального використання. Вони здатні задовольнити потреби 1 людини.
- Для двох користувачів варто вибирати більш продуктивні пристрої, здатні приготувати за 1 цикл 700-800 г хліба.
- Для 3-5 осіб доцільно використовувати хлібопічки, які випікають понад 1 кг хліба за раз.
Універсальне рішення, яке підходить для всіх категорій користувачів, – хлібопічка з регулюванням розміру та ваги хліба.
Матеріал корпусу
Сурові вимоги до матеріалу корпусу можна не висувати. Головне, щоб він був надійним та стійким до перегрівів. Візуальні характеристики – питання смаку.
Користувачам, які в захваті від техніки в металевих корпусах, варто придивитися до хлібопічок з нержавіючої сталі. Вони міцні та привабливі. Щоправда, такі моделі важать близько 7 кг. Любителям мінімалістичних та стриманих дизайнів підійдуть пічки в корпусах із пластику. Доглядати їх легше, ніж металеві.
Переваги та недоліки хлібопічок Panasonic
- Адекватна вартість
Ціна хлібопічки Panasonic формується з урахуванням потужності, функціональності та якості матеріалів виготовлення.
- Велика кількість програм
Пристрої вміють пекти хліб без глютена, фруктові кекси, французьку випічку. Крім того, вони готують ідеально тісто для піци та пельменів.
- Привабливий дизайн
Панасонік приділяє увагу візуальним характеристикам девайсів у пластикових та металевих корпусах.
- Зручне керування
Хлібопічки оснащують дисплеями, таймерами та іншими корисними елементами керування.
- Наявність антипригарного покриття
Хліб у грубках не підгорає, але при цьому повністю пропікається.
Судячи з відгуків, брендові хлібопічки не викликають нарікань в експлуатації. Єдиний мінус – висока вартість деяких моделей. Але їхня дорожнеча виправдана, оскільки обумовлена розширеними функціональними можливостями.
Купити хлібопічку Panasonic в магазині MOYO
Щоб обзавестися пристроєм для приготування хліба, не потрібно відволікатися від справ і виходити з дому. Достатньо в браузері ввести пошуковий запит «хлібопічка Panasonic купити». Його результати приведуть до інтернет-магазину Moyo. Тут доступний різноманітний вибір хлібопічок від виробника. Кожну з доступних моделей можна замовити до будь-якого міста України з доставкою.
Позбутися сумнівів під час вибору хлібопічки допомагають такі дії:
- вивчення рейтингів (топів кращих моделей);
- порівняння товарів за специфікаціями;
- ознайомлення з оглядами з блогу Мойо.