Як вибрати ергономічний міксер із чашею?
Заводська чаша, чітко підібрана під конструкцію міксера, дуже спрощує експлуатацію. Не доводиться щоразу шукати посуд, що підходить по висоті, об’єму та матеріалу. Містка тара дозволяє за раз обробляти велику кількість продуктів. Її формфактор забезпечує рівномірне збивання без розбризкування.
Екологічні матеріали, з яких вона виготовлена, повністю безпечні для їстівних заготівель, оскільки не виділяють шкідливі речовини, без запаху. Літраж чаші можна підібрати під будь-які кулінарні завдання, зокрема професійні.
Критерії, на які потрібно орієнтуватися під час вибору міксера з чашею
Ознаки якісного міксера з чашею — ефективність, помірний шум і зручне розташування елементів керування. Важливим є дизайн, тому що приладу доведеться виділити постійне місце перед очима. Для кухні, оформленої у світлих тонах, підійде білосніжний або сріблястий корпус. Чорний — чудове рішення, якщо кімната зроблена в стилі лофт або хай-так з переважанням темних відтінків.
Від того, що знаходиться всередині міксера, залежить його надійність та продуктивність. Головний компонент — мотор, тож до нього високі вимоги. Потужність — відповідна до мети експлуатації, бажано регульована за допомогою механізму перемикання швидкостей.
Різновиди міксерів з чашами
З чашами продаються стаціонарні міксери та комбіновані зі знімною підставкою. Занурювальні моделі частіше без місткості або з компактною мірною склянкою.
За призначенням — побутові, професійні та універсальні. За принципом функціонування — звичайні та планетарні, у яких вінички додатково роблять «вісімки» по периметру чаші.
Які насадки додають до міксерів із чашею?
Можна купити міксер із чашею з парними насадками, віничками та спіралями. Це відмінний домашній варіант, який можна легко пристосувати до приготування популярних десертів та випічки у помірних кількостях на середню родину.
Для приготування на замовлення або кухні громадського харчування слід вибрати більш просунутий варіант з такими аксесуарами, як:
- Об’ємний округлий віничок з великою кількістю пелюсток. Він якісно збиває білки, жовтки, сметану та інші рідкі та середні за густотою продукти.
- Літероподібні (А, К, У) насадки. Призначені для щільних кремів (наприклад, масляного), різних густих сумішей, дріжджового та бездріжджового тіста.
- Скребок. Забезпечує економне використання «сировини».
- Лопатка. Добре справляється з пісочним тістом, також з її допомогою можна приготувати пюре, мус.
- Крюк. Для щільного та складного тіста з великою кількістю жиру та борошна.
Арсенал функцій
Серед численних функцій:
- Збивання. Передбачає інтенсивний вплив на їжу, щоб наситити її повітрям і домогтися більш пишної та ніжної текстури.
- Змішування. Включає розбивання грудок, об’єднання інгредієнтів в однорідну масу.
- Замішування. «Процедура» для досягнення однорідності, еластичності та гладкості тіста.
- Імпульс чи турбо. Вплив на продукти з поступовим нарощуванням темпу чи з максимальною інтенсивністю.
Додаткові фішки конструкції:
- кнопка, за допомогою якої можна знімати насадки без шкоди для гнізд;
- відсік для компактного зберігання шнура без заломів;
- контейнер, до якого поміщаються всі аксесуари;
- поворот чаші.
Переваги та недоліки міксерів з чашею
Кухонні девайси побутового та професійного класу оптимізовано споживають електроенергію та витримують навантаження завдяки захисту від перегріву. Їхні основні плюси:
- Гнучкий діапазон цін. Для нерегулярної експлуатації можна купити недорогу модель з базовими функціями, а для частих експериментів зі стравами преміальну з додатковими опціями.
- Розміри — для різних кухонь. В асортименті — як пристрої з чашею на 1,5-2 літри, так і габаритні — з трьох або навіть п’ятилітровою місткістю.
- Вільні руки під час приготування їжі. Нема потреби постійно стежити за роботою міксера. Достатньо увімкнути до мережі та вибрати відповідну швидкість.
- Довга робота без перерви. На відміну від ручного, настільний міксер добре підходить для продуктів, які потребують тривалої безперервної обробки.
Мінуси:
- дорожнеча професійних моделей,
- шумність на високих оборотах,
- необхідність виділення простору під установку.
Асортимент міксерів з чашею в інтернет-магазині Moyo
У каталозі доступні кухонні прилади повністю з пластику, тільки з металу та з двох цих матеріалів разом.
- Металеві — найживучіші, витримують нагрівання і не бояться механічних впливів.
- Пластикові приваблюють дешевизною та невеликою вагою. Їх зручно транспортувати.
- Комбіновані — міцні та легкі.
Кількість швидкостей у них варіюється від 2 до 6. Для перемикання поворотне колесо, мініатюрний бігунок або механічні кнопки. Кольори — на будь-який смак: від нейтральних і до насичених.
Бренд можна вибрати за ціною, відгуками користувачів або фішками дизайну продукції. Ефектні зовні та стабільні у роботі пристрої пропонують компанії Ардесто, Електролюкс, Гореньє, Бош, Тефаль та інші.