Як вибрати соковижималка Gorenje
Склянка фрешу щоранку – запорука бадьорості і невичерпної енергії на цілий день. Тому гарний соковижималка Gorenje вдома не завадить. Особливо така, яку можна використовувати для приготування соків не лише з цитрусових, а й з ягід, фруктів та овочів. Тим більше вона не займе багато місця на кухні, її можна зберігати в коробці від виробника.
Вибір побутової соковижималки – складне завдання для тих користувачів, які не знаються на техніці. Впоратися з нею допомагає послідовний аналіз ТРЬОХ особливостей.
Тип соковижималки
Ручні соковижималки поступово поступаються місцем електричним моделям. Останні виграють за багатьма параметрами. Їх набагато легше використовувати – не потрібно постійно крутити ручку, щоб вичавити хоча б півсклянки соку.
Пристрій електросоковижималок відрізняється. Одні моделі оснащують теркою і сепаратором, інші — шнеком, що обертається, і ситом з дрібними отворами. І ті, й інші бувають бюджетними, середніми за ціною та дорогими. Однак сік, приготований за допомогою шнекових соковижималкив, корисніший. Він не нагрівається у процесі виготовлення і, відповідно, практично не втрачає корисних властивостей.
Матеріал корпусу
Ціна соковижималкив Gorenje залежить від матеріалу, з якого виготовлений корпус. Пластикові пристрої набагато дешевші, ніж металеві. Обидва різновиди мають плюси та мінуси.
Сильні сторони соковижималкив із пластиковими корпусами:
- безпроблемний догляд, можливість використання будь-яких засобів для видалення забруднення;
- мінімальна вага, можливість переміщення з одного куточку кухні між циклами роботи;
- доступність.
Недолік – нестійкість до ушкоджень.
Достоїнства металевих пристроїв:
- довговічність, обумовлена стійкістю металу до зношування та механічних пошкоджень;
- привабливі візуальні характеристики;
- охайність, непомітність забруднень лежить на поверхні корпусу.
Мінус – дорожнеча і більша вага.
Потужність
Цей критерій взаємопов'язаний з особливостями конструкції. Пристроям, що використовують для видавлювання соку відцентрову силу, потрібний більший запас потужності. Він знаходиться у діапазоні від 600 до 2000 Вт. Для домашнього використання цілком достатньо середньої соковижималки на 900-1000 Вт.
У шнекових моделей менше споживаної потужності. Їм вистачає 300–500 Вт. Відповідно, електроенергії вони витрачають набагато менше, тому їх використовувати вигідніше.
Переваги та недоліки соковижималкив Gorenje
Купити соковижималку Gorenje в Україні з доставкою мотивують такі переваги, як:
- Зручна конструкція
Навчитися користуватися брендовими пристроями можна за кілька хвилин. Впорається навіть дитина.
- Низька вартість монофункціональних моделей
Соковижималки для цитрусів коштують дешево.
- Гарні відгуки
У них користувачі діляться вдалим досвідом експлуатації розробок Горіння.
- Довговічність
Надійні комплектуючі забезпечують довгу і безперебійну роботу.
- Мінімальна кількість відходів
Пристрої видавлюють із плодів весь сік і залишають суху макуху.
Недоліків можна вважати гучну роботу. Розмовляти поруч із працюючою соковижималкою некомфортно, доводиться підвищувати голос.
Купити соковижималки Gorenje в магазині MOYO
Соковижималки Горіння в Moyo.ua тільки оригінальні — як і всі товари. На них поширюється дія гарантії від виробника. Гарантійний талон з детальними умовами входить до базової комплектації кожної моделі.