Бренд, який дбає про здоров'я: на що здатні соковижималкиТефаль
Усього одна склянка фрешу з натуральної сировини (ягід, фруктівовочів ), дозволяє заповнити нестачу вітамінів та добрати денну норму корисних мікроелементів. ЗА допомогою соковижималкив Тефаль можна готувати чисті фреші, а також незвичайні мікси.
Для справжньої вітамінної бомби використовують: яблука, апельсини та мандарини, манго, будь-які стиглі ягоди і навіть тверді овочі на кшталт моркви чи буряків.
Завдяки функціональним всього за кілька хвилин можна отримати цілий глечик натурального фрешу з м'якоттю без неї. З домашніх свіжих соків виходять чудові нектари, морси і багатокомпонентні коктейлі.
Пристрої підходять для використання домашній та професійній кухні.
На які типи ділять брендові соковижималки
Побутові електричні для приготування соків класифікують на шнекові та відцентрові. Відрізнити їх можна за конструкцією та способом роботи.
Центрифужна конструкція
Пристрої для видавлювання соку з твердої та м'якої «сировини» застосовують відцентрову силу. Що це означає? По-простому: рідина виділяється з м'якоті фруктів внаслідок дуже швидкого обертання та вдавлювання у стінки чаші соковижималки.
Наявність центрифуги в конструкції на такі переваги соковижималки Tefal:
- вражаюча швидкість – темпи віджиму соку у найпотужніших моделей перевищують 10 тисяч оборотів всього за 1 хвилину;
- великийсоку і мало м'якоті;
- легкість керування і зручність сировини в спеціальний відсік.
Моделі шнековим механізмом
На відміну від відцентрових пристроїв, такі соковижималки – швидше вдосконалені м'ясорубки. Вони спочатку подрібнюють сировину до стану «фаршу» і лише після цього видавлюють із отриманої маси всю рідину. Працюють шнекові моделі повільно – вони не потребують додаткового прискорення.
Плюси:
- безшумна і розмірена робота;
- невелика кількість відходів;
- однорідність готових фрешів;
- підтримка функції самоочищення.
Особливості системи керування
І соковижималки зі зручними механічними кнопками, і моделі з електронною системою керування однаково добре справляються з приготуванням фрешів.
Особливості кожного типу:
- «Механіка» характеризується простотою і доступністю. Запуск та зупинка роботи соковижималкаа здійснюється за допомогою звичайних кнопок, розташованих на фронтальній або бічній поверхні корпусу.
- Електромеханічна система керування – комбінація механічних елементів керування (кнопок, важелів) та електронних (датчиків).
- Електронне керування – сучасне рішення. Дозволяє вручну підбирати алгоритми роботи соковижималки та стежити за процесом віджиму за допомогою вбудованого дисплея.
Практичність і функціональність також характерна для моделей із сенсорним керуванням.
Гранична споживана потужність
Показники потужності впливають на продуктивність і, відповідно, ККД соковижималки. Найвищу ефективність мають пристрої з електричним мотором на 800 Вт. Вони легко справляються з видавлюванням соку навіть із твердої сировини. Деякі моделі придатні навіть для приготування рослинного молока з горіхів чи бобових культур.
Для переробки ягід без кісточок і м'яких фруктів підходять девайси із середніми технічними характеристикамі. Їхня потужність варіюється від 500 до 800 Вт.
Із соковитих фруктів готувати фреші можна навіть за допомогою кухонних мінімальної потужності. Усього 150-300 Вт достатньо для видавлювання соку з апельсинів, лимонів, мандаринів.
Де купити від перевіреного виробника
Знайти функціональну та зручну у використанні соковижималку Тефаль можна у нас в онлайн-магазині. У каталогу для замовлення пристрою з різних цінових категорій.
Підібрати пристрій для домашньої кухні допоможе система фільтрів, яка дозволяє відсортувати моделі за:
- ціною;
- показниках потужності та продуктивності;
- особливостях системи керування;
- особливості конфігурації.
Для оцінки дизайну різних моделей на сайті представлені якісні фото з високою роздільною здатністю. Також для покупців доступні докладні описи, списки технічних характеристик та об'єктивні відгуки користувачів.