Виблискуюча білизна посмішка досяжна, якщо за зубами стежити. Візити до дантиста — значний нюанс, але базова вимога — щоденне чищення. Важливо дотримуватися техніки та тривалості чищення. Інакше всі старання марні. На допомогу у вирішенні цього завдання приходить електро зубна щітка. Вона сама «знає», скільки хвилин потрібно чистити зуби і наскільки сильним має бути вплив на їхню поверхню.
Види зубних електрощіток
Гаджети для гігієни ротової порожнини за призначенням ділять на дві великі групи. До першої належать дитячі пристрої, а до другої моделі для дорослих. Різниця між ними обумовлена розмірами та вартістю, особливостями керування та доступним функціоналом.
Ще одна істотна відмінність – дизайн. «Дорослі» моделі лаконічні, без принтів та зайвих деталей. Для малюків – яскраві, помітні, з малюнками, рельєфним декором.
Два варіанти живлення використовують гаджети. Моделі на батарейках дешевші, на акумуляторах — практичніші. Вони підтримують можливість підзарядки від розетки чи повербанку.
За функціями гаджети класифікують на щітки та іригатори. Перші – для традиційного чищення, другі – для догляду за яснами та міжзубними проміжками. Гаджети застосовують такі технології чищення:
- Механічну. Щетинки «вимітають» мікрошматочки їжі або головка пульсує, зчищаючи плями пігментації і бактеріальний наліт.
- Звук. Безпечний для здорових та лікованих зубів, а також з чутливою емаллю.
- Ультразвук. Його фішка у підвищеній швидкості руху щетинок. Вони коливаються з частотою ультразвуку та інтенсивніше впливають на зуби.
- Імпульс. Щетинки рухаються за рахунок звукових імпульсів. Вони одночасно чистять та масажують ясна.
Поради на вибір електро зубної щітки
Краще один раз купити електрощітку і періодично змінювати насадку, ніж маятися з пошуком оптимальної моделі. При виборі доцільно враховувати як її специфікації, а й стан ротової порожнини. Якщо емаль бажає найкращого, краще не купувати ультразвуковий прилад. Тим, хто має затверділий наліт, не варто вибирати щітку зі зворотно-поступальною технологією. Імпульсна або з ультразвуком — значно ефективніша. Додаткові критерії вибору:
- Кількість режимів. Чим більше, тим легше знайти оптимальний для конкретного користувача.
- Автономність. Довга робота без підзарядки — те, що потрібне для щоденної експлуатації.
- Індикація заряду. Добре, якщо щітка не тільки довго працює від одного заряду, але й повідомляє про стан акумулятора за допомогою лампочки, що горить або мерехтить.
- Комплектація. Мінімальний набір — сама щітка, одна насадка, ковпачок для перевезення, інструкція та зарядний пристрій/кабель.
- Жорсткість. Середня – оптимальна. М'яка – для людей із чутливими зубами. Жорстку насадку щодня застосовувати небезпечно, вона може пошкодити емаль та ясна. Її розумно застосовувати 1-2 рази на місяць для профілактичного інтенсивного чищення.
Плюси електро зубних щіток і слабкі сторони
У електрогаджетів багато переваг. ДО їх сильних сторін варто віднести такі особливості:
- Ергономічність. У пристрої продумана конструкція, їх зручно тримати в руках і направляти під час чищення.
- Довговічність. При дотриманні правил використання, електрощітки служать кілька років.
- Інтелектуальні технології. Багато моделей самі контролюють тривалість процедури, а також дають поради щодо експлуатації.
- Можливість спільного застосування. Одну електрощітку можна використовувати сім'єю за умови обов'язкової зміни насадки.
- Висока якість чищення за рахунок продуманої конструкції та технологічності.
- Привабливий зовнішній вигляд. Завдяки естетичному дизайну, пристрої добре виглядають в інтер'єрі ванної та вдало поєднуються з органайзерами та склянками для гігієнічного приладдя.
Недоліки криються у високій вартості та необхідності регулярної заміни насадок.
Переваги покупки в Moyo
Варто купити електричну зубну щітку в Moyo.ua, щоб не мчати в ТЦ або гіпермаркет електроніки. Лічені хвилини потрібні на оформлення покупки. Як доставлять щітку, можна вибрати на власний розсуд. Кваліфіковані менеджери завжди мають відповіді на питання про товари, і не тільки.