Витяжка Кайзер
У каталозі нашого інтернет-магазину будь-який бажаючий може замовити якісну витяжку, продаж якої здійснюється за вигідною вартості, а також з оперативною доставкою по Києву та Україні. При виборі витяжки обов'язково зверніть увагу на тип фільтрів, який в ній встановлений. Жіроулавлівающие фільтри бувають трьох різновидів - синтепонові, бамбукові, а також паперові. На їх поверхні присутні спеціальні знаки, які можна розглянути через захисну сітку корпусу витяжки. Заміну потрібно проводити в той момент, коли знаки перестають бути помітними через решітку фільтра. Акрилові фільтри є багаторазовими, тому їх використання виходить більш вигідним з економічної точки зору. Час від часу, приблизно раз на місяць їх потрібно ретельно промивати в теплій мильній воді. Але пам'ятайте, що фільтр не можна вичавлювати, це може привести до його пошкодження. Алюмінієві фільтри також відносяться до категорії багаторазових. Приблизно раз на місяць їх рекомендується чистити знежирюючим складом або виробляти мийку в посудомийній машині. У конструкції такого фільтра присутні кілька шарів перфорованого алюмінію, які вимагають дбайливого звернення. Витяжка Кайзер може комплектуватися вугільними фільтрами, які якісного очищають повітря. Вони складаються з активованого вугілля. Вони відносяться до одноразових, але їх заміна проводиться досить рідко - приблизно раз на півроку в залежності від інтенсивності використання. За кожним типом фільтрів необхідно спостерігати час від часу, адже в міру його забруднення скорочується ефективність роботи приладу і підвищується навантаження на мотор, що може негативним чином позначитися на його довговічності.
Вибираючи витяжки Kaiser зверніть увагу на рівень шуму та їх габарити. Намагаючись підібрати оптимальні розміри витяжки потрібно враховувати, що вона повинна бути не менше конфорка. Допускаються відхилення в більшу сторону. Тоді вона буде захоплювати весь потік забрудненого повітря і проводити його очищення. Стандартно ширина сучасних моделей становить 50, 60, а також 90 см. Рівень шуму під час роботи приладу вимірюється в децибелах. Шум на рівні 40 дб зіставимо з людським голосом на відстані в кілька метрів, а 60 дб - на відстані в метр. В середньому витяжки видають шум на рівні 60-70 дБ, що не формує особливого дискомфорту. Під час приготування страв тривалий час перебуваєш на кухні, тому шум може негативно позначитися на настрої. Важливо купити витяжку Kaiser, яка буде практично безшумною.
Витяжки Kaiser
Низький рівень шуму буде у моделей, оснащених парою вентиляторів і якісним електричним мотором. Обов'язково зверніть увагу на спосіб управління панеллю. Повинна бути присутнім клавіша включення приладу, підсвічування і регулятор швидкості. Ціна на витяжки Kaiser залежить від всіх характеристик.