Функціональні світильники некерованого типу від TP Link
Для експлуатації в домашніх умовах або невеликому офісі не обов'язково купувати мережеве обладнання, для керування яким потрібен повноцінний IT-відділ. Забезпечувати роботу невеликої локальної МЕРЕЖІ і доступний некерований комутатор пристрій, який не підлягає ручному настроюванню.
Процес встановлення некерованих моделей займає небагато часу. Вони готові до повноцінного використання відразу після вилучення з коробки та підключення. Незважаючи на простоту, пристрої такого типу якісне та безперешкодне з'єднання.
Локальна мережа з TP-Link: характерні особливості розробок бренду
Світчі, здатні об'єднати в цілісну локальну мережу відразу кілька ПК, камер відеоспостереження та периферійних пристроїв, мають такі якості:
- Низьке енергоспоживання. Брендові технології, які компанія TP-Link використовує у процесі виготовлення свитчів, підвищують показники економічності. Установка некерованих комутаторів від виробника сприяє зменшенню витрати електрики на 15-50% (залежно від моделі).
- Швидкі порти. Ethernet-роз'єми, передбачені в конструкції свитчів спеціально для підключення пристроїв, забезпечують високу швидкість передачі інформації. Навіть великі пакети даних обробляються у найкоротші терміни.
- Безпека та надійність. Для захисту продукції від дій зловмисників ТП-Лінк застосовує нові алгоритми шифрування інформації.
- Широкий діапазон цін. Купити який не підлягає налаштуванню, можна за низькою ціни. Вартість моделей залежить від кількості та типу входів для підключення гаджетів, а також від доступних функцій.
Як не помилитися: критерії вибору світчу
Щоб підібрати якісний комутатор, необхідно орієнтуватися на такі специфікації:
- Кількість роз'ємів для приєднання техніки, яку будуть використовувати в рамках локальної мережі. Кількість портів має відповідати кількості підключених на постійній основі гаджетів. Бажано купувати свитч з кількома «запасними» портами, які можуть знадобитися при підключенні додаткової техніки або у разі виходу з ладу, що часто використовуються.
- Зовнішній вигляд.Вітається мінімалістичність і лаконічність. Колір корпусу варто вибирати з урахуванням забарвлення гаджетів, які знаходяться поряд з місцем установки свитча. Оптимальне рішення – модель у чорному, білому чи сірому корпусі.
- Термін дії гарантійних зобов'язань від розробника. Довга гарантія вказує на впевненість виробника як власну продукцію.
- Походження пристрою. Комутатор має бути оригінальним. Бюджетні репліки хоч і коштують дешевше за брендові розробки, але при цьому швидко виходять з ладу. Це тягне за собою відчутні фінансові витрати на ремонт або заміну.
- Наявність роз'ємів типу PoE. Присутність роз'ємів, які забезпечують живлення підключених девайсів, особливо актуальна для користувачів IP-камер та IP-телефонії.
У процесі пошуку кращої моделі варто звернути увагу на особливості конструкції, матеріали виготовлення та особливості монтажу. Витратити час доцільно і на вивчення гайдів та порад, пов'язаних з експлуатацією свитчів.