Медіаконвертери — зв'язок без кордонів
Щоб вигідно купити медіаконвертер світових виробників в Києві і інших містах, зробіть замовлення в інтернет-магазині MOYO.
Основне призначення медіаконвертера - передавати пакетні дані з одного середовища в іншу, пов'язуючи між собою віддалені об'єкти за допомогою оптоволоконного з'єднання. Будучи популярним мережевим обладнанням, пристрій затребуване в умовах великих:
- офісних установ;
- комерційних організацій;
- виробничих підприємств.
Пов'язуючи між собою віддалені відділи та структурні одиниці компанії, медіаконвертер здатний модернізувати мережу на базі мідних кабелів, позбавляючи від необхідності витрачати гроші на її повну заміну. В результаті, підвищується пропускна здатність мережі і з'являється можливість збільшити кількість користувачів.
Застосовуються ці пристрої в Україні і для організації систем IP-відеоспостереження на великих площах, забезпечуючи передачу відеосигналу на дистанцію в кілька кілометрів.
Види медиаконвертеров
У нашому каталозі представлені моделі, які можуть відрізнятися:
- ступенем керованості;
- стандартом мідного порту;
- форматом оптичного порту.
Устаткування може бути керованим або некерованим. Управління здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу і протоколу SNMP. Некеровані Медіаконвертери працюють в заданому автоматичному режимі і не піддаються індивідуальним настроюванням.
При роботі з мідними портами можливі три режими, що пропонують різну швидкість передачі даних. Оптоволоконні порти забезпечують чотири можливих варіанти, що реалізуються через різні роз'єми. Роз'єм FC призначений для однодомового волокна, ST - для многодомового, а формати SC і LC є універсальними і розрізняються лише розмірами. Ціни на Медіаконвертери формуються, головним чином, виходячи із зазначених характеристик.
Як вибрати медіаконвертер
Збираючись замовити медіаконвертер, основна увага приділіть таким характеристикам пристрою, як:
- швидкість передачі;
- тип з'єднання, середовища передачі і гранична дальність роботи приймача;
- місце монтажу.
Швидкість передачі даних в значній мірі залежить від можливостей комутатора або IP-камери, з яким працює медіаконвертер. Для роботи в мережі до 100 Мбіт/с вистачить недорогий бюджетної моделі. Якщо ж мова йде про необхідність передавати дані на швидкості до 1000 Мбіт/с, слід вибрати рішення, забезпечене підтримкою інтерфейсу GE.
Представлені на ринку й Медіаконвертери «широкого профілю» (маркуються 10/100/1000 Base-T). Вони мають функцію автовизначення швидкості і здатні функціонувати в будь-якому зазначеному режимі.