Ноутбуки на 1 терабайт — місця вистачить і залишиться ще
Ноутбуки на 1 терабайт пам'яті – непоганий вибір для тих, хто зберігає масиви інформації. Ідеальні для студентів, менеджерів, архітекторів та дизайнерів. Не доведеться морочитись, що з «непотрібного» видаляти, щоб звільнити заповітне містечко. Тепер, коли фільм у високій роздільній здатності «важить» під 30-50 ГБ, а гра ААА-класу 200 ГБ, таке сховище — нагальна потреба.
Причини популярності ноутбуків із 1 терабайтом пам'яті
Ключова перевага таких пристроїв полягає в обсязі. І в економії часу. Адже не доведеться витрачати час на очищення простору, щоб підготувати під завантаження нових файлів. Ноутбук із 1 ТБ пам'яті підходить для ігор, роботи з графікою, монтажу. Можна розмістити колекцію фільмів, архів фотографій та документів. І не потрібні жодні зайві витрати на флешки.
Види ноутбуків з пам'яттю 1 терабайт
Сховище величезне, залишається лише вибрати тип пристрою за продуктивністю та функціоналом, описані у списку нижче.
- Вміщують в середньому до десяти ігор ААА-класу і до ста тайтлів АА-класу.
- Фільми – залежно від роздільної здатності: 480р (до 600 шт.), 720р (до 250 шт.), 1080р (до 150 шт.).
- До 100 тисяч музичних композицій у форматі MP3.
- Документи та фото у необмеженій кількості.
Ультрабуки
Компактні, легкі. Оснащені процесорами з інтегрованим відеоадаптером та низьким енергоспоживанням. Підходять для роботи з документами, програмування, навчання та мультимедійних завдань. Клавіатура із підсвічуванням для комфортної роботи в будь-яких умовах. Автономність є прийнятною, деякі моделі працюють до 10 годин від одного заряду. Оснащені IPS або OLED дисплеєм (іноді він сенсорний) з гарною яскравістю та антивідблисковим покриттям для використання на вулиці.
Бюджетні ноутбуки
За доступною вартістю, зі спрощеним компонуванням. Хороший вибір для навчання, перегляду фільмів та спілкування в мережі. Оснащені простенькими процесорами від Intel (серія Celeron або Pentium) та AMD (серія Athlon). Інтегрована відеокарта розрахована на базові завдання. У них передбачені різні роз'єми та бездротові інтерфейси для зручності у використанні: Bluetooth, Wi-Fi, USB-A, USB-C, HDMI, RJ45. З базовим обсягом оперативної пам'яті – 4 чи 8 ГБ.
Ігрові
Масивні пристрої з акцентом на продуктивність. Оснащені потужними процесорами на 4-16 ядер із високою тактовою частотою (3,5-5,2 Гц). І дискретними відеокартами із великим обсягом відеопам'яті (4-16 ГБ). ОЗП з обсягом від 16 до 32 ГБ та більше. Дисплеї зі збільшеною частотою розгортки для плавної динамічної картинки (144 Гц, 165 Гц, 240 Гц). Клавіатура з підсвічуванням та налаштуваннями для зміни конфігурацій клавіш під різні ігри.
Мультимедійні
Ноутбук 1 ТБ відрізняється чітким та гучним звучанням вбудованих динаміків та яскравими елементами дизайну. Оснащений екраном з точним кольором і широкими кутами огляду (WVA) для комфортного перегляду фільмів та зображень. Достатня продуктивність (процесори Intel та AMD середнього класу) для плавного декодування відео та аудіофайлів будь-якого формату. А також для роботи з графікою та редагування фотографій.
Що важливо враховувати під час вибору ноутбука на 1 ТБ
Слід звернути увагу на тип диска:
- HDD – магнітний диск зі звичайною швидкістю роботи (до 160 МБ/с). Характеризується надійністю та довговічністю.
- SSD – тихі та швидкі накопичувачі для швидкого завантаження (до 550 МБ/с) системи, ігор та об'ємних файлів.
- NVMe – найшвидші (до 3500 МБ/с і більше) накопичувачі для монтажу, рендерингу та ресурсомістких ігор. Можуть перегріватись під навантаженням.
Не зайвим буде перевірити наявність слотів розширення, які дозволять збільшувати обсяг HDD або ОЗП. Якщо встановлена ОС (Windows, Linux), ноутбук готовий до роботи «з коробки». Ні, тоді доведеться встановлювати самостійно.
Щоб купити ноутбук на 1 терабайт для розваг, роботи та творчості, зіставляють можливості бюджету, потреби та характеристики. Гідні товари представлені в каталозі магазину MOYO. Полегшують вибір зручні фільтри, які дозволять відсортувати пристрої за всіма ключовими параметрами, ціною та функціями.