Acer Predator — ноутбуки для рекордів та перемог
На Асер Предатор із солідним запасом продуктивності та продуманим складом апаратного забезпечення можна грати скільки завгодно. Комплектуючі адаптовані до навантажень і захищені від високих температур, тому витримують найнапруженіші «катки». Зовнішній вигляд пристроїв відповідає цілям експлуатації та показникам потужності.
Які бувають ноутбуки Acer Predator?
Сімейство вражає модельною різноманітністю та включає дві підсерії з різним рівнем «заліза». Ноутбуки HELIOS можуть конкурувати з топовими стаціонарними рішеннями. TRITON — дозволяють грати будь-де і коли завгодно, адже у них зменшені габарити.
Можна купити ноутбук Acer Predator:
- Геліос 300. Завжди готовий до нових звершень, оскільки відрізняється швидкістю, потужністю та стабільністю.
- Нео 16. Ідеально підходить для творців, тому що надає доступ до ефективних та вимогливих інструментів.
- Helios 3D 15 або 300 Spatiallabs Edition. Підтримує інноваційні технології відображення тривимірних об’єктів.
- Геліос 16. «Повний фарш» — з покращеним охолодженням, чітким і яскравим екраном, функціями для підвищення продуктивності компонентів.
- Геліос 18. Один із найпотужніших у лінійці — для завдань підвищеної складності.
- Тритон 14 або 16. Неймовірна продуктивність у витонченому дизайні.
- Тритон 17 Х. Гарантує повну ефективність у завданнях будь-якої складності.
- 300 або 300 SE. Мінімалістичні зовні, але не в можливостях.
Який ноутбук Predator вибрати: варіанти та критерії
При виборі можна відштовхуватися від зовнішніх особливостей або від «начиння». Найкращий варіант — комплексний підхід, який охоплює і те, й інше.
Клас
Високорангові пристрої за призначенням універсальні, вони поєднують характерні риси лептопів різних класів. Це одночасно ігрові та робочі станції, які можна використовувати:
- для створення 3D-моделей та складних цифрових дизайн-проєктів;
- написання програмних кодів;
- роботи у додатках для архітекторів, будівельників, проєктувальників;
- різних варіантів взаємодії з мультимедійним контентом
Візуальні характеристики
Для Helios характерний брутальний дизайн, а Triton виділяються елегантним оформленням. Зі спільного: тонкі та непомітні рамки, вентиляційні отвори з боків корпусу та знизу, надійна «палуба», на якій не залишаються сліди від дотиків.
Дисплей
З діагоналлю від 14 дюймів і до 18. Доступні 4 варіанти роздільної здатності: Full HD, WQHD, WQXGA, UHD. Частота адаптивна, у топових збірках досягає 240 Гц.
Пам’ять
Для досвідчених геймерів мінімальний комфортний об’єм ОЗП — 16 Гб. Саме стільки пропонує Асер у «молодших» версіях. Більш просунуті моделі — з 32 Гб системної пам’яті та підтримують можливість її розширення.
Як основне джерело пам’яті використовуються швидкісні NVMe SSD. Це твердотілові диски від 256 Гб до 1 Тб, які швидко зчитують та записують інформацію.
Деякі моделі мають жорсткий диск на 1-2 Тб. Їхня перевага — більше простору для файлів, які багато «важать».
Акумулятор
Предатори обладнані батареями, підігнаними під довгострокову експлуатацію. Елементи живлення не бояться пікових навантажень і з найкращого боку показують себе в автономному режимі. У середньому витримують 6-8 годин. ААА-ігри розряджають швидше, а програми для роботи трохи повільніше. Заощаджувати заряд також допомагає правильно підібрана схема живлення або ручне налаштування яскравості, фонових процесів.
Відеокарта
Дискретний відеоадаптер дозволяє запускати софт з гранично високими вимогами до графіки. Його модель залежить від того, до якої підсерії належить ноут. Для Triton використовуються середньорівневі та топові відеоадаптери, а для Helios — тільки топові. Їхній бренд — NVIDIA, що свідчить про підтримку передових технологій та непохитну стабільність. Переважно це моделі із сімейства GeForce 30, рідше GeForce 20 або 16.
Роз’єми
Портів достатньо для підключення периферії. Через HDMI або Thunderbolt можна підключати приставку, монітор, телевізор. USB різних стандартів — для мишки, нам-паду, великої клавіатури. Міні-Джек — під навушники з проводом та інші гаджети для введення/виведення звуку.
Клавіатура
Залежно від габаритів — повноформатна або «урізана», без блоку цифр праворуч. Крім всіх необхідних функціональних клавіш, фірмові кнопки Асер для виклику службового ПЗ. Для геймінгу вночі або в темних приміщеннях — поклавішне підсвічування. Його плюси: однорідність, невеликий ореол свічення, мінімальне навантаження на батарею.
Камера
Над дисплеєм Acer Predator — віконце камери з роздільною здатністю до 2 Мегапікселів. Гнучкі налаштування дозволяють використовувати об’єктив для відеозв’язку, знімання роликів, фотографування. Також є мікрофон для переговорів та конференцій у дистанційному форматі.
Вага та габарити
Що більше екранного простору і вище ефективність системи охолодження, то важче лептоп. «Геліоси» в максимальній комплектації важать близько 3 кг, тому на роль дорожнього ноутбука не підходять.
Легкий та витончений дизайн характерний для «Тритонів», які досить елегантні, як для потужних ігрових машин.
Що потрібно знати про сімейство Predator?
Варіанти діагоналі (у дюймах) | 14 15 16 17 18 |
Технологія виготовлення матриці | IPS |
Особливості охолодження | Тонкі лопаті вентиляторів Рідка металева термопаста Теплові трубки векторного типу Гнучке налаштування швидкостей та режимів роботи |
Версія процесора Intel Core | i5 i7 i9 |
Ядра | 4 6 8 14 24 |
Максимальна частота чипа | до 5,4 ГГц (турбо) |
Безпека | Сумісність із кенсінгтонським замком Біометричний сканер пальця Модуль шифрування |
Пам’ять відеокарти | Від 4 Гб |
Вага (кг) | до 2,5 до 3 понад 3 |
Виробник графіки дискретного типу | NVIDIA |
Підсвічування клавіш | З підтримкою налаштувань |
Корпус | Пластик Метал |
Причини для купівлі ноутбука Acer Predator в інтернет-магазині Moyo
Варто зробити замовлення онлайн, щоб не морочитися з доставлянням і не гаяти час у чергах. На сайті все швидко: кілька кліків і готово. Якщо купівлю потрібно обміркувати, можна додати модель Асер Предатор до списку бажань, щоб не загубити до прийняття рішення. Або скористатися послугою кредитування, щоби не платити велику суму відразу. На вибір — пропозиції із прозорими умовами від різних банків.