Ноутбуки Hewlett Packard представлені в різних видах: від простеньких, але спритних для невибагливого серфінгу, до статусних девайсів, справляються з важкими додатками.
Особливості ноутбуків HP
HP воліють ті, кому потрібно працювати і вчитися, але підійде також для розваг. Лептопи оснащені продуктивними процесорами і ємнісними акумуляторами, які забезпечують тривалий автономний режим. Серед особливостей:
- Дизайн. Корпус бюджетних пристроїв виконаний з міцного пластику з глянцевою поверхнею. Дорогі моделі виготовляються з матового алюмінієвого сплаву. Виглядає лаконічно і вишукано.
- Якісна збірка, незалежно від вартості. Лептоп HP стане вірним другом на довгі роки.
- Кольорове рішення. Перевага віддається чорної і сірої палітрі.
- Клавіатура. З повнорозмірними, зручно розташованими кнопками.
- Процесор. Дво- або чотирьохядерний Intel Core i3 – i7 з технологією енергозбереження.
- Дисплей. IPS, яскравий і контрастний.
- Пам'ять. 2-32 Гб оперативки, накопичувачі HDD і SSD.
Асортимент ноутбуків Hewlett Packard
Складається з декількох серіями для будинку, розваг і справ. Вартість варіюється в залежності від «начинки». Моделі, орієнтовані для ігор і графічних завдань коштують дорожче, але в них продумані всі нюанси, від зовнішнього вигляду до потужної відеокарти.
У категорію для домашнього використання входять лептопи, здатні одночасно виступати в якості комп'ютера і телевізора. У них хороші характеристики і великі екрани до 17,3 дюйма для зручного перегляду.
За цінової категорії і призначенню виділяють такі серії:
- 250, 255 G6. Бюджетні пристрої для нескладних завдань. Оснащуються матовим HD екраном з діагоналлю 15-16 дюймів, двоядерними процесорами. Для серфінгу, роботи в офісі, спілкування в соціальних мережах підходять ідеально.
- ProBook. Лептопи для мандрівників і бізнесменів. Відрізняються мініатюрними габаритами.
- Pavilion. Багатозадачні гаджети з хорошою графікою і 4-ядерними процесорами для реалізації складних завдань і 3D-моделювання.
- Pavilion 15 Gaming. Пристрої для геймерів і онлайн ігор. Підтримують останні новинки, які не лага завдяки видеоадаптерам NVIDIA GeForce і 4-гигабитной пам'яті GDDR5.
У колекції виробника є також трансформери – Pavilion 360 і Envy 360. Остання серія примітна ще й адаптацією під рукописний ввід тексту. Найбільш дорогими моделями є EliteBook, Probook 400 і 600, Foli. Їх вибирають професіонали, а вага може досягати 3 кг.
Критерії вибору ноутбука HP
Широкий модельний ряд з одного боку радує – є з чого вибрати. З іншого, важко розібратися в такому розмаїтті. При виборі ноутбука слід звернути увагу на наступні параметри.
Розмір і особливості екрану
Потрібний розмір визначається сферою експлуатації. Бізнесмени та керівники оцінять невеликі пристрої з дисплеєм до 14" . Їх зручно брати у відрядження. Добре, якщо це буде ноутбук Хьюлетт Паккард трансформер з запасом автономності.
Лептопи з екраном 15-16" універсальні, підходять для будинку, бізнесу , геймерам. Якщо ж передбачається переглядати відео – прийнятний параметр не менше 17" . Такі девайси з легкістю змагаються зі стаціонарними комп'ютерами.
Компанія випускає екрани двох видів:
- Матові. На них відсутні відблиски і відблиски, тому вони підходять для роботи в денний час.
- Глянцеві. Забезпечують яскраві, насичені кольори під час ігор і перегляду контенту.
Об'єм ОЗП
Діє правило: чим більше, тим краще. З простими завданнями непогано впорається плата 4 Гб, для трудомістких додатків і сучасних віртуальних розваг потрібно не менше 6-8 Гб.
Тип і об'єм накопичувача
На ноутбуках HP останніх років випуску коштує пам'ять SSD. Накопичувачі відрізняються високою швидкістю зчитування інформації, працюють тихо, не бояться струсів. Програми, встановлені на таких дисках, запускаються спритно.
Якщо девайс необхідний для зберігання фото- і відеоматеріалів, підійде HDD 0,5-1 Тб. Оптимальний варіант – наявність двох видів накопичувачів.
Чіпсет
Майже у всіх лептопах НР встановлені чіпи Інтел, рідше АМД.
Для невибагливих завдань підійдуть варіанти з Intel Celeron або Pentium. Core i3 універсальний, а для медіа навантажень краще купувати Core i5, або навіть Core i7 і Core i9 – на них будуть завантажуватися важкі ігри.
АМД встановлюють на девайси середньої цінової категорії. Вони гарні для повсякденних проблем. Залізо Ryzen 3, 5, 7 призначене для ігор, але не дотягує до Core.
Важливо для продуктивності і кількість ядер. Для простих функцій вистачить двох. Але краще вибирати чотири або шість ядер – це дозволить працювати з декількома програмами одночасно, навіть важкими.
Автономність
Ноутбуки НР оснащені Li-Ion батареями до 5250 мАг. Це забезпечує роботу до 7-10 годин. Деякі моделі бізнес-класу здатні працювати добу без підзарядки. Але за це задоволення доведеться розщедритися.
Інтерфейси
Щоб ноутбук був функціональним, його оснащують сучасними виходами USB 3.0 або 3.1, Type-C. Для передачі даних знадобиться HDMI-порт, для дротових навушників вихід 3,5 мм, бездротових – Bluetooth, бажано останньої версії.
Незважаючи на те, що в ноутбуках НР є тачпад, краще подбати про можливості підключення миші – їй працювати зручніше.
Плюси і мінуси ноутбуків HP
У ноутбуків НР багато достоїнств:
- Асортимент і можливість вибору. Кожен споживач знайде модель під свої запити і за оптимальною ціною.
- Конфігурація. Виробник використовує комплектуючі, розроблені за останніми технологіями. Техніка працює довго і без збоїв.
- Графіка. Завдяки якісним відеокарт і хорошому дозволу екрану на ноутбуці приємно дивитися фільми і грати в ігри. Тільки треба стежити, щоб пристрій забороняв перегрівалося.
Варто відзначити потужні батареї, яких при грамотному підході вистачить на 300 циклів зарядки, онлайн-камеру, складання і різні фішки.
З мінусів – нетривала гарантія, всього рік. Але якщо купити ноутбук НР навіть за скромною вартості, він прослужить набагато довше цього часу.