Вирішили оптимізувати дисковий простір на своєму комп'ютері чи ноутбуку? Бажаєте збільшити місце для зберігання інформації? Сучасні внутрішні накопичувачі допоможуть вам легко вирішити це завдання.
Придбати внутрішній жорсткий диск можна на сайті торгової компанії MOYO. Тут представлені вінчестери будь-яких форматів, що відповідають конфігурації кожного пристрою:
- для лептопів;
- для настільних ПК;
- для ігрових комп'ютерів;
- для мережевих сховищ даних;
- для серверів.
Види внутрішніх накопичувачів
Сучасні внутрішні жорсткі диски бувають наступних типів:
1. HDD накопичувачі – механічні вінчестери з найдоступнішої цінової категорії. Відрізняються високим рівнем шуму при роботі та зайвою енерговитратністю. Вимагають особливо дбайливого відношення через крихкості конструкції.
2. SSD накопичувачі – твердотільні внутрішні диски. Мають високу вартість. Працюють тихо та економно, відрізняються високою швидкістю, не надто чутливі до зовнішнього впливу.
3. SSHD накопичувачі – гібридні диски, що включають магнітний вінчестер і флеш-пам'ять. Дозволяють використовувати переваги обох архітектурних форм-факторів.
Існує також класифікація жорстких дисків за розміром:
- 2,5 дюйми – для мобільних комп'ютерів;
- 3,5 дюйма – для персональних комп'ютерів та серверів.
Важливі технічні характеристики
Ціна на внутрішній жорсткий диск залежить від безлічі параметрів, якими характеризується кожна модель. ДО найбільш значимих з них належать:
1. Об'єм – визначає кількість даних, які можуть бути записані на згадку про жорсткий накопичувача. В даний час вінчестери бувають від 300-500 Гб до 5-6 Тб і вище.
2. Швидкість – впливає на швидкість читання та запису інформації. Механічний HDD внутрішній жорсткий диск працює повільніше за твердотільний SSD вінчестер. Швидкість сучасних жорстких дисків знаходиться в межах від 150-200 Мб/с до 5-6 Гбіт/с.
3. Інтерфейс підключення – визначає сумісність вінчестера з іншими компонентами системи, а також впливає на швидкість обміну даними. Може мати вигляд SAS, SATA, SATA2, SATA3, USB.
Додаткові окремі функції можуть значно розширити експлуатаційні можливості диска. Серед них:
- апаратне шифрування даних;
- локальне та хмарне резервне копіювання;
- режим економії енергії;
- відновлення та оновлення ПЗ;
- безперервний контроль для оптимізації роботи.
Як правильно вибрати жорсткий диск?
Перш ніж купити внутрішній жорсткий диск, щоб реорганізувати дисковий простір на своєму персональному комп'ютері або ноутбуку, слід визначитися з метою придбання.
Якщо ви використовуєте вінчестер в основному для зберігання файлів із домашньої медіатеки, то основним параметром вибору буде ємність пристрою. Місткий диск дозволить записати всі фотографії, відео та фільми.
Ігроманам також необхідний жорсткий диск великого об'єму для зберігання вимогливих сучасних ігор. Крім того, необхідно врахувати швидкість роботи апарату, щоб забезпечити комфортні умови ігрового процесу.
Для мережних сховищ потрібно мати диск із максимальним розміром пам'яті. Для сервера одним із вирішальних показників стане висока швидкість роботи, яка забезпечує швидкий доступ до пристрою всіх користувачів.
Вибирайте продукцію відомих брендів, які гарантують високу ефективність та довговічність роботи внутрішніх накопичувачів. Найбільшою популярністю у користувачів користуються такі марки:
- WD;
- SEAGATE;
- IBM;
- HP;
- TOSHIBA;
- TRANSCEND.
Замовити внутрішній жорсткий диск у Києві та інших містах України можна в інтернет-магазині MOYO. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати відповідне обладнання для комп'ютера чи лептопу.