Робот пилосос із сухим прибиранням: як вибирати, на які характеристики дивитися?
Робот-пилосос для сухого прибирання вже є у багатьох будинках. З ним підмітання підлог набагато якісніше, а керування пристроєм не хитромудре, вважай, на рівні інтуїції. За минулий рік попит на роботизованого помічника зріс до 20%. І не дивно. Техніка помітно порозумнішала, працює безвідмовно, її вартість по кишені українцям із середніми статками, аби лише влаштовував функціонал. З останнім потрібно ретельно розібратися, щоби не купувати «кота в мішку».
У чому полягають особливості робота-пилососа: яке його призначення?
Робот-пилосос, на відміну від звичайних, не потрібно носити по дому. Він сам пересувається та збирає пил на підлозі. Рецептори, які знаходяться на корпусі, визначають згустки бруду і начисто змітають порошинки будь-якої фракції. Пристрій працює на акумуляторі та самостійно відправляється на зарядку.
Якому виробнику віддати перевагу при виборі робота-пилососа: асортимент Moyo
В асортименті інтернет-магазину понад сорок моделей пилососів для сухого прибирання. Всі вони на гарантії, які, в середньому, один рік і більше. Пристрої успішно пройшли випробування на якість, на більшість із них у картках товарів є багато позитивних відгуків від вдячних користувачів.
Ось п'ятірка девайсів, що найбільш розпродаються, від популярних виробників:
- ARDESTO — український розробник із виробничими потужностями у Туреччині, Китаї та Європі. Роботи пилотяги цієї марки продаються за доступною ціною, вони чудової якості.
- ROWENTA — німецька торгова марка. Роботи преміумкласу оснащені найточнішою навігацією. Вони з інтелектуальним управлінням, лазерними датчиками та системою 4-в-1 Smart Aqua Power для ідеального прибирання будинку. Ціни вищі за середні, однак Moyo часто робить знижки на них. Іноді вони до 50%.
- SAMSUNG — південнокорейська фірма з бездоганною репутацією. Її продукція насправді як комп'ютери з функцією прибирання. Вартість виправдана і швидко окупається.
- SENKOR — японський бренд, який виробляє продукцію в Китаї, випускає роботи-пилососи в економсегменті. Якість бездоганна, японці, як і німці, в цьому розуміються.
- TP-LINK — китайська торгова марка випускає роботів для прибирання, які чують. Вони мають голосове управління.
Функції та можливості роботів-пилососів для сухого прибирання
Завдання техніки підтримувати підлогу в ідеальній чистоті — щоб не було ні пилинки, ні порошинки. Роботизовані пристрої у цьому плані бездоганні. Вони потужні, прибирають швидко, заряджаються після кожного циклу, оснащені програмою самоочищення під час заряджання.
Пилотягами управляють за допомогою кнопок на корпусі, пультів, програми на смартфоні або голосом. Залежно від моделі, це все передбачено в сукупності. Або ж доводиться обирати пріоритетне для себе керування.
Бортовий комп'ютер у пристрої за допомогою сенсорів та камер орієнтується у просторі, об'їжджає перешкоди. У дорожчих моделях робот-пилосос із сухим прибиранням навіть запам'ятовує карту будинку. Його можна попросити через програму пропилотяжити в одній із певних кімнат.
Яку площу прибирання виконує робот-пилосос?
Вибираючи робот-пилосос, враховують розмір приміщень та ступінь забруднення. Найчастіше, потужності всмоктування на 2500-3000 Па цілком достатньо. Акумулятор для збирання на площі не більше 60 квадратів. має бути розрахований до 3000 мА.ч. Швидкість заряджання акумулятора, в середньому, прийнятна до 1,5 годин. А ось контейнер для сміття бажаний об'ємом 250 мл.
Якщо в будинку живуть тварини, тоді потужність всмоктування має бути вищою за 3000 Па. Для житла понад шістдесят квадратів підбирають пристрій з акумулятором потужністю від 3500 мА.ч., який заряджається в межах трьох годин. Контейнер для сміття у потужного пилотяга має бути не менше 500 мл. Тоді й 120 кв. м вдасться пропилотяжити на одному заряді батареї.
Який рівень шуму у роботів пилососів найкращий?
Оскільки потужність у роботизованих помічників різна, рівень шуму також відрізняється. До того ж він залежить від режимів роботи. На твердих поверхнях девайс працює тихіше, на килимах шумніше. Однак загальний рівень шуму порохотягів невисокий, у межах від 40 дБ до 60 дБ. У порівнянні зі звичайним пристроєм, що шумить до 80 дБ, робот шепоче. Оптимальний гул не перевищує 55 дБ.
Плюси та мінуси робота-пилососа для сухого прибирання
Переваги:
- Заощаджує час;
- не займає багато місця;
- прибирає приміщення за розкладом;
- недорогий в обслуговуванні;
- простий в експлуатації, передбачено віддалений контроль;
- крім вовни прибирає ще й алергени;
- може служити як камера за наявності функції підключення до смартфона.
Недоліки:
- Контейнер для пилу потрібно очищати після кожного прибирання,
- не очищає засохлі плями,
- не підходить для килимів з високим ворсом,
- не вміє пересуватися сходами та долати високі пороги.
Купити робот-пилосос для сухого прибирання варто в тому випадку, якщо хочеться полегшити побутовий клопіт. Замовити модель, що сподобалася, зручно через сайт, онлайн, або ж зателефонувавши оператору. Доставлення по всій Україні протягом 1-3 днів.