Медіаплеєр - музика, відео, інтернет без проблем
Шукаєте якісний, функціональний і недорогий медіаплеєр в Києві? Інтернет-магазин MOYO пропонує підібрати і купити медіаплеєр кращих сучасних виробників на найвигідніших умовах.
Медіаплеєр являє собою спеціальне мультимедійне обладнання, призначене для відтворення файлів із записом:
- фото;
- відео;
- аудіо.
За допомогою пристрою можна натисканням буквально декількох кнопок на пульті дистанційного керування вибирати і запускати фільми або музику різних форматів. Крім того, практично кожен представлений в Україні медіаплеєр дозволяє користуватися масою додаткових корисних інструментів, якими, як правило, не володіють стандартні CD-, DVD- і BluRay-програвачі.
Комфортні переваги медіаплеєра
Незважаючи на те, що робота з медіаконтентом цілком доступна для комп'ютера, домашні цифрові медіаплеєри на сьогоднішній день користуються величезною популярністю, що пояснюється масою їх безперечних достоїнств.
Технічно мало чим відрізняючись від звичайного ПК, пристрій також забезпечений центральним процесором, оперативною пам'яттю і можливістю підключення периферійного обладнання. Медіаплеєр має менше дротів, рідше висне і швидше включається, він набагато компактніше, тихіше і простіше в управлінні. Натиснути кнопки на пульті ДК під силу навіть дитині або літній людині, яким нічого не відомо про комп'ютерну грамоту. Зберігання інформації здійснюється не на дисках, а у вигляді файлів, що не тільки зручніше, але і набагато надійніше.
Як правило, мультимедіаплеер володіє всім необхідним інструментарієм для того, щоб користувач міг найбільш оперативно і з максимальним комфортом:
- поповнювати бібліотеку (медіаколекції) фото- і відеоальбому і музичним контентом;
- складати каталоги і здійснювати пошук творів (замість проглядання архіву дисків пропонується просто знайти і відкрити потрібний файл);
- запускати кіно або музику - ця операція на пристрої виконується за допомогою класичного пульта, а не, наприклад, мишки з клавіатурою.
Види медіаплеєрів
Огляд сучасного ринку медіаплеєрів показує, що на сьогоднішній день виробники пропонують чотири основних типи програвачів:
- з USB-портом без жорсткого диска і мережевого порту - плеєр підключається до телевізора, а мультимедійні дані зчитуються з вставленої флешки;
- з можливістю установки жорсткого диска без підключення до мережі - вбудований HDD дозволяє зберігати сотні дисків;
- з можливістю підключення до локальної мережі без виходу в інтернет - можуть брати файли з усіх доступних джерел мережі;
- забезпечені мережевим портом, з функціями виходу в інтернет і віддаленого управління.
Мережевий медіаплеєр, що володіє функцією виходу в інтернет, безсумнівно, порадує кіноманів, оскільки подібний клас пристроїв дозволяє користуватися наймасштабнішими світовими відеотеками в глобальній мережі.
Вибір медіаплеєра
Для того щоб вибрати кращий медіаплеєр, звертайте увагу на такі характеристики обладнання, як:
- діапазон підтримуваних форматів (ідеал - програмний медіаплеєр «класик»);
- спосіб підключення до телевізора;
- вбудований накопичувач;
- можливість підключення до домашньої мережі і інтернету.
Більшість сучасних моделей підтримують основний набір найпопулярніших форматів відеозаписів, аудіофайлів і зображень. Якщо ви плануєте перегляд фільмів з багатоканальною звуковою доріжкою, слід переконатися, що HD-медіаплеєр здатний декодувати вихідний аудиопоток в стерео-режим або ретранслювати його на акустичний ресивер. Вибираючи медіаплеєр для телевізора, що підтримує технологію 3D, також потрібно перевірити наявність у програвача можливості відтворення подібного контенту.
При виборі пристрою для ТБ необхідно стежити за тим, щоб інтерфейс підключення обладнання був порівнянний з роз'ємами вашої відеотехніки. Найбільш часто сьогодні зустрічаються інтерфейси типу SCART (уніфікуючий передачу сигналу 21-піновий вхід), сучасний цифровий стандарт HDMI, а також трьохконтактний компонентний роз'єм.