Чим привабливі маленькі телевізори?
Тонкі телевізори з невеликою діагоналлю універсальні, для їх встановлення легко знайти місце. Монтаж можливий на підставку для підлоги — стійку-штатив. На стіну із використанням кронштейна. На стіл, тумбу або етажерку з відстанню між полицями. Оптимальна дистанція між маленьким телевізором та глядачем — близько двох метрів. Дотримати її реально навіть у компактній кімнаті.
Якими бувають міні-телевізори
Телевізорів також торкнулося поняття «природний відбір». Виробники тривалий час експериментували з розмірами, поки не вдалося з’ясувати, що користувачі віддають перевагу двом діагоналям:
- 24 дюйми (до 61 см). Моделі у такому форматі схожі на комп’ютерні монітори. Для зберігання стійкого положення обладнані ніжкою. Важать не більше 5 кг, їх легко транспортувати. Можна доставити додому навіть автобусом, якщо не хочеться переплачувати за те, щоб привезли.
- 32 дюйми (трохи більш як 81 см). Схожі із плазмовими ТВ-панелями, але обладнані екранами із сучасними технологіями. Сумісні з ігровими девайсами, накопичувачами, колонками, адже оснащені мультимедійними роз’ємами.
Куди можна купити маленький телевізор
Моделі в кілька разів менші за величезні настінні панелі. Найпопулярніші варіанти експлуатації:
- На кухні. Екран бере на себе роль помічника кухаря, тому що дозволяє паралельно з готуванням дивитися відео рецептів. Також він виконує розважальну функцію: показує контент, відтворює музичні композиції.
- У вітальні. За обмеженого бюджету замість великої плазми підійде мінімодель. Завдяки широкому куту огляду перед нею можна розташуватися великою компанією: картинка не спотворюється ближче до країв, проглядається з будь-якої точки.
- У дитячій. Ширини достатньо для комфортного перегляду мультфільмів або навчальних матеріалів. При цьому можна здійснити монтаж на великій відстані від підлоги, щоб діти під час гри не могли штовхнути або зламати телевізор.
- В спальні. Мінідевайс не привертає уваги та не псує інтер’єр кімнати. На відміну від екрана домашнього кінотеатру, під нього не потрібно підбирати фон певного кольору.
5 критеріїв вибору телевізора в мінірозмірі
Щоб невеликий телевізор тішив якісною картинкою та стабільною роботою, його вибирають за певними параметрами:
- Технологія матриці. LED з підсвічуванням по всій площі — краща, ніж LED з діодами тільки по периметру. QLED — приємніша та безпечніша для очей. OLED оптимальна для поціновувачів глибокого чорного та природних відтінків на екрані.
- Роздільність. На невеликому екрані складно роздивитися «зерно» пікселів на відстані, тому можна заощадити на роздільній здатності. HD достатньо для невибагливого користувача, Full HD — для вимогливого.
- Частота. Міні не пристосовані до роботи із графікою.У них інші завдання, тому висока частота не потрібна. Базові 50-60 Гц — норма, за якої глядач не помітить колірні переходи та розриви.
- Smart TV. Можна обійтися без розумного ТБ, якщо телевізор потрібний лише для ефірного контенту. Якщо хочеться більшого, краще вибрати Android, WebOS чи Tizen модель.
Які плюси та мінуси у телевізорів з малою діагоналлю?
Плюс — у можливості заощадити. Дешевше обходиться не лише телевізор, а і його доставляння. Можна купити 2-3 невеликі пристрої для різних кімнат за ті ж гроші, що й одну велику панель — від 60 дюймів.
Під час перестановки не потрібно кликати когось на допомогу, це реально зробити наодинці. Дизайн — на будь-який смак. Окрім лаконічних та стильних пристроїв, доступні дизайнерські, на вимкнений екран яких можна вивести заставку, а рамки — міняти під настрій та інтер’єр.
До якості немає питань, якщо бренд перевірений. На додачу — офіційна гарантія, умови якої детально розписані в інструкції або на окремій вкладці.
Мінусів у компактних телевізорів — мінімум:
- відсутність ефекту присутності;
- рамки, що «крадуть» екранний простір у бюджетних моделей;
- обмежений вибір роздільності: складно реалізувати 4К або 8К за маленького розміру.
Функціонал: що можуть маленькі телевізори?
Широкий арсенал функцій — заслуга таких складників, як:
- вбудовані тюнери, що забезпечують відтворення цифрових відео з різних джерел;
- голосове керування, яке спрощує введення тексту та пошук налаштувань;
- Bluetooth для бездротового підключення до техніки;
- Wi-Fi модуль, який надає доступ до Інтернету без використання кабелю.
Моделі зі Смарт-ТВ багато можливостей «запозичили» у комп’ютера. Їх можна використовувати для ігор, спілкування у соціальних мережах, пошуку інформації через браузер.
Легко дізнатися ціни маленьких телевізорів і зробити замовлення за кілька кліків в інтернет-магазині Moyo.ua. Для цього знадобиться смартфон чи ПК з інтернетом. По консультації — в онлайн-чат або на гарячу лінію. І там, і там відповідають кваліфіковані оператори, які докладають усіх зусиль, щоб надати допомогу покупцеві.