Електровелосипед – максимум швидкості та комфорту
Якщо вас цікавить, де швидко та за низькою вартістю придбати електровелосипеди, — ваш вибір – інтернет-магазин MOYO. Ми пропонуємо до продажу найкращі сучасні моделі електробайків від надійних виробників. Усі електровелосипеди та електросамокати з каталогу забезпечуються офіційними гарантійними документами. Замовити товар на сайті можна онлайн з доставкою до Харкова та будь-якого іншого населеного пункту країни.
Ще десяток років тому електровелосипед був на вулицях скоріше великою дивиною, ніж звичайним явищем, але протягом останніх років цей новий екологічно безпечний транспортний засіб став дедалі частіше з'являтися на трасах і велодоріжках мегаполісів.
Зараз на ринку доступні вже готові зібрані моделі та рішення, перероблені за допомогою конверсійного набору із стандартних велосипедів. Ми пропонуємо придбати у Києві різні варіанти, забезпечуючи можливість підібрати або зібрати електровелосипеди на будь-який смак.
Електровелосипеди: переваги та недоліки
Електробайк поєднує в собі характеристіки традиційного двоколісного велосипеда та можливості електромотора. Це дозволяє велосипедисту, за бажання, пересуватися електроскутером, не обертаючи педалі. Подібна гібридність робить транспорт зручним засобом для пересування містом та допомагає цілком комфортно (і на пристойній швидкості) здійснювати дальні заміські поїздки. Залежно від моделі електротранспорт може розвивати швидкість їзди до 30-40 км/год, долаючи на одній зарядці близько 50 км. При цьому заряджається техніка просто від звичайної електричної розетки.
Серед інших переваг, здатних спонукати купити електровелосипед, можна назвати:
- зручність транспортування та зберігання техніки – велосипед з мотором легко поміститься в ліфт і стане на балконі;
- економічність та невибагливість в обслуговуванні – електробайки не вимагають заправки паливом та обов'язкового проходження Техогляду;
- відсутність необхідності у спеціальній підготовці байкера — для водіння цього транспортного засобу не потрібні права водія.
По суті, єдиним мінусом велобайка є його дещо збільшена (порівняно із звичайним) вага. У середньому електровелосипеди, представлені нині в Україні, важать близько 20-30 кг.
Модельні варіації
Сьогодні виробники електровелів демонструють великий вибір пропозицій із різними:
- технічними параметрами;
- швидкісними характеристиками;
- конструктивні особливості.
Окрім звичайного прогулянкового електробайка, ви можете знайти складні варіанти. Вони володіють рамою, що «ламається», тому легко поміщаються в багажник автомобіля і доречні для подорожей.
Представлені на ринку і триколісні вантажні електровелосипеди, які особливо популярні серед мешканців сільської місцевості та людей похилого віку зі слабким здоров'ям. Завдяки конструктивним особливостям та місткому кузову, вантажопідйомність подібних видів до 30% вища за можливості звичайних електромоделей і досягає 130-150 кг. Такий байк легко впорається з перевезенням фермерського врожаю, габаритного садового інвентарю чи будівельного обладнання.
Передньо- та задньопривідні рішення
Найчастіше електродвигун в електровелосипеді встановлюється на переднє чи заднє колесо.
Електровелосипед із заднім приводом забезпечує гарне зчеплення з дорожнім покриттям за будь-якої потужності мотора, але характеризується складною початковою установкою двигуна.
Моделі з переднім приводом приваблюють:
- спрощеною конструкцією, що робить зручнішим обслуговування техніки та догляд за нею;
- стабільністю навіть на різких поворотах та слизьких ділянках;
- оптимальною розважуванням транспортного засобу.
При цьому в передньопривідних варіантах швидко зношується передня вилка (для запобігання проблемі встановлюються спеціальні підсилювачі). Крім того, щоб не було пробуксовки, на передню вісь не рекомендується ставити надто потужний двигун.
Найбільш висока ціна на електровелосипед із мотором, розміщеним у педальній каретці. Дане рішення дозволяє зберегти можливість перемикання передач, що допомагає проходити більш далекі та склодніші траси без збільшення потужності двигуна.
Як вибрати електробайк
При виборі електробайка основну увагу рекомендується приділяти:
- потужності – цей параметр коливається в діапазоні 200-1000 Вт, визначає динаміку розгону та швидкісні межі;
- напруги системи – становить 24, 36, 48 або 60 В;
- типу батарей – в електробайк встановлюються свинцево-кислотні або літій-іонні АКБ;
- ємності акумулятора від Її залежить величина автономного пробігу.
Якщо ви новачок і хочете заощадити, віддайте перевагу важким, але недорогим свинцево-кислотним батареям з кількістю циклів заряду-розряду до 500. потрібен для експлуатації у кур'єрській роботі, прокатному бізнесі чи спорті.
Важливо звертати увагу на розташування акумуляторної батарейки. Оптимальним місцем для встановлення АКБ є центр або задня частина рами. Така конструкція рівномірно розподіляє навантаження між колесами, забезпечує вдалий баланс байка та залишає вільним багажник.
У неслабосильних моделях тягові можливості підвищують інтегрований планетарний редуктор. Вибираючи потужний електровел, майте на увазі, що такому мотору потрібна наявність відповідного вольтажу та збільшеної батарейки.