У підлітків специфічні вимоги до Смартгодинників. Можливості дитячих моделей їм вже нецікаві, а до деяких опцій дорослих гаджетів вони ще не доросли. Наприклад, тінейджери рідко використовують діагностичні датчики на зразок тонометра або термометра. Більше уваги дістається спортивним та мультимедійним функціям, а також технологіям зв’язку: СМС, голосовим дзвінкам, повідомленням.
Можливості підліткових розумних годинників
Smart Watch для підлітка — мініатюрний помічник, який завжди поряд. Знімати його з руки не потрібно навіть під час уроків фізкультури або під час катання на велосипеді. Гаджет анітрохи не заважає комфортному пересуванню, відстежує інтенсивність фізичних навантажень.
Багато моделей Смартгодинників підліткових сумісні з sim-картою і можуть працювати без мобільного телефона. Через цю особливість їх часто називають «годинникофонами».
Також серед корисних можливостей розумних гаджетів:
- Відтворення музики зі смартфона
Розумний годинник програє музику, збережену в пам’яті телефона, або ж відтворює її через сервіси. - Перегляд фото
Можна дивитися знімки з галереї, якщо це дозволяють характеристики дисплея. - Завантаження додатків
На більшість годинників можна встановлювати програми, завантажені з магазину софту. - Запис звуку
Диктофон потрібний для збереження важливої інформації у форматі аудіо. - Відстеження інтенсивності тренувань
Реально підібрати потрібний режим практично для будь-якого виду фізичної активності.
Смартгодинник для підлітка: функціональне наповнення
У повсякденному житті підлітку можуть знадобитися такі функції:
- Будильник. Діти не люблять рано вставати, батькам доводиться йти на різні хитрощі, щоб забезпечити безболісне пробудження. Смарт Вотч із вбудованим будильником мотивують прокидатися самостійно. Вони аналізують якість сну та підлаштовуються під користувача.
- Крокомір. По-перше, рахувати кількість кроків за день корисно. Експериментальним шляхом можна визначити норму для себе та виконувати її щодня. По-друге, це цікаве заняття. Особливо, якщо змагатись із друзями чи однокласниками.
- SOS. Тривожна кнопка присутня в багатьох розумних годинниках для підлітків. Вона потрібна для безпеки юних користувачів і для спокою батьків.
- GPS. Без навігатора зараз нікуди. Тому, якщо телефон розрядився, на допомогу приходить годинник.
Як вибрати Smart Watch для підлітка
Підібрати хороший Смартгодинник для підлітка можна за п’ятьма характеристиками:
- Зовнішній вигляд. Головне — щоб дизайн не був надто дитячим, тому що тінейджерам важливо почуватися на одній хвилі з дорослими.
- Розмір. Чим більший девайс, тим виразніше відчувається його присутність на руці. Для підліткового зап’ястя цілком достатньо середнього годинника з діагоналлю до півтора дюйма.
- Формфактор. Круглий підійде, якщо підлітку подобаються звичайні механічні годинники, а квадратний або прямокутний оцінять шанувальники сучасних технологій.
- Сумісність з OS. Краще брати модель, сумісну відразу з декількома операційними системами. Її не доведеться міняти на нову у разі заміни смартфона.
- Захищеність. Захист від крапель води — обов’язковий, бо годинник постійно знаходиться на руці, контактує зі шкірою і потом. Також потрібен пилозахист. Водонепроникний корпус — необхідність у годинниках, призначених для плавання в басейні або відкритих водоймах.
Купити Смартгодинник для підлітка вигідно можна в інтернет-магазині Moyo.ua. Набір фільтрів дозволяє підібрати модель з найкращими специфікаціями, а сортування допомагає відсіяти пропозиції, які не підходять за ціною. Доставляння можливе по всій Україні. Можна вибрати спосіб транспортування під час оформлення покупки.