Розрахуватися за покупку можна по-різному, зокрема розумним годинником з НФС. Він завжди на руці, не потрібно ритися в гаманці у пошуках картки чи шукати мобільник у сумці. Щоб оплатити щось, достатньо піднести аксесуар з активним NFC до термінала.
Смартгодинники з безконтактною оплатою: особливості та можливості
На око неможливо визначити, чи передбачена підтримка популярної технології. Наявність датчика ніяк не відбивається на дизайні та габаритах. NFC — мініатюрний компонент із мінімальним енергоспоживанням.
Швидка безконтактна оплата — це не єдина можливість, яку отримують гаджети завдяки NFC. Так, годинник з функцією NFC можна використовувати:
- Для контролю компонентів розумного будинку;
- передачі даних на смартфон на невеликій відстані;
- швидкого поєднання з іншими пристроями.
Навчитися отримувати користь від Смартгодинника з NFC модулем простіше, ніж здається. Усі нюанси налаштування та подальшого використання датчика детально розписані в інструкції з експлуатації. Алгоритм прив’язування карти залежить від використовуваного сервісу платежів.
Смартгодинник із НФС сумісний з різними платіжними системами. Переважно вони використовують засоби Епл, Самсунг, Гугл.
Марки розумних годинників с NFC
Пристосування, якими платять безконтактно, наразі не рідкість. Купити Смартгодинник з NFC зручно офлайн та в інтернеті. В асортименті доступні розробки таких брендів як:
- Apple. У рішень на WatchOS продуманий інтерфейс та безліч корисних функцій.
- Samsung. Фірма випускає стильні аксесуари, які підходять для спорту, повсякденного життя та екстремального відпочинку.
- Huawei. Виробник часто оновлює модельну номенклатуру та створює пристрої, які легко адаптуються до будь-яких умов експлуатації.
Також нові моделі з вбудованим датчиком представлені під іншими відомими торговими марками. Головні відмінності годинників від різних брендів:
- Зовнішній вигляд. У кожного виробника свої оригінальні дизайнерські фішки.
- Призначення. Одні компанії роблять годинники з акцентом на імідж, інші — на захищеність та практичність. Відповідно, сфера використання пристроїв відрізняється.
- Вартість. Вона формується на основі технічних показників і завжди відповідає ціновій політиці розробника.
На що звертати увагу під час вибору
Обирати наручні гаджети потрібно за 7 характеристиками:
- Дисплей у дюймах. Маленькі моделі краще сидять на зап’ясті, а великі (від 1,5 дюймів) зручно використовувати для перегляду мультимедіа та моніторингу даних у додатках.
- Різновид матриці. Найпопулярніші підвиди — Retina, AMOLED, OLED, Ion-X.
- Призначення. Жіночі годинники компактні, з елегантним дизайном. Чоловічі — більші та грубіші. Універсальні — з нейтральним оформленням.
- Сумісність з операційними системами. Найпрактичніші годинники сумісні відразу з декількома ОС.
- Ступінь захисту. Для повсякденного носіння вистачає годинника з мінімальним пило- і вологозахистом. Для екстремального відпочинку та подорожей краще вибрати водонепроникну модель, пристосовану до тривалих занурень у воду.
- Наявність сім-карти. Пристрої з фізичною сімкою та є-сім — автономні, з мобільним зв’язком. Моделі без sim-карти зберігають максимальну функціональність лише у зв’язці зі смартфоном.
- Запас автономності. Чим довше годинники «живуть» без підзарядки, тим краще для користувача.
Плюси та мінуси годинників з НФС
Купити годинник з НФС варто, щоб оцінити його сильні сторони:
- Привабливий зовнішній вигляд. Дизайн продуманий до дрібниць та поєднується з різними луками. Можна підібрати гаджет під класичний одяг, нетривіальне вбрання у стилі фешн-кежуал або спорт-шик.
- Функціональність. Годинник обладнаний різними датчиками, тому стежить за здоров’ям власника, контролює інтенсивність фізичних навантажень, дозволяє спілкуватися без смартфона.
- Ергономічність. Пристрій не відчувається на руці та робить комфортним навіть тривалий шопінг.
- Довговічність та якість. Розробки від топових виробників зберігають працездатність та залишаються актуальними протягом 2-3 років з моменту покупки.
Мінус годинників з датчиком — вартість. Вони дорожчі, ніж моделі, несумісні з NFC.
Замовити годинник онлайн можна в інтернет-магазині Moyo. При виборі з активними фільтрами можна відсіяти всі моделі, специфікації яких не влаштовують. На сайті є опція порівняння. Вона дозволяє зіставляти подібні пристрої, щоб виявити їхні відмінності.