Аксесуари примножують задоволення від експлуатації консолі Ікс Бокс. З геймпадом високої якості проходити ігри комфортно, адже не доводиться турбуватися про точність, швидкість і плавність виконуваних дій. Ефект занурення в ігровий світ ще повніший, якщо контролер «відгукується» і характеризується високою ергономічністю.
Які геймпади сумісні з Xbox One?
Найочевидніший варіант — фірмові розробки Майкрософт. Вони максимально заточені під Xbox One, їхні технічні характеристики збігаються з очікуваннями користувачів. На вибір доступні модифікації звичного геймпаду Xbox One та Elite. Для любителів нестандартних рішень призначений Kinect — сенсорний геймпад безконтактного типу. На відміну від інших маніпуляторів, його конструкція не передбачає наявності фізичних кнопок, мініджойстиків та інших звичних компонентів. Натомість аксесуар обладнаний камерою та чутливими сенсорами, необхідними для розпізнавання голосових команд або реальних рухів.
Також у тандемі із популярною консоллю можна використовувати ігрові маніпулятори від сторонніх виробників. Наприклад, вибрати Геймпад Іксбокс Ван можна з асортименту:
- Американської компанії Razer, широко відомої у світі завдяки фірмовому геймерському оснащенню професійного класу.
- Японського бренду аксесуарів Hori.
- Данської фірми Steelseries, яка спеціалізується на джойпадах, мишках та іншій периферії для ігрових ПК та консолей.
Різновиди геймпадів Xbox One
Корисний допоміжний аксесуар для геймінгу можна підібрати до будь-яких ігрових звичок. Залежно від способу підключення до консолі Ікс Бокс, він може бути дротовим або бездротовим.
Купити геймпад Ікс Бокс Ван із проводом доцільно, якщо пріоритетна вимога — стабільність та постійність. Гаджет без акумулятора не потребує регулярного заряджання. Він не може зіпсувати ігровий прогрес через розряджання у невдалий момент. Вартість такого геймпада нижча, оскільки виробництво обходиться дешевше.
Аксесуар з бездротовою конструкцією — для комфорту. Він дозволяє під час гри зайняти будь-яку позу та активно рухатися, не турбуючись, що провід від’єднається від приставки та гру доведеться вимушено перервати. Вага такого геймпада більша, оскільки акумулятор додає зайві грами.
Поєднання комфорту та стабільності — геймпад з комбінованим підключенням.
Як вибрати геймпад для консолі Xbox One
При виборі маніпулятора важливо орієнтуватися не тільки на репутацію виробника та спосіб підключення. На експлуатацію також впливають такі характеристики, як:
- Якість збирання. Навіть мінімальний люфт корпусу може спричинити дискомфорт під час гри. Наприклад, через нещільне прилягання компонентів кнопки часто спрацьовують неправильно або із затримкою, а це неприпустимо для ігор, в яких важлива спритність та швидкість реакції.
- Матеріали виготовлення. Вони впливають на строк служби маніпулятора, можливість догляду за ним, а також на тактильні відчуття під час використання. Загальні вимоги до матеріалів: міцність, стійкість до бруду та пошкоджень. Перевага — наявність протиковзних вставок у тих місцях, за які користувач тримається руками.
- Особливості елементів керування. Обов’язкова вимога — наявність аналогових стиків. Ще один нюанс — зручне розташування різних перемикачів. Приємний бонус, за який доведеться доплатити, — додаткові кнопки, які можна програмувати.
- Швидкість спрацьовування. Що менша затримка, то комфортніше грати.
- Підтримка вібровідгуку. Відчутний відгук сприяє стовідсотковому зануренню та допомагає покращити ігрові скіли.
На що здатні джойстики Xbox One
Ігровий маніпулятор — це «посередник» між гравцем та консоллю. Варто придбати геймпад Xbox One, щоб отримати можливість взаємодіяти з приставкою та повною мірою відчуває її технологічні фішки
Набір функцій геймпада залежить від його конструкції та кількості елементів керування. Існують моделі, оптимізовані під конкретний вид ігор: файтинг, перегони, шутери.
За допомогою кнопок та стіків джойстика можна виконувати різні дії: переміщатися по карті, битися, брати участь у діалогах, активувати та змінювати зброю, прицілюватися та стріляти. Також можна запрограмувати кнопки на виклик меню для зміни налаштувань або швидкий вихід з гри.
Додаткові можливості геймпадів — це:
- поширення ігрового контенту,
- керування звуком та мікрофоном,
- реакція на нахили,
- режими «Трігер» та «Сон».
На сайті Moyo.ua легко підібрати потрібний багатофункціональний геймпад для консолі Microsoft. У каталозі передбачено набір фільтрів для відсіювання моделей, які виходять за рамки бюджету або не мають потрібних функцій. Всього кілька клаців — і коло пошуку звужено до мінімуму. Зробити остаточний вибір на користь одного конкретного маніпулятора допоможе порівняння.