Придбати відбійні молотки в Києві комфортно, легко і без переплат пропонує інтернет-магазин MOYO.
Як показує практика, і виробничі будівельні роботи, і домашній капітальний ремонт рідко коли обходяться без демонтажних операцій. Саме для таких цілей і був створений відбійний молоток. За допомогою цього інструменту можна швидко і без проблем:
- рубати металеві елементи;
- зламувати асфальт і дробити заледенілу грунт;
- робити великі отвори і отвори в бетонних перекриттях;
- розбирати цегляні і кам'яні стіни.
На відміну від класичного перфоратора апарат не має функції свердління, направляючи всю свою міць на удар.
На сьогоднішній день в Україні не складає труднощів купити відбійні молотки кращих виробників. Багатий модельний вибір інструментів дозволяє підібрати рішення, що оптимально підходить для кожного споживача.
Види відбійних молотків і їх особливості
В даний час на ринку представлені три основні види відбійників:
- електричні;
- бензинові;
- пневматичні.
Відрізняється не тільки ціна на відбійні молотки різних типів. Прилади мають принципові конструктивні відмінності і особливості використання. Тому сказавши собі: «Куплю відбійний молоток», слід ретельно проаналізувати, для чого саме і в яких умовах він буде використовуватися.
Найбільш поширеним є електровідбійний молоток, що пояснюється, перш за все, його ефективністю, яка перевершує аналоги, простотою в обслуговуванні, низьким рівнем вібрації і шуму, а також екологічністю. Але для робіт при підвищеній вологості або з легкозаймистими матеріалами не рекомендується застосовувати електричні пристрої - іскріння двигуна може призвести до короткого замикання і навіть загоряння.
При всій своїй мобільності бензинові пристрої відрізняються підвищеною гучністю і вимагають регулярних дозаправок. Пневмо відбійний молоток, забезпечений компресором, хоч і не боїться вологості і загоряння, але є надмірно громіздким, через що непридатний для руйнування стін в обмеженому просторі.
Ключові робочі характеристики інструменту
Основними робочими характеристиками інструменту, будь то електричний відбійний молоток або компресорна модель, можна назвати його:
- потужність - визначає тривалість безперервної роботи молотка і товщину матеріалу, яку він може осилити;
- силу удару - варіюється в межах 2,8-63 Дж, безпосередньо пов'язана з ефективністю і швидкістю пристрою;
- частоту ударів - обернено пропорційна ударній силі;
- тип патрона - в легких отбойниках традиційно використовується SDS +, а важкі забезпечені SDS-max.
Стандартний електро відбійний молоток, так само як і його аналоги, забезпечується регулятором частоти ударів для настройки під матеріали різної твердості, плавним пуском, що виключає перевантаження в мережі при початку роботи, і антивібраційною системою. Багато моделей оснащені додатковою бічною рукояткою, що допомагає рівномірно розподілити зусилля оператора, що робить роботу максимально комфортною.
Рекомендації по вибору відбійного молотка
Вартість відбійного молотка не повинна бути єдиним критерієм при виборі інструменту. Збираючись придбати відбійник, також слід враховувати, що:
- У той час як для оздоблювальних робіт досить агрегати потужністю до 1200 Вт, для буріння цегляної кладки, бетону або каменю знадобиться більш потужний пристрій - до 1600 Вт.
- Чим вище сила удару, тим вище потужність і більше весь інструменту.
- Піка вибирається залежно від поставленого завдання (для демонтажу бетонних елементів і мерзлого грунту знадобиться лом, лопатка використовується для сколювання льоду і зачистки стін від штукатурки, а зубило відмінно впорається з рубкою арматури і пророблення ніш).
Якщо ви шукаєте інструмент для ремонту і висотних робіт, вибирайте легкі відбійники вагою 5-6 кг. Моделі 5-10 кг зручні для «горизонтальних» процедур, в тому числі руйнування стін і проробляє отворів. Важкий (10-30 кг) компресорний відбійний молоток буде доречний при вертикальних промислових, грунтових і фундаментних роботах.