Надійні і функціональні поливні шланги і котушки
Якщо хочете придбати якісний і довговічний шланг для поливу від кращих сучасних виробників пропонує інтернет-магазин MOYO.
Кожен власник дачного або прибудинкової ділянки являє, наскільки виснажливим і важким справою може бути полив саду, коли доводиться носити воду відрами. Тим більше що ці фізичні вправи під силу далеко не кожному. Зробити процедуру зрошення грунту більш комфортною і не такий виснажливої покликані поливні шланги і спеціальні котушки. З їх допомогою поливати город біля будинку без особливих зусиль зможе не тільки жінка або пенсіонер, але навіть дитина.
Ми реалізуємо садові шланги в Києві з доставкою по іншим містам за вигідною вартості і на привабливих умовах. У нашому каталозі представлений великий асортимент інвентарю для зрошувальних систем, серед якого вам не важко буде підібрати найбільш підходяще за якістю і характеристикам пропозицію. Щоб пошук товару був максимально результативним і оперативним, скористайтеся запропонованими на сайті фільтрами.
З чого роблять шланг для поливу?
Якщо ви почнете сьогодні вибирати поливної шланг в Україні, то вашій увазі буде запропоновано багато виробів, виконаних з таких матеріалів, як:
- гума;
- нейлон;
- силікон;
- ПВХ;
- термоеластопластів.
Гумові моделі приваблюють своєю витривалістю і довговічністю, можуть зберігатися в неопалюваному приміщенні і при дбайливому ставленні служать до десяти, а то й двадцяти років. Вони стійкі до механічних деформацій, не бояться температурних коливань, УФ-променів і хімічних реагентів і, крім того, добре витримують тиск до 40 атмосфер. Істотним недоліком моделей є їх велику вагу.
Нейлоновий шланг для поливу зручний своєю гнучкістю і малою вагою. Вкрай несприятливий вплив на нього тисне понад 5 Атм і перепад температур. Середній термін служби таких моделей - один рік.
Еластичні силіконові рішення теж не призначені для великого напору води, але підійдуть для поливу грядок просто самопливом. Вони не перегинаються і під час сонячного сонцем розширюють стінки, зберігають властивості в температурному діапазоні -20 - + 40оС.
Вирішивши купити шланг для поливу, виготовлений на основі ПВХ, ви отримаєте еластичний і легкий продукт з товщиною стінок 1,5-3 мм, здатний витримати лютий мороз (зловживати не рекомендується) і тиск до 35 Атм. Виріб часто перегинається і скручується. Вкрай негативно до низьких температур відносяться прозорі пластикові рішення. Вони мало важать і є гнучкими, але легко ламаються на згинах і деформуються в морозну погоду. Крім того, всередині таких шлангів з часом утворюється токсичний або вапняний наліт, наявність якого не корисно для рослин.
Для цілорічного використання в температурному режимі -50 - + 90оС вигідно зробити вибір на користь рішення з термоеластопласту. Витримуючи тиск більше 30 Атм, вони відрізняються високою морозостійкістю, хорошою гнучкістю і скромним вагою, стійкі до зламів і скручування. Чи не руйнуються під впливом ультрафіолету і хімії, сумісні з різними насадками. Здатні прослужити понад 15 років.
Поливальний шланг і його розмір
У продажу зустрічаються моделі з внутрішнім діаметром:
- 13 мм (1/2 дюйма);
- 19 мм (3/4 дюйма);
- 25 мм (1 дюйм).
Трінадцатімілліметровие варіанти «заточені» під розмір стандартного водопровідного крана і реалізуються в бухтах 20-100 м. Шланги нестандартних габаритів традиційно є доступними в довжині від одного метра.
Типи шлангів
За типом виконання сучасні шланги діляться на одношарові і багатошарові. Ціна на одношаровий поливальний шланг, як правило, нижче, оскільки в таких моделях відсутні додаткові зовнішні або внутрішні покриття. Міцність і функціональність подібних виробів нижче, ніж у багатошарових аналогів.
Залежно від потенційних умов експлуатації виробники пропонують вибрати такі шланги для поливу:
- розтягується - двошаровий, внутрішній шар виконаний їх добре тягнеться каучукової гуми, обмежувачем розтягування служить зовнішній нейлоновий чохол; можна використовувати для поливу декоративних рослин уздовж рівних садових доріжок при постійному напорі води;
- гофрований - верхня «гармошка» дозволяє зберегти гнучкість шланга, усуваючи при цьому часті згини і надаючи виробу додаткову жорсткість; універсальний в застосуванні;
- спіральний - легка метрова поліуретанова спіраль може розтягуватися до 20-25 м, що робить модель дуже компактною і зручною навіть на невеликій грядці для точкового ручного поливу;
- армований - поливинилхлоридное виріб з армуючими нитками забезпечує рівномірний натиск і дозволяє працювати з максимальним тиском; цей вид зручний для експлуатації в суворих умовах з високим навантаженням.
Як вибрати поливальні шланги для дачі
Вибираючи поливальний шланг, враховуйте наступні моменти:
- внутрішній діаметр шланга підбирається виходячи з напору подачі води - чим тиск нижче, тим тонше потрібен шланг;
- шланги діаметром 1/2 дюйма не повинні бути довше 15 мм, інакше швидкість потоку буде недостатньою для нормального функціонування;
- якщо ви підключаєте шланг до звичайної водопровідної системи з тиском до 2 Бар, досить одношарового шланга, але щоб качати воду зі свердловини насосом, необхідним буде як мінімум двошаровий армований варіант, здатний витримувати 5-6 Бар.
Полегшити процедуру зрошення і акуратно зберігати не використовується поливальний інвентар вам допоможе котушка для шланга. Діаметр котушки залежить від довжини шланга і може становити 20-100 м. Пристосування буває мобільним (на візку) або стаціонарним (встановлюється на землі чи кріпиться на стіну). Особливо зручні у використанні настінні інерційні пристрої, що дозволяють зафіксувати шланг на потрібній довжині, а по закінченню поливу він автоматично змотується назад.