Молоток – надійний помічник майстра
Неможливо уявити собі майстра, який не використовує молоток. Це знаряддя праці виникло ще в давнину і, зберігши основні особливості конструкції, дійшло до нашого часу. Воно являє собою ударний інструмент, що складається з головки з бойком, потиличником і ручки. Ударна частина міцно насаджена на рукоятку за допомогою передбаченого на ній для цієї мети овального отвору і надійно зафіксована. Будучи важелем, інструмент збільшує силу удару. Молотки використовуються для вбивання цвяхів, розбивання предметів, і інших видів робіт. Можливе застосування спільно з іншими інструментами: стамесками, зубилами і іншим. (Рис. 1)
Будь-майстер використовує молоток в будівництві, тому в Україні цей інструмент буде затребуваний завжди. Придбати його можна через інтернет-магазин компанії MOYO в Києві. Ми пропонуємо великий вибір моделей різних видів і цільових призначень. Вам будуть надані вигідні умови замовлення, а висока якість товару, доступна вартість і професійне обслуговування дозволять купити молоток з максимальним комфортом.
Види і призначення
Залежно від області застосування розрізняють основні види інструменту:
- Слюсарний. Має головку з двома бойками: рівним – для забивання цвяхів і загостреним – для розбивання бетону, керамічної плитки і вбивання тонких цвяхів.
- Столярний. Застосовується для робіт по дереву. Ударна сторона круглої або квадратної форми, потиличник оснащений обценьками, застосовуваним для видалення старих цвяхів, милиць, кріплень.
- Киянка. Робоча частина інструменту виготовлена з дерева або гуми. Використовується для столярних і покрівельних робіт. Киянкою забиваються клини, підбиваються врубленние деталі, виконується отбортовка і підгонка покрівельного заліза. Інструмент не пошкоджує оброблювану поверхню і не залишає на ній слідів. У зв'язку з цим киянки використовують для роботи з керамікою, під час монтажу меблів.
- Відбійний. Механічний інструмент, заснований на ударній дії. Призначений для дроблення гірських порід, бетону, асфальту. Застосовується для демонтажу конструкцій. Має різновиди: бензиновий, гідравлічний, пневматичний, електричний.
- Кувалда. Особливо важкий молоток з посиленою ручкою. Застосовується для робіт з необхідністю ударів великої сили (демонтаж, забивання скоб, милиць, вбивання кілків і стовпів). Рукоятка виготовляється з матеріалів, що гасять вібрацію.
- Молоток каменяра. Має потиличник у вигляді кирки, що дозволяє розколювати плитку, камені на частини потрібної форми і розміру, видаляти зі стін стару штукатурку.
- Покрівельний. На потиличнику є вістря. Використовується під час покрівельних робіт для подтёсиванія обрешітки, пробивання отворів для кріплень, разрубиванія матеріалів.
- Молоток бляхаря. Ударна сторона у вигляді опуклого круглого бойка. Використовується при монтажних і складальних роботах, для рихтування металевих поверхонь, укладання тротуарної плитки. (Рис. 2)
У каталозі компанії MOYO представлені молотки різних моделей, ціна залежить від обраного вами виду інструменту, його розміру і матеріалу виготовлення. Фірма здійснює продаж інструментів від перевіреного виробника тільки хорошої якості.
Кувалди – посилений вид інструменту
У будівельних роботах кувалда використовується в разі, коли ударної сили молотка мало. Характеризується великою масою бойка (до 16 кг) і збільшеною довжиною ручки (до 1,2 м). (Рис. 3)
Типи інструменту:
- тупоноса;
- гостроносе;
- гостроносе поздовжня.
Області застосування кувалди:
- кування (вільна і з використанням ковальських інструментів);
- шиномонтажні роботи (оббивання та рихтування);
- вбивання стовпів, кілків, штирів, милиць;
- дроблення каменів, бетону;
- правка металевих заготовок;
- монтаж і демонтаж конструкцій.
На сайті компанії MOYO ви можете купити кувалду будь-якого виду і цільового призначення.
Як правильно підібрати інструмент
При виборі моделі будь-якої конструкції важливо звернути увагу на основні характеристики:
- Вага. Молотки, що мають занадто велику або дуже маленьку масу, в роботі не будуть зручними. Слід визначитися з метою використання. Велика сила удару буде властива важкого молотка, для точності та акуратності роботи зайву вагу – це перешкода. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, зупиніться на моделі з середньою масою.
- Рукоятка. При правильному підборі зручно лягає в руку. Повинна бути міцною і надійною. Довга рукоятка забезпечує силу удару, коротка – точність.
Яку б ви модель не вибрали, ви повинні забезпечити безпеку роботи. Для цього перевірте надійність кріплення ударної частини інструменту на рукоятці. Модель з дерев'яною ручкою перевірте на відсутність зазубрин і тріщин.
Чому MOYO?
Наша компанія зацікавлена в придбанні вами якісного інструменту, що забезпечує надійність і безпеку роботи. В каталозі фірми ви знайдете моделі всіх перерахованих видів, ознайомитеся з їх описом і характеристиками, зможете порівняти товари однієї групи. Ваше завдання – зробити вибір, а ми подбаємо про якісне обслуговування і швидкої доставки товару.