Купити обприскувач в Україні швидко і недорого пропонує інтернет-магазин MOYO. Садовий обприскувач стане корисним придбанням для кожного власника саду, городу, дачі або невеликого присадибної ділянки. Цей апарат незамінний для профілактичної обробки спеціальними хімічними складами овочевих культур, чагарників і дерев.
Інструмент дозволяє значно підвищити врожайність садово-городніх площ, без особливих зусиль здійснюючи такі необхідні заходи як:
- обприскування добривами грунту;
- знищення отрутохімікатами шкідливих мікроорганізмів;
- зволоження і проведення позакореневого підживлення рослин.
Практика показує, що при необхідності пристрій також цілком може застосовуватися в якості портативної автомийки або ж для побілки стін.
Сьогодні не складає труднощів придбати в Києві обприскувачі різного розміру і формату, випущені на заводах кращих світових виробників. Завдяки цьому кожен споживач може підібрати оптимальний варіант пристрою, виходячи зі своїх потреб і фінансових можливостей.
Принцип дії обприскувача
Принцип дії стандартного обприскувача полягає в створенні надлишкового тиску, що забезпечує мелкодисперсное розпилення рідини на рослини. Діюча речовина здатне проникати навіть у найвіддаленіші і найбільш важкодоступні місця, а дрібні краплі реагенту не стікає, а надійно утримуються на листках.
Які бувають обприскувачі
Сучасні обприскувачі в Україні представлені в широкому асортименті моделей, які розрізняються між собою:
- ємністю бака;
- конструкцією;
- способом переміщення;
- функціональністю;
- ергономічністю.
Ціна на обприскувачі в великій мірі залежить від обсягу робочої ємності моделей, яка може варіюватися в межах 2-80 л. У той час як маленькі пристрої цілком придатні для роботи в теплицях, для обробки городу і садових дерев, в більшості випадків, потрібні агрегати від 5 л.
Транспортування апаратів може здійснюватися за допомогою ременів або коліс. Ранцевий обприскувач є більш мобільним і компактним, але колісний зразок може похвалитися об'ємним баком, завдяки якому можна без дозаправки обробити більше рослинної поверхні.
Залежно від конструкції обприскувачі бувають:
- помповими;
- важільними;
- акумуляторними;
- бензиновими.
Найчастіше моделі малого обсягу представлені у вигляді пульверізаторной і насосних пристроїв. Ранцеві агрегати можуть бути помповими і важелів. Перевагою важеля конструкції можна назвати здатність підкачувати бак, не знімаючи пристрій з плечей.
Як вибрати обприскувач
Збираючись купити обприскувач, для початку необхідно визначитися з площею оброблюваної ділянки, кількістю зелених насаджень, весогабарітнимі параметрами оптимальної для вас моделі. Важливими при виборі пристрою є і такі його характеристики, як матеріал виготовлення безпосередньо обприскувача і шланга, надійність кріпильних ременів і наявність додаткових насадок в комплектації інструменту. Особливо зручно, якщо модель оснащена довгою телескопічною штангою.
Власникові пари соток землі або декількох клумб під будинком цілком підійде бюджетний ручної обприскувач, що складається з невеликої пластикової ємності (до 2 л), вбудованого помпової насоса і спеціального фільтра, що оберігає механізм від засмічення.
Для більш масштабних ділянок буде доречна помпова модель, розрахована на 5-15 л. Помповий обприскувач для саду об'ємом 12 л дає можливість за один раз обробити до 30 соток землі. Як правило, для зручності використання подібний пристрій забезпечується ременями і півтораметровим шлангом, до якого кріпиться ручка і штанга (до 3 м) з наконечником, який виконує функцію розпилювача.
Якщо мова йде про земельні угіддя близько 50 соток, то тут не обійтися без ранцевого агрегату. Його обсяг літрів досягає 20, а широкі ремені і ергономічні поясні фіксатори забезпечують досить комфортне перенесення за спиною на великі відстані.
Щоб вибрати обприскувач, ознайомтеся з товарами з нашого каталогу.