Бензопила - стабільна надійність
Якщо вас цікавить бензопила в інтернет-магазині на вигідних умовах, значить, наш сайт - саме те, що ви шукали! Ми здійснюємо продаж хорошого садового інструментарію з оперативною доставкою по містах. Товар представлений в широкому асортименті і забезпечується офіційною гарантією від виробника.
Бензопила відноситься до найбільш практичним і зручним пристосуванням для розпилювальних робіт. В умілих руках агрегат здатний замінити цілий арсенал будівельно-оздоблювальних інструментів, до яких відносяться:
- сокири;
- долото;
- стамески.
Сьогодні не складає труднощів купити бензопилу в Україні з різними робочими характеристиками. Ланцюговий інструмент для розпилювання дозволяє не тільки з легкістю валити масивні дерева і рубати в саду дрова на поліна, а й дає можливість зі звичайних колод створювати складні заготовки і навіть скульптури.
Бензопили: історія народження і цікаві факти
Парадоксально, але винахідником ланцюгової моделі (конструкційного прототипу бензопили) став не інженер, а представник медицини. У 1830 р німецький лікар-протезист Бернард Хайн створив революційний хірургічний інструмент для розрізання кістки. Пристрій був ланцюг з ріжучими зубами, яка за допомогою ручки оберталася по шині.
У перше десятиліття XX ст. були запатентовані ланцюгові інструменти для розпилу з різними приводами, в тому числі:
- електричним;
- паровим;
- пневматичним.
Ручні ланцюгові пили з електричним двигуном були запущені у виробництво в кінці 20-х рр. XX ст. Випуском електропила зайнявся підприємець Андреас Штіль (торгова марка Stihl). Через рік Е. Лерп замінив електричний привід бензиновим. Вийшли агрегати пристойної якості, хоча цим моделям було ще далеко до бензопил, які в даний час можна придбати в Києві.
Починаючи з 60-х рр. минулого століття, каталог моделей інструментів розширився, оскільки до конкурентної боротьби приєдналося багато виробників, кожен з яких прагнув запропонувати моделі з додатковими функціями. Так, в 1964 році була розроблена антивібраційна система, на початку 70-х рр. винайшли функцію аварійної зупинки ланцюга QuickStop, а в 1990 р бензинові пили забезпечили пристроєм для натягування ланцюга без додаткових інструментів. У 2004-2006 р.р. сучасні лідери ринку бензопил (Stihl і Husqvarna) апробували двотактні двигуни нового покоління X-TORQ і 2-MIX, що забезпечують економію палива і подвійне зниження обсягу вихлопних газів.
Як правильно вибирати інструмент
З огляду на представлене на ринку велика кількість видів і моделей устаткування для розпилу, пошук бензопили є справою аж ніяк не легким. Головне, що ви шукаєте, розглядаючи інструменти, це апарат, що буде характеризуватися високою надійністю і прослужить як можна довше. Але як вибрати оптимальний варіант?
Найбільш важливі критерії при виборі техніки й обладнання для обробки:
- види робіт, для яких купується інструмент;
- інтенсивність робіт;
- фізичні дані (комплекція) оператора.
Потужність агрегату і його здатність до тривалої роботи визначає клас, до якого належить інструмент. Стандартна побутова бензопила для дому характеризується невисокою потужністю, компактними розмірами і розрахована на використання не більше 40 хвилин в день. Моделі вистачить, щоб напіліть дров на ділянці для приготування шашликів або розтопити на дачі камін. Напівпрофесійні зразки використовуються для більш складних будівельно-ремонтних операцій, наприклад, для заготівлі лісу для одного домашнього господарства.
Потужна професійна техніка дозволяє працювати по 8 годин на добу. Розрахована на роботу в лісі, вона виготовляється з надміцних зносостійких матеріалів і демонструє робочий ресурс 1300-2000 мотогодин. Ціни на бензопили професійного класу не такі низькі, як на побутові інструменти.