Генератор являє собою прилад для вироблення електрики в автономних умовах. Може використовуватися для обладнання домашнього господарства або виробничого цеху, для зварювальних робіт, постійного або періодичного застосування. Генератори бувають трьох типів:
- бензинові;
- дизельні;
- газові.
Придбати потрібний генератор в Києві, а також по всій території України на сайті компанії MOYO не складе труднощів. Тут вас чекає зручний сервіс, великий каталог і доступні ціни. Щоб полегшити завдання вибору потрібного апарату, розглянемо особливості будови та експлуатації генераторів, які користуються найбільшою популярністю у споживачів.
Бензинові генератори
Головною перевагою бензинового генератора є його невисока вартість і простота обслуговування. Він відмінно справляється з навантаженнями до 7 кВт, включаючи кілька працюючих побутових приладів. Характеризується рівнем шуму до 50 дБ, що є прийнятним показником для домашнього використання.
Подібний апарат може бути встановлений безпосередньо в будинку або цеху, де не займе багато місця. Завдяки невеликим розмірам і мобільності, легко переміщується до місця безпосереднього підключення при необхідності забезпечити електроенергією певну ділянку або окремий прилад.
Ще одним позитивним моментом, що характеризує особливості експлуатації бензинового двигуна, є можливість його запуску при низьких температурах до -20 ° C.
Ви можете купити генератор постійного струму з бензиновим двигуном для обладнання домашньої майстерні або періодичного використання на дачі, для риболовлі або туристичного походу.
Дизельні електростанції
Електрогенератор, який використовує в якості палива дизель, здатний впоратися з максимальними навантаженнями. Він може працювати тривалий час без перерви, забезпечуючи електроенергією великий особняк або промислове підприємство.
Великі витрати при первинної купівлі обладнання даного типу повністю окупаються при довготривалому використанні. Однак потрібно врахувати деякі нюанси:
- великі габарити;
- значну вагу;
- проблеми запуску при температурі нижче -5 ° C;
- високий рівень шуму 70-100 дБ.
Найкраще встановлювати таке обладнання поза домом або цехового приміщення. Це в значній мірі підвищить комфорт його експлуатації, а також дозволить забезпечити шумо- і теплоізоляцію, ефективну систему вентиляції.
Такий генератор для дому стане надійним джерелом електроенергії при цілорічному проживанні на дачі або в приватному будинку, підходить для організації безперебійної роботи великого цеху або ремонтної майстерні.
Головні технічні характеристики
Якщо ви не знаєте, який генератор купити для власного користування, вивчіть наступні параметри обладнання:
- Тип двигуна;
- вид палива;
- обсяг бака;
- потужність;
- кількість фаз;
- габаритні розміри і вага.
Двома найбільш затребуваними типами двигунів є дизельний і бензиновий. Існують також газові генератори, проте вони не отримали особливого поширення через дорожнечу, великих габаритів і трудомісткого підключення до централізованої системи подачі газу.
Якщо вам потрібен бензиновий двигун, то вам належить вибрати двотактний або чотиритактний модель. Останній варіант дорожче, але більш тихий і економічний. Враховуйте також обсяг бака, який впливає на габарити і вага конструкції, а також наявність в мережі однофазних або трифазних споживачів.
Одним з головних параметрів вибору генератора можна назвати його потужність. Саме цей показник необхідно враховувати при установці електростанції в житло або на виробництві. Щоб визначити значення загальної потужності апарату, вам необхідно скласти потужності всіх підключених до мережі електроприладів і додати для запасу 30%. В такому випадку агрегат буде здатний витримати не тільки середній рівень навантаження, але і максимальні пускові струми.
Купити електрогенератор в Україні можна в інтернет-магазині MOYO. Наші фахівці готові допомогти вам з вибором відповідного апарату в залежності від особистих вимог і конкретних параметрів кожної моделі.