Потужні генератори — електрика для всіх побутових приладів
Чим продуктивніше генератор, тим більше електроприладів може заживити. Моделі від 5 кВт у більшості випадків обладнані електронним стартером та акумуляторною батареєю, мають паливний бак не менше 10 літрів. Їх можна використовувати при облаштуванні автоматичного введення резерву, при якому перемикання на роботу від електрогенератора здійснюється без участі користувача.
Єдиний вагомий мінус потужних генераторів — потребують великої кількості палива. Особливо це стосується бензинових моделей, дизель-генератори економніші. Ще один варіант заощадити на паливі — купити гібридну модель, здатну працювати на газі.
Генератор великої потужності: сфери використання
Однієї продуктивної моделі вистачить для забезпечення автономною електрикою всіх споживачів приватного будинку: починаючи від освітлювальних приладів і закінчуючи насосом свердловини, що вимагає в момент запуску 4-5 кВт струму.
Продуктивні електрогенератори також потрібні у сфері торгівлі, на будівництві, виїзних роботах. У разі відключення електрики на лінії автономна генерація рятує на різних виробництвах, в медустановах.
Вибираємо потужний генератор
Продуктивні генератори коштують чималих грошей, тому до вибору обладнання варто поставитися серйозно. Перед покупкою не забудьте врахувати:
- Потужність техніки, яку потрібно запитати.
- Витрати палива.
- Спосіб запуску.
- Кількість фаз та якість автономної електроенергії.
- Об'єм паливного бака.
- Авторитет бренду.
Номінальна потужність
Перед покупкою генератора потрібно визначитися, скільки кіловат знадобиться для всіх електроприладів. Виробники холодильників, бойлерів та іншої техніки вказують у документації потужність моделі. Характеристики приладів, які ви плануєте використовувати, необхідно скласти. Для техніки, що працює від електродвигуна чи компресора, важливо врахувати пікове навантаження у момент запуску.
Воно може у 3-4 рази перевищувати номінальну потужність. До суми споживання електроприладів додайте 20% та отримаєте потужність електрогенератора. У разі використання генерівної установки на виробництві виконують аналогічні розрахунки, тільки складають потреби не побутових приладів, а електроінструментів та іншого обладнання.
Вид палива
Більшість електрогенераторів працюють на рідкому паливі: бензині чи солярці. Бензинові моделі споживають більше пального, ніж дизельні, але коштують дешевше. Якщо шукаєте генератор з великою потужністю, час роботи якого досягатиме сотні годин на місяць, краще купіть дизель-генератор з витратою 0,2 літра на годину (у бензогенератора — 0,35 л/год).
Наведені значення споживання є усередненими показниками та їх треба помножити на потужність генератора. Для заправки бензогенераторів використовують бензин марки А92.
Габарити та мобільність
Висока потужність не відкидає мобільності. Моделі на 5-7 кВт щодо способу переміщення діляться на 3 категорії:
- 2-колісні для переміщення однією людиною;
- важчі 4-колісні;
- з колесами, які не встановлені, але входять до комплекту.
Якщо на фото генератора відсутні колеса, це не означає, що їх доведеться десь докуповувати. Швидше за все, вони в комплекті разом з опорами та ручками.
Більше компактні бензогенератори, знайти портативний дизель-генератор високої потужності проблематично.
Тривалість експлуатації
Термін експлуатації залежить від вироблення мотогодин, яке, своєю чергою, пов'язане зі споживаним паливом і особливостями конструкції двигуна. Дизель-генератори надійніші за бензинові, підходять для тривалої безперервної роботи.
Чому варто купити потужний генератор саме у Moyo?
Інтернет-магазин входить до ТОПу 5 найбільших онлайн-майданчиків України. Досягти такого рівня вдалося завдяки ретельно підібраному асортименту, збалансованій ціновій політиці та грамотному персоналу.
У багатьох містах працюють офлайн-магазини Moyo, що полегшує обслуговування покупців у регіонах. Співпраця з провідними українськими та закордонними виробничими компаніями вселяє впевненість, що товари якісні. Якщо купите потужний генератор або інше обладнання у Moyo — не пошкодуєте.