Засоби для унітаза, які добре відмивають та освіжають
У туалеті кишать бактерії, тому не обійтися без дезінфекції та чищення сантехніки. Допоможуть у цьому засоби для унітазів, які спеціалізуються на усуненні вапняного нальоту, іржі, мікробів та неприємного запаху.
Різновиди засобів для миття унітаза
Виробники пропонують мийні для боротьби із забрудненнями у різній формі. Вони гарні по-своєму, але мають специфіку застосування.
- Гель наноситься на внутрішню поверхню унітаза. Він містить ароматизатори, антибактеріальні компоненти проти неприємних запахів та розмноження бактерій. Гель наносять за допомогою аплікатора або виливаючи в унітаз.
- Підвісний блок з рідким або гелевим розчином підвішують на гачок всередині унітазу. Він теж з ароматизаторами та антибактеріальними компонентами.
- Пігулки кладуть у бачок, вони розчиняються та виділяють активні речовини, тим самим запобігаючи появі відкладень та нейтралізуючи запахи.
- Піна, контактуючи з водою, видаляє бруд і накип. Знищує бактерії та освіжає приміщення.
- Спрей наносять на раковини та дають попрацювати деякий час. За ефективністю не поступається гелю, відрізняється лише спосіб застосування.
- Порошки містять абразиви, тому видаляють застарілі забруднення.
Найбільш запрошеною продукцією, щоб помити унітаз, є класичні рідини та гелі. На відміну від порошків вони не шкодять поверхні сантехніки. Особлива формула в їхньому складі гарантує гарний результат, дезінфекцію та ароматизацію.
Капсули, таблетки та блоки також популярні, але їх використовують більше як профілактику – для підтримки чистоти й свіжості.
Класифікація засобів за призначенням
Кожен засіб для миття унітаза має своє призначення. Це слід враховувати. Можна купити:
- гелі універсальної дії для поверхонь раковин;
- їдкі мийні з відбілювальним ефектом;
- рідини від нашарувань та іржавих потоків;
- ароматизаційні таблетки та відсвіжні блоки на обідок;
- бюджетні порошкоподібні мийні, що допомагають видалити різні відкладення;
- продукцію з антибактеріальним ефектом.
Вибір засобу для унітаза за типом забруднення
Перш ніж купити засіб для чищення унітаза, слід вивчити його склад. Від нього залежить, наскільки ефективним буде препарат.
Ось кілька рекомендацій щодо вибору:
- Грибок знищують та запобігають появі антиміметичні компоненти. Такі засоби зазвичай продаються у вигляді рідини чи спрею. Їх наносять та залишають на певний час, потім змивають водою.
- Для боротьби з бактеріями призначені засоби з антибактеріальними речовинами.
- Щоб прибрати наліт, іржу, вибирають продукцію із вмістом кислот та хлору. Сильнодійна хімія продається у вигляді порошку або гелю.
- Якщо проблема в запаху, мийне має бути з ароматичним маслом. Підійдуть підвісні блоки, що освіжають приміщення при кожному змиванні туалету.
Важливо боротися не лише зі слідством, а й причиною. Наприклад, засоби від грибка та плісняви допоможуть лише тимчасово, якщо не усунути джерело їх появи – відсутність гарної вентиляції та надмірну вологість.
Крім засобів для унітаза з хімічним вмістом, можна придбати натуральну продукцію. У ній відсутні фосфати, хлор та інші кислоти, що робить її абсолютно безпечною. Але для боротьби з нальотом та застарілими плямами її може виявитися недостатньо.
Рекомендації щодо використання
Щоб швидко очистити приміщення, слід придбати набір засобів для унітазів, який складається з одного або двох потужних препаратів для видалення нальоту, бруду та іржі. До їх складу зазвичай входить хлор, тому використовувати їх потрібно лише у разі нагальної потреби. І бути обережними: працювати в рукавичках, тримати вдалині від дітей та тварин.
Також у комплекті обов'язково мають бути туалетні блоки та таблетки для бачка. Досвід показує, що вони стійкі до бруду, освіжають унітаз, приємно пахнуть.
Для замовлення в інтернет-магазині MOYO доступні гелі, рідини, порошки, спреї та піни за доступною ціною.