Краса та здоров’я волосся — поняття нерозлучні. Шевелюра має гарний вигляд лише тоді, коли вона в міру зволожена та насичена вітамінами. Довести зачіску до ідеалу, якщо під рукою є лише шампунь, дуже складно. Потрібен ще і якісний кондиціонер, який має приємний аромат, легко наноситься та змивається. Він відповідає за відновлення структури волосся, не шкодить волосяним фолікулам та спрощує укладання.
Призначення і функції кондиціонерів для волосся
Кожен засіб для волосся має унікальний набір функцій. Кондиціонери — не виняток. Їхні завдання: відновлення та живлення, покращення зовнішнього вигляду шевелюри, усунення наслідків неправильного миття або використання неякісної косметики. Захисні властивості у кондиціонерів високі — вони покривають локони невидимою плівкою, яка запобігає:
- травмуванню волосся під час розчісування,
- пересушуванню через використання фена,
- порушенню щільності прилягання кутикули,
- втраті еластичності.
Призначення засобу зазвичай вказане на передній частині флакона — поруч із брендом та назвою. Популярні продукти:
- для збереження глянцевого блиску натурального та фарбованого волосся,
- зволоження та зміцнення тонкої та сухої шевелюри,
- забезпечення легкого розчісування,
- розгладжування та укладання,
- захисту від випадіння,
- усунення жовтизни;
- формування акуратних однакових локонів,
- швидкого виведення фарби.
Високим попитом кондиціонери користуються серед власниць пишного кучерявого волосся, оскільки їм «приборкання» зачіски дається набагато важче.
Різновиди кондиціонерів для волосся
Можна підібрати та купити кондиціонер для волосся для будь-яких цілей. За ціною виділяють бюджетні, середні та дорогі засоби. Мас-маркет — поширений і бюджетніший, професійні кондиціонери — дорожчі та ефективніші.
Залежно від консистенції та формату флакона виділяють два типи кондиціонерів:
- Рідкі. За текстурою вони нагадують звичайний шампунь, продаються у баночках та пляшках різного об’єму.
- Спреї. Завдяки аерозольного спакування або розпилювачу рівномірно розподіляються на поверхні волосся.
За способом застосування засоби ділять на змивні та незмивні, а за впливом на волосся — на однофазні, двофазні та трифазні.
Натуральні (органічні) кондиціонери не містять силіконів і не шкодять екології. Багато з них створено за веган-формулою — на втіху шанувальникам екопродукції.
Як вибрати кондиціонер для волосся?
Насамперед доцільно визначитися з бажаною ціною кондиціонера для волосся. Це допоможе відсіяти пропозиції, які виходять за рамки бюджету. Під час вибору потрібно враховувати важливі критерії:
- Об’єм. Маленькі флакони — для любительок коротких стрижок, середні — для шевелюри до плечей, літрові та півторалітрові — для власниць густого волосся великої довжини.
- Тип волосся. Для «кучерявого методу» підходять одні кондиціонери, для жорсткої шевелюри чи для фарбованого волосся — інші. Для кожного типу — особлива формула.
- Очікуваний ефект. Можна знайти засіб, після якого волосся — як після кератинового випрямлення, салонного догляду чи професійного укладання.
- Склад. Кондиціонер обов’язково повинен містити вітаміни, ліпіди та інші корисні компоненти для забезпечення блиску, гладкості, здоров’я кінчиків.
Правильно підібраний живильний кондиціонер спрощує догляд за волоссям і змінює його стан. Ефект помітний після першого застосування.
Переваги купівлі кондиціонера в MOYO
Зробити замовлення на Moyo.ua мотивують чотири фактори:
- Швидкість. Шопінг не займає багато часу. Один клац — і потрібний товар уже у кошику.
- Знижки на найпопулярніші позиції каталогу. У магазині часто діють акції, які дозволяють менше витрачати на б’юті-засоби.
- Великий вибір брендів. Можна вибрати продукцію від популярної компанії чи нової незнайомої марки.
- Детальні характеристики товарів. Описані можливості кондиціонерів, переваги та способи застосування.
Якщо вибрати кондиціонер самостійно не вдається через сумніви щодо якості та призначення, можна попросити допомоги у менеджерів через онлайн-чат або гарячу лінію.