Полірувальна шліфмашина є обладнання для зачистки і вирівнювання поверхонь різної складності. Ця техніка широко застосовується в ремонтно-будівельній сфері і при оздоблювальних роботах.
Купити шліфмашину в Україні можна, відвідавши сайт торгової компанії MOYO. Кваліфіковані експерти прийдуть вам на допомогу в питаннях вибору необхідної продукції відповідно до поставлених завдань.
Види шліфувальних машин
Можна виділити наступні найбільш затребувані різновиди апаратури цього типу:
1. Стрічкова шліфмашина - має широку робочу область у вигляді закільцьованої стрічки. Застосовується в основному для первинної обробки плоских поверхонь з різних матеріалів. Відрізняється високою продуктивністю, але не підходить для тонких робіт.
2. Пряма шліфмашина - має компактні розміри і підвищеної мобільністю. Завдяки цьому підходить для використання в важкодоступних місцях і обробки дрібних деталей.
3. Вібраційна шлифмашина - може мати дельтовидную або прямокутну підошву. Деякі багатофункціональні моделі комплектуються декількома видами змінних шліфлистів різної форми для розширення сфери застосування. Такий апарат має невелику потужність, але при цьому може з успіхом застосовуватися для досягнення максимальної гладкості оброблюваних об'єктів.
4. Ексцентрикова шліфмашина - оснащена круглою підошвою, яка в процесі шліфування здійснює одночасно кругові і зворотно-поступальні рухи. Це не тільки збільшує можливості доступу до різних зігнутим поверхням і деталей складної форми, а й дозволяє добитися ідеального результату при поліровці.
5. Кутова шліфмашина - являє собою болгарку, яку можна використовувати як для різання, так і для шліфування матеріалів, змінюючи диски для кожного конкретного виду робіт.
Основні технічні характеристики
Ціна шліфувальні машини залежить не тільки від її типу, але і від конкретних параметрів моделі. Слід зазначити наступні важливі показники, які враховуються при підборі подібної техніки:
- потужність;
- швидкість обертання;
- розміри стрічки;
- габарити приладу;
- вага машинки.
Потужні апарати підходять для обробки таких міцних матеріалів, як бетон, цегла, камінь. Для акуратної шліфування й полірування дерева, металу, пластику можна скористатися менш потужним інструментом. Велика швидкість обертання головки потрібно для здійснення більш тонкої обробки м'яких матеріалів. Для грубої зачистки на початковому етапі ремонту або будівництва підійдуть апарати з меншою кількістю оборотів в хвилину.
Розміри стрічки залежать від площі поверхні і величини деталей, які потребують шліфуванні. Габарити приладу, його вага і ергономічні особливості впливають на комфорт роботи оператора. Ще одним важливим моментом є спосіб кріплення підошви і можливість швидкої заміни необхідного обладнання. Також слід потурбуватися наявністю фільтра і патрубка для під'єднання пилососа.
Грамотний вибір шліфувальні машини
Вибираючи обладнання для проведення шліфувальних робіт, ретельно продумайте мети і завдання. Ручна шліфмашинка для полірування невеликих площ і деталей з м'яких матеріалів підійде для побутового використання. Вона може мати мінімальний набір функцій, невеликий формат і легка вага, що забезпечує справну роботу апарату на невеликих відрізках часу. Така шлифмашина для дерева підійде для любителів майструвати своїми руками різні конструкції і меблі для дому, для невеликих столярних майстерень.
У будівельних і ремонтних сферах промислового масштабу може знадобитися шліфмашина по бетону, за допомогою якої вирівнюють поверхні великої площі. Така шлифмашина для підлоги без праці впорається з зачисткою цегли і каменю. При цьому висока потужність, міцний корпус і посилений ресурс забезпечать безперебійну щоденну роботу на тривалих проміжках часу.
Купити шліфмашину в Києві, Харкові та інших містах можна в інтернет-магазині MOYO. Тут ви знайдете брендову техніку від кращих світових виробників за найбільш доступною ціною.