Повербанк з екраном – повна ясність з поточним зарядом
PowerBank без індикації — сумнівне придбання: дуже неприємно, коли зарядка несподівано переривається в найневідповідніший момент. Більшість бюджетних повербанків мають на корпусі світлодіоди, за якими можна судити, скільки енергії залишилося в портативної батареї. Наприклад, на корпусі 4 «лампочки», кожна, що палає, — це 25% заряду. Більше інформації дають повербанки з екранами: вони показують рівень заряду, що залишився, в цифровому відсотковому вигляді. Цифри демонструються на дисплеї, що чітко виділяється, або прямо на корпусі.
Моделі з просунутою індикацією висвічують не лише відсотки, а й поточні процеси: зарядку від електромережі та/або передачу живлення смартфона чи на іншому пристрої. Найбільш функціональні зовнішні акумулятори також видають ампери та вольти. Або літерами показують, що йде швидке підзаряджання PD (Power Delivery — варіант для ноутбуків) або QC (Quick Charge).
На що дивитись при виборі повербанку з екраном?
Як і у випадку з портативними батареями без дисплея, в першу чергу потрібно дивитися на місткість, потужність та роз'єми. Особливістю моделей з екранами є функціональність пристрою для відображення інформації. Чим більше інформації видає дисплей, тим краще. Для естетів не останню роль відіграє дизайн.
Вибираємо місткість акумулятора
Індикація на дисплеї забирає незначну частину потужності, тому моделі з екранами не менш енергоефективні, ніж повербанки зі світлодіодною індикацією або ті, які зовсім не показують час роботи батареї, що залишився.
При виборі додаткового джерела живлення орієнтуються на місткість акумулятора смартфона або іншого пристрою, який потрібно заряджати. При цьому порівнюють місткість повербанка та акумулятора одержувача енергії, помножену на 1,5. Приклади:
- Смартфон на 4000 мАг від повербанка на 10000 вийде зарядити 10000/(4000х1,5) = 1,6 раза.
- Телефон на 5000 мАг від батареї на 20000 вдасться зарядити 20000/(5000х1, 5) = 2,6 раза.
Дизайн
З погляду дизайну, купівля повербанка з екраном — однозначно вдале рішення. Наявність дисплея «оживляє» гаджет, надає йому технологічності та інформативності. Цифри на екрані — це можливість не напружувати очі, спостерігаючи за світлодіодами. Набагато менше похибка при індикації заряду, що залишився.
Призначення
Основне призначення повербанків — використання додаткового джерела електроенергії. Коли українці зіткнулися з частими відключеннями світла, попит на портативні батареї помітно зріс, їх почали купувати незалежно від занять.
Повербанк з дисплеєм — це можливість зарядити смартфон, лептоп, планшет; увімкнути настільну лампу або світлодіодну стрічку з живленням через роз'єм USB.
Характеристики популярних повербанків з дисплеями
Товар | Характеристики (місткість, потужність, швидка зарядка) |
2E Solar
| 8000 mAh / 10,5 Вт / Без технології прискореної зарядки |
2E Crystal | 24000 mAh / 100 Вт / PD |
Baseus Elf
| 10000 mAh / 23 Вт / PD і QC |
Baseus Bipow
| 10000 mAh / 15 Вт / QC |
Baseus Adaman2
| 10000 mAh / 30 Вт / QC і PD |
Перший у таблиці повербанк без прискореної зарядки, але може поповнювати запас енергії як від розетки, так і від сонця.
Де можна вигідно купити Power Bank з дисплеєм?
Онлайн-торгівля в Україні динамічно розвивається. Не зважаючи на всілякі глобальні виклики, щороку мільйони людей купують електроніку в Мережі. Інтернет-магазин Moyo один з найкращих маркетплейсів країни, в якому можна купити відповідний Power Bank з дисплеєм. Переваги сайту:
- Продукція популярних виробників та асортимент популярних моделей повербанків.
- Адекватні ціни.
- Бездоганне обслуговування.
- Різноманітність способів оплати та доставляння.
Якщо виникли запитання щодо вибору портативного акумулятора, зверніться до консультантів.