Миючі пилососи
Характерна особливість миючих пилососів – універсальність. Вони однаково добре справляються:
- з миттям підлог,
- швидким всмоктуванням рідини,
- чищенням килимів з густим ворсом,
- видаленням забруднень зі скляних поверхонь.
Купити миючий пилосос варто для використання в житловому будинку, квартирі або на дачі. А також для прибирання в офісі, хостелі або будь-якому іншому приміщенні, яке часто відвідують люди.
Вибір миючих пилососів
При виборі водяного пилососа не можна не брати до уваги жодного важливого параметра. Однаково уважно варто підходити до оцінки функцій, комплектації, зовнішнього вигляду та особливостей конструкції.
Оптимальний алгоритм вибору хорошого пилососа, як та іншої техніки, – послідовний аналіз характеристик та можливостей.
Об'єм пилозбірника
Клінінгові прилади використовують пилозбірники різних типів. Вони відрізняються:
- за матеріалом виготовлення,
- термін служби,
- способу очищення,
- об'єму.
Найчастіше пилозбірники виготовляють із паперу, щільного текстилю та пластику. Залежно від термінів служби, їх класифікують на одноразові та багаторазові.
Щоб очистити текстильний або паперовий пилозбірник, достатньо його витрусити. Пластиковий контейнер промити. Для компактного житла створено пристрої з мішками та резервуарами до 2 літрів. Середні пилозбірники (до 5 літрів) оптимальні для просторих квартир та будинків. Моделі з місткими ємностями для пилу (5-9 літрів) дозволяють забиратися навіть на виробничих майданчиках. Їх можна використовувати багаторазово, не відволікаючись на очищення чи заміну контейнера/мішка.
Рівень шуму
Гучність роботи пилососа взаємопов'язана з продуктивністю. Чим вище потужність всмоктування – тим голоснішими повинні бути звуки, що видаються девайсом у процесі збирання. Добре, що виробники навчилися робити пилососи з обмеженим рівнем шуму за рахунок продуманої конструкції та додаткових протекторів.
Рівень шуму миючих пилососів варіюється від 60 до 85 Дб. Найтихішими вважаються мішкові пристрої, призначені для збирання на невеликих територіях. Моделі з контейнером та потужним двигуном продукують трохи більше шуму. Робота більшості пилососів хоч і вважається досить гучною, але не викликає дискомфорту.
Тип прибирання
Водяні пилососи об'єднують у дві групи. ДО першої належать ті, що для миття статей. До другої — ті, що справляються із сухим прибиранням. В окрему категорію доцільно виділити моделі з функцією збору рідини.
Універсальними вважаються пристрої другого типу. Вони дозволяють провести генеральне прибирання без використання додаткової техніки. Завдяки функціональності такі прилади замінюють і віник і швабру з ганчіркою.
А пилососи, які вміють збирати рідину, відмінно підходять для прибирання на кухні та в санвузлах. Також їх можна використовувати на ремонтних та будівельних майданчиках, у майстернях.
Волога
Купити пилосос миючий потрібно, щоб отримати можливість відмовитися від використання швабр, ганчірок та інших пристосувань для ручного миття підлог.
За допомогою водяного пилососа можна ефективно відмивати практично будь-які покриття для підлоги. Інформація про сумісність девайсу з кахлем або ламінатом доступна в інструкції з експлуатації.
Використовувати миючі пилососи можна не тільки для упорядкування підлог, але і для догляду за килимами та оббивкою диванів або крісел.
Важливо: моделі, сумісні з миючими засобами, підходять для виведення застарілих плям.
Сухий
Цей різновид передбачає видалення пилу і бруду без використання води та хімічних засобів. Сухе прибирання дозволяє позбутися алергенів у житлі. Пилососити можна за допомогою мережевого пилососа з циліндричним корпусом, вертикального акумулятора або продуктивного робота.
Для збору вовни, догляду за килимами, чищення під плінтусами, а також меблями та технікою доцільно використовувати насадки та щітки. Вони входять у комплект пилососів та продаються в магазинах окремо.
Збір води
Ця функція чудово допомагає при надзвичайних ситуаціях. Так, за умови використання пилососа з функцією збору води можна швидко:
- прибрати з підлоги калюжу випадково пролитого чаю або кави,
- усунути наслідки через не закритий кран,
- упорядкувати житло після прориву водопровідної труби,
- видалити рідкий бруд після ремонту.
Функція" збирання води" особливо актуальна для промислових пилососів, яким часто доводиться стикатися з брудом.
Тип фільтра
Розробники впроваджують у миючі пилососи фільтри двох видів. Відмінності між ними полягають у будові та алгоритмах функціонування.
- "Грубі" фільтри" обробляють" повітря в резервуарі для пилу. Пилососи з такими фільтрами підходять для боротьби з великим сміттям.
- «Тонкі» фільтри можуть затримувати навіть мікрочастинки. Найбільш популярні їх різновиди – це S і HEPA. Також є електростатичні елементи для фільтрації повітря.
Краще вибирати моделі з фільтрами тонкого очищення. Вони не тільки дозволяють підтримувати чистоту в оселі, але й роблять умови проживання максимально комфортними.
Купити миючий пилосос у магазині MOYO
У Києві купити миючий пилосос за адекватною ціною можна в інтернет-магазині Мойо. Знайти відповідний товар у каталозі зручно за різними параметрами — від довжини шнура (в см або м) до кольору і розміру корпусу. Система сортування дозволяє ознайомитися з бюджетними та дорогими, а також новими та популярними моделями.
На сайті часто діють акції, які дозволяють придбати техніку для прибирання за вигідною ціною. Доставка замовлень з MOYO.ua можлива у будь-який куточок України. Її термін залежить від відстані і, в середньому, становить від 24 до 72 годин.