Занурювальний блендер не тільки для профі. На звичайній кухні без нього доводиться туго. Адже велика кількість насадок і режимів розв'язують руки, щоб експериментувати зі складами страв та способами їх приготування.
Ціни ручних блендерів відрізняються залежно від комплектації та функціоналу, підібрати модель реально навіть за обмеженого бюджету.
Особливості занурювальних блендерів
Відрізнити занурювальний подрібнювач від інших різновидів можна інтуїтивно. З назви очевидно, що його занурюють у ємність із продуктами.
Ручне керування ОЗНАЧАЄ компактні габарити. Такі Прилади менші і легші за настільні (стаціонарні) моделі. Для зручності їх оснащують ручками та функціональними елементами керування. Ніжки блендерів виготовляють із міцних та екологічних матеріалів.
Залежно від призначення, гаджети ділять на одне функціональні та багатофункціональні.
- Блендери з однією функцією лише подрібнюють продукти за допомогою незнімних ножів. Використовувати їх можна для приготування страв пюреподібної консистенції.
- Пристрої з розширеними функціональними можливостями замінюють міксер та інші прилади. У їх комплектацію входять такі насадки, як вінчик та міні-подрібнювач. Спектр завдань, що виконуються цими блендерами, включає збивання, подрібнення, замішування тіста, приготування мусів і пюре.
Зберігати ручні блендери можна в настінній шафці або ящику для столових приладів. Дизайн можна підібрати під оформлення кухні.
На що звернути увагу при виборі
Перш ніж купити занурювальний блендер, необхідно «пройтися» за специфікаціями та особливостями експлуатації. Важливо не випустити з уваги жодну важливу характеристику, інакше гаджет не виправдає очікування.
Критерії вибору:
- Наявність чаші в комплекті
Щоб заощадити, варто купувати блендер без будь-яких аксесуарів. Якщо у пріоритеті комфорт, краще придбати модель із чашею. Головна вимога до матеріалу – безпека контактів із продуктами живлення. - Кількість швидкостей
Блендери з 1 швидкістю морально застаріли. Вони не можуть підлаштовуватися під потреби користувача та виконують лише найпростіші завдання. Золота середина – прилади з 3-5 швидкостями та підтримкою їх плавного регулювання. - Потужність
Для нерегулярного використання – до 500 Вт. Для приготування страв з повсякденного раціону – до 900 Вт. Для приготування їжі для великої родини або на замовлення від 1000 Вт. - Комплектація
Чим більше допоміжних пристроїв у комплекті, тим простіше готувати багатокомпонентні страви. - Гарантія
Офіційна гарантія від виробника вирішує проблеми з ремонтом у разі раптового виходу гаджета з ладу. Оптимальний термін її дії – від 12 до 24 місяців.
Плюси і мінуси занурювального блендера
Достоїнств у занурювальних приладів набагато більше, ніж недоліків. З мінусів:
- обов'язковий ручний контроль;
- відсутність кришки та ризик забризкати кухню при подрібненні соковитих продуктів.
У числі плюсів:
- Безпека. Ріжучі елементи знаходяться на достатній відстані від ручки, доторкнутися до них випадково і порізатися складно.
- Легкість. Вага приладів невелика – рука не втомлюється при готуванні смузі, крему або супу.
- Функціональність. У деяких занурюваних моделей функцій навіть більше, ніж у стаціонарних.
- Простий догляд. Блендер не слід розбирати після використання. Достатньо протерти вологою губкою ножі та обполоснути чашу.
- Сумісність із посудом. Гаджети можна застосовувати у тандемі з будь-якими ємностями: від глибоких мисок до великих пластикових склянок.
- Контроль розміру порцій. Реально приготувати як велику каструлю супу, так і маленьку" плошку" дитячого пюре.
- Зрозуміле налаштування. Щоб налаштувати блендер у більшості випадків, достатньо натиснути на 1-2 кнопки.
Переваги покупки блендера в Moyo
Щоб придбати ручну модель від перевіреного бренду, доцільно відвідати інтернет-магазин Moyo.ua. У каталозі представлені ходові товари, які можна замовляти для себе і на подарунок. Вибір спрощують фільтри, а визначити найкращу позицію в конкретному ціновому сегменті допомагає функція «Порівняння».