8К телевізори випереджають час. Вони сумісні з ультрасучасними форматами та підходять для дому та комерційних установ. З їхніх екранів можна транслювати корпоративні відеоролики кінематографічної якості, навчальні матеріали чи документальний контент у музеях, галереях, виставкових центрах.
8K телевізори: особливості зображення
На 8К екранах міститься величезна кількість пікселів (понад 33 мільйони), тому картинка виглядає максимально деталізованою. Чіткі контури є навіть у найменших об'єктів у кадрі.
Реалістичність зображення досягається за рахунок таких факторів, як:
- Точна передача всіх кольорів. Дисплеї телевізорів з роздільною здатністю 8К відображають без найменших спотворень навіть складні відтінки.
- Збільшена щільність пікселів. Вони знаходяться впритул один одному, завдяки чому створюється ефект присутності.
- Великий екран. Телевізори мають великі розміри, користувачеві нескладно зануритися в контент.
Незважаючи на те, що контенту в настільки високій роздільній здатності поки мало, можливості перегляду анітрохи не обмежені. Дефіцит медіа-продуктів компенсує функція, яка підвищує роздільна здатність без втрати якості відеоконтенту. Деякі телевізори здатні «підтягнути» до 8К будь-яку роздільну здатність. При цьому підвищення відбувається без відхилень, всі об'єкти в кадрі залишаються пропорційними, а кольори коректними.
Як вибрати телевізор з роздільною здатністю 8k
Формат 8К з'явився порівняно недавно, але асортимент пристроїв, що підтримують його, вже досить Великий. Не загубитися серед безлічі моделей допоможе АНАЛІЗ характеристик, серед яких:
- Діагональ. ЩО стосується 8К — ЩО більше, то краще. Такий Телевізор купується для ігор чи домашнього кінотеатру, тож дюйми не бувають зайвими. Мінімальний Розмір – 55”, АЛЕ, якщо житлова площа дозволяє, краще вибрати пристрій побільше.
- Smart TV. Серед 8К телевізорів немає таких, які не підтримують Смарт-функцію. Завдання користувача – вибрати оптимальну програмну платформу. Доступні такі варіанти:
- Андроїд (ОС з найбільшою кількістю додатків);
- WebOS (операційка зі зручним інтерфейсом та фірмовими «фішками» LG);
- Tizen (система з гнучкими налаштуваннями та корисними режимами від Samsung).
- Рік випуску. У числі 8К телеків поки що немає застарілих, але краще віддавати перевагу моделям, які вийшли не більше 1-2 років тому. У них більше функцій та цікавих технологій.
- Інтерфейси підключення. Обов'язковою є наявність бездротових модулів (Вай-Фай і Блютуз), а також дротових портів актуальних стандартів. Декілька USB-входів і HDMI – оптимальний набір для коннекта з різними гаджетами.
- Герцювання екрану. Для повсякденного перегляду вистачить і 50-60 Гц. Мінімум для ігор – 100 Гц.
Плюси та мінуси телевізорів з роздільною здатністю 8К
Крім великого розміру екранів і високої чіткості у 8К пристроїв є такі переваги:
- Ефектний дизайн. Багато моделей виділяються на тлі телевізорів з меншою роздільною здатністю.
- Якісні матриці. Забезпечити відтворення контенту в 8К можуть тільки матриці, які натурально передають кольори і мають збільшений кут огляду.
- Універсальність. Поставити телевізор 8К можна як у домашній спальні, так і в офісному центрі або картинної галереї.
- Мінімальна товщина корпусів. Великі екрани, продуктивні процесори та інші компоненти упаковані в тонкі акуратні корпуси.
Недоліки девайсів:
Висока вартість. За 8К потрібно заплатити більше ніж за 4К або Full HD.
Мало фільмів. Телевізійного контенту в надвисокій роздільній здатності на даний момент недостатньо.
Купити телевізор 8К можна в Moyo.ua. У каталозі є ультрадорогі варіанти, так і доступні за ціною.